Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Panie kierowniku - jak mnie będzie stać :wink:

 

Ciekawe kiedy mi się uda gdzieś pojechać...heh...

 

Nie Ty jeden zadajesz sobie to pytanie...

 

W klasie automatów nie miałbyś sobie równych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA, szkoda, że tak szybko się utleniłeś na końcu, ciekawe czemu.... :twisted: No ale fakt... miał być bączek, co to by ujmy dla subaru nie było, ale widać było, że ewelina pokazała humor i stwierdziła, że byle wymuszonym bączkiem to jej czasu tracić nie będziesz, to poleciała po bandzie :lol: A tak serio, to czemu aż tak rzuciło? I czemu z buta bączkiem nie zawróciłeś, tylko cofanko było? aaa... no chyba, że to w strachu przed zmieleniem dyfra :lol:

 

Dzięki wszystkim spotkanym, było miło! I już chyba nigdy na tym torze ręcznego nie zaciągnę, bo w pierwszym przejeździe łącznie mnie to ponad 3 sekundy kosztowało... :x

 

Z Subarakiem w pierwszym przejeździe poszło super, gdzie poprosiłem tam pojechał.

 

Natomiast to okrutne evo to za grosz szacunku dla Subarohilików nie ma :evil: Ja grzecznie po wyjściu z zakrętu wołam teraz ogień na wprost a ono mówi "pie....le nie, pójdźmy mega bokiem" no i poszło tylko za bardzo i jakoś tak wybączkowało ale tak ostrzej niż zazwyczaj (na szczęście to tylko evo więc szkoda nie było :wink: ), a że katem aut nigdy nie byłem więc w pokorze poćwiczyłem szybki wsteczny w tej IX i dopiero ogniem dalej :oops:

 

Ja nie wiem co ludzie widzą w tych autach co to nawet porządnego dźwięku boksera nie ma :D

 

A że auto nie moje tylko sponsora więc szybko się zwinąłem z podkulonym ogonem :oops:

 

A na serio to za wcześnie dałem pełen ogień po wyjściu z "psiej budy", a że turbo lag w Evo mniejszy :evil: to szybciej ogień na tłokach był :roll: A ten AYC to przereklamowany jest :mrgreen:

 

Ale tyle co Subarakiem polatałem dla WOŚP to mi nikt tego nie zabierze i to był na prawdę fajny dzień. Pisałem już że Subaru RZĄDZI?! 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, wszelkie porównania akurat w tym wypadku nie mają sensu. Zbyt duża przepaść pomiędzy oponami, STi fajnie się trzymał bo opony dawały radę a w Evo był permanentny brak przyczepności (myślałem że zimówka lepiej sobie poradzi) i skończyłem jak skończyłem :?

 

Na suchym to evo miażdży ale ja i tak zawsze wolałem jeździć STi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eMTi, dzięki jeszcze raz za przejazd na prawym! Te plotki o twojej jeździe się nie sprawdziły niestety bo jeździsz jeszcze lepiej :twisted:

 

Dzięki jeszcze raz no i oczywiście dla hemiego112 (duża różowa świnia na głowie :mrgreen: ) który to się do tego wszystkiego przyczynił :twisted:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredek, ten egzemplarz jest mega funowy, dla mnie evo do tej pory było nudne bo w zdecydowanej większości kleiło i ciężko nim było jakimiś bokami fruwać. Egzemplarz "Crusar" jest inny, jak pierwszy raz nim jechałem to byłem pod ogromnym wrażeniem jak to lata bokami (prawie jak mój Type-R), jest tam ACD i AYC (nie wiem czy czegoś nie pomyliłem) a mimo to fun jest (pod warunkiem że jest sucho bo jak było widać na mokrym auto dla mnie nie do ogarnięcia).

 

Na pewno nie pomagały opony zimowe (teoretycznie powinny być bardzo dobre na te warunki), w ogóle nie trzymały. Szacun dla Grześka że pomimo tak małej trakcji potrafił kontrolować auto i zrobić show, ja za każdym razem walczyłem o jakąkolwiek przyczepność.

 

O powrocie Evo do bazy nie wspominam bo to jakaś katorga, jakbym miał wybór to bym wolał jechać tramwajem, auto mega hardcorowe dla mnie na mokrym. Może inaczej by było z lepszą gumą ale tego już się nie dowiemy.

 

W każdym bądź razie ciekawe doświadczenia, inaczej się nim jeździ niż Subaru. Jednak wolę to niebieskie 8) ale jak będzie sposobność to chętnie jeszcze polatam evo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O powrocie Evo do bazy nie wspominam bo to jakaś katorga, jakbym miał wybór to bym wolał jechać tramwajem, auto mega hardcorowe dla mnie na mokrym.

ale w jakim sensie? Lepiej tramwajem, bo evo trakcji nie miało? W tym sensie hardkorowe? Czy hardkorowe w kontekście komfortu?

 

A co do pokazu... to tam tylko Grzesiek Grzyb powoził? :shock: Bo wiele razy wyglądało to bardzo mało.. no ten teges... no mało ogarnięte :oops: Jakiś diabeł, nie evo, albo ktoś mu wirusa wpuścił do sterownika AYC :mrgreen: A może się centralny dyfer zmielił i było RWD? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdziłem evo aktywnymi i pasywnymi, widziałem jak jezdza evo aktywne i pasywne i wszystkie maja wspolna ceche. Wyrywaja do przodu z minimum 3 kół, a czasem nawet 4. Evo crusarowe pchalo tylem i cos probowalo przodem, nawet jak grzesiu wpadal niekontrolowanie na trawe, to widac bylo wtedy doskonale, ze przód nie robi. Wygladalo to na 10% przodu i 90% tylu. Wiec fajny macie driftowóz:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i jo :) Nie no imprezka jak najbardziej na plus :) troszke sie z forumowiczami popoznawało,troche pogadało,czasem jakis pampers polatał (alez ten GT-ek poleciał w ten plener :mrgreen: )

Bardzo mnie cieszy fakt iz eMTi znalazł czas na mały prezencik ,hurra :)

Igiemu juz troszke przeszło,o ile jeszcze wczoraj przed oczami miał tylko wrx lub sti i niech gadają co chcą,o tyle dzisiaj jak juz krew wróciła do mózgu i narządy wróciły na swe miejsce stwierdza iż chyba jednak forek zostaje,ale liczba koni pod maska będzie sie mocno rozrastać:)

 

Oto kilka fotek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie wzrok nie myli to obok Trabanta stoi Robak były Zakopiańczyk :) Autko kogoś z forum?

 

Witam ! Ten zakopiański robak aktualnie jest mój :D Myślę, że na jakimś najbliższym spocie będzie okazja się bliżej poznać.

Na "Niskich" jakoś nie mogłem złapać kontaktu :oops: Chyba w złym miejscu zaparkowałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...