Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

STI na razie nie jest na moje potrzeby ani budzet :)

Jak przesiade sie z C2 na zwykle 2.0 bede zadowolony :)

Ale nigdy nie wiadomo co bedzie pozniej.... :)

 

w ogole pozdrawiam wlasciciela pieknego wrxa, ktorego dzis widzialem zaparkowanegona polance, przy ul. katowickiej  :) 

Edytowane przez miketyson
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

22 godziny temu, matthew napisał:

poszukuje wtyczki sondy lambda

hmm https://pl.aliexpress.com/item/Car-O2-sensor-89465-52376-Oxygen-Sensor-for-Toyota-Lambda-Sensor/32331814881.html?spm=2114.56010208.4.31.PpFoLJ

 

możesz szukać pod Toyota za pewne denso 

Mateusz czujnik temperatury dyra, za chwilę Ci wskaźników zabraknie w kokpicie w Twoim "STiolocie" 

5 godzin temu, miketyson napisał:

STI na razie nie jest na moje potrzeby ani budzet :)

Jak przesiade sie z C2 na zwykle 2.0 bede zadowolony :)

no właśnie rozsądek i to się ceni. Jak dobrze pokombinujesz to nawet tyłek zarzucisz w 2.0 N/A

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, matthew napisał:

 

Kuba w tym rzecz, że mam seryjnie oryginalny czujnik w dyfrze tylko bardzo ładnie go złamałem i wywala mi błąd emoji6.png

 

Hmm na spocie musisz mi pokazać gdzie wyświetla temperaturę.

 

Znalazłem coś dla Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, llkuba napisał:

Hmm na spocie musisz mi pokazać gdzie wyświetla temperaturę.

 

Znalazłem coś dla Ciebie ;)

 

Kontrolka wygląda tak:
F4UZuNz.jpg

 

Ale już zgasła, przeczyściłem wtyk i mu przeszło, pewnie się ufajdał od kleju. Nie zmienia to faktu, że klejenie jest do d*** i wtyczka się cały czas łamie. W tej chwili jest prowizorka na taśmę izolacyjną (co my "mechanicy" byśmy zrobili bez izolazyjnej i trytek :D ). Dzisiaj kupiłem jakiś inny klej dwuskładnikowy do PP i PE, zobaczymy... Ale i tak będę szukał innego czujnika, bo ta prowizorka raczej nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, matthew napisał:

 

Kontrolka wygląda tak:
F4UZuNz.jpg

 

Ale już zgasła, przeczyściłem wtyk i mu przeszło, pewnie się ufajdał od kleju. Nie zmienia to faktu, że klejenie jest do d*** i wtyczka się cały czas łamie. W tej chwili jest prowizorka na taśmę izolacyjną (co my "mechanicy" byśmy zrobili bez izolazyjnej i trytek :D ). Dzisiaj kupiłem jakiś inny klej dwuskładnikowy do PP i PE, zobaczymy... Ale i tak będę szukał innego czujnika, bo ta prowizorka raczej nie da rady...

A jak byś na pinach wychodzących z czujnika dolutował kable i polutował z tymi od wiązki ? działać będzie, tylko w razie zjebania się czujnika będziesz znowu lutował.

 

 

2 godziny temu, MariuS napisał:

Kto śmiga na klasyki dziś pod stadion? Ja chcę jechać, furka już gotowa ;)

jak mnie wypuszczą dziś przed 22 z Roboty to może akurat podjadę 

A w ogóle, leci z nami Detailer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubexx napisał:

A jak byś na pinach wychodzących z czujnika dolutował kable i polutował z tymi od wiązki ? działać będzie, tylko w razie zjebania się czujnika będziesz znowu lutował.

 

 

 

Dałoby to radę zrobić nawet na konektor, ale w tym aucie nie będzie pół środków. Do czasu, aż nie znajdę jakieś używki będę musiał coś zaaranżować, bo 800zł też nie zamierzam wydawać na głupi czujnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matthew napisał:

Dałoby to radę zrobić nawet na konektor, ale w tym aucie nie będzie pół środków. Do czasu, aż nie znajdę jakieś używki będę musiał coś zaaranżować, bo 800zł też nie zamierzam wydawać na głupi czujnik...

No oczywiście, że na czas do dostania sprawnej części. Wolisz, by rozwaliło sie po drodze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz w STi nie może być żadnej improwizorki ;).

 

Jestem lekko przeziębiony więc nie dam rady podjechać, 

Dlaczego masz zegary wyciągnięte ? I z tego co widzę popsuł Ci się któryś z czujników ABS czy latasz jak prawdziwy rajdowiec :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Tuesday, April 25, 2017 o 15:32, miketyson napisał:

STI na razie nie jest na moje potrzeby ani budzet :)

Jak przesiade sie z C2 na zwykle 2.0 bede zadowolony :)

Ale nigdy nie wiadomo co bedzie pozniej.... :)

 

w ogole pozdrawiam wlasciciela pieknego wrxa, ktorego dzis widzialem zaparkowanegona polance, przy ul. katowickiej  :) 

 

Jezeli szukasz hawka z lpg to mam takiego na sprzedaz. Odezwij sie na pw, nie bedziemy tutaj zasmiecac. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za impreza?

Ja dziś byłem pierwszy raz na jeździe Subarakiem po torze Poznań ;)  Fajnie,  ale choć pogoda w kratkę, po suchym też można było się trochę najeździć.

Za tydzień Bednary. Ktoś się wybiera? Ja lecę autem.

 

Edytowane przez MariuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Panowie, jak zyjecie po majowym ?
Mam pytanie, dla osób z Poznania. Moje Nismo musi jechać na przegląd - znacie może jakieś stacje diagnostyczne, gdzie, jakby to ładnie powiedzieć, przymykają troche oko ?


Przemo zgadamy się tel albo najlepiej przy tym piwku o którym wspomniał Kubexx ;) Kiedy Ci się kończy?
Ja pie......... Znowu sonda....... 
 
 


Oddać Ci Twoja? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak z czesciami - czy zderzak tylni do hawka sedana bedzie pasowac od bloba/buga, albo hawka/bloba/buga combi? Znalazlem za 15k w Rostocku puknietego Hawka i ciekawi mnie jak wyglada sprawa czesci - czy drzwi/zderzaki/blotniki/cos jeszcze sa unwiersalne dla wszystkich z generacji GD czy pod konkretny lift?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...