Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

No to jestem po pierwszych bokach w Imprezie... Coz za piekne uczucie. Ten parking przy cmentarzu osobowickim najpierw mnie wystraszyl lekko... bo mialem wrazenie, ze "koledzy" z bialej astry to byli stroze prawa po tajniaku tym bardziej, ze widzialem koguta w srodku... No ale drugie podejscie godzinke potem i juz bylo czysto ;) No moze poza panem w Fiacie ktory to szybko zrezygnowal ;)

 

Napiszcie gdzie jezdzicie jak juz popada i ewentualnie czy ten parking przy osobowickim jest legal czy illegal... ;)

 

Uczucie piekne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie gdzie jezdzicie jak juz popada i ewentualnie czy ten parking przy osobowickim jest legal czy illegal...

 

Illegal, jak wszystkie parkingi, czy to pod centrum handlowym czy pod cmentarzem. Jak dobrze popada to najwięcej dzieje się pod Auchanem. Zjeżdża się dużo aut wszelkiej maści od 4łapów po ośki. Tam naprawde jest wtedy mocno bo parkingi duże i jest się gdzie poganiać.

Polecam ten Illegal jak by coś... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ,że wrzucicie jakieś foto z tej olesnicy lub dacie jakiegos linka :D

 

Jesli chodzi o Wośp to na rakietowej nie ma nic ,bo na 8.01.2012 inne plany mają: http://www.torakietowa.pl/pikniki.php

 

tak więc na 100% pojawiamy sie o tu: http://www.wosp.wroc.pl/pl/event//1/51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłby ktoś chętny na mały spot na Rakietowej? Mam wstępną rezerwację na najbliższą sobotę, tj. 31.12 w godzinach 8.30-9.30. Koszt całego toru na godzinę to 325 PLN do podziału na wszystkich uczestników. Póki co na pewno będzie eMTi, krzysiek (nie wiem czy pod takim nickiem działa na kropce :D ) no i ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może byłby ktoś chętny na mały spot na Rakietowej? Mam wstępną rezerwację na najbliższą sobotę, tj. 31.12 w godzinach 8.30-9.30. Koszt całego toru na godzinę to 325 PLN do podziału na wszystkich uczestników. Póki co na pewno będzie eMTi, krzysiek (nie wiem czy pod takim nickiem działa na kropce :D ) no i ja :mrgreen:

 

Dopisuje sie do listy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...