Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

6 godzin temu, miketyson napisał:

Panowie, jak z czesciami - czy zderzak tylni do hawka sedana bedzie pasowac od bloba/buga, albo hawka/bloba/buga combi? Znalazlem za 15k w Rostocku puknietego Hawka i ciekawi mnie jak wyglada sprawa czesci - czy drzwi/zderzaki/blotniki/cos jeszcze sa unwiersalne dla wszystkich z generacji GD czy pod konkretny lift?

zderzak od bloba do hawke powinien pasować. Przód USA a EU w blobie ma inną przednią belkę wszystko da się dopasować ale do tego trzeba umiejętność.

A z częściami nie ma problemu 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.05.2017 o 21:45, matthew napisał:

 


Przemo zgadamy się tel albo najlepiej przy tym piwku o którym wspomniał Kubexx ;) Kiedy Ci się kończy?

Oddać Ci Twoja? :D

 

Dzięki za zainteresowanie :). Skończył się już tydzień temu, ale ostatnie dni jestem ciągle w biegu i nie miałem czasu nic ogarnąć. Przegląd chciałbym q tym tygodniu załatwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich znajomych, postanowiłem sprzedać moje uszkodzone cacko. Nie mam budżetu na naprawę a szkoda żeby stała i gniła. Teraz to potrzebuje kasy na jakiś tanio - wóz (najlepiej Pb + LPG) byle jechać bo bez auta to lipa. Do subaru i tak kiedyś wrócę :-) tymczasem zainteresowanych proszę o kontakt na Pw cena dla forumowiczów 6.500 fotki https://www.dropbox.com/sh/739vc5rqiemzal9/AAAyPdEFm3gAU6CwOGlx1AC-a?dl=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, miketyson napisał:

 

luba powiedziala, ze nie chce i nie podoba jej sie hawk, bo wyglada jak Polonez..... musze cos wymyslic zeby nie wprowadzac stanu wojennego w domu :D

 

To powiedz jej, że wózek wchodzi z palcem... (nie napiszę gdzie). One na to lecą :)

 

Jak będziesz potrzebował więcej rad daj znać. Ja już umiem przemycić piwo i samodzielnie skonsumować ;).  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mateusz Izydorek napisał:

Nie mogę się doczekać,  kiedy na spocie będzie więcej niż jeden nissan ;)

Chłopie na ostatnich dwóch spotach JDM było kilka Nissanów ... . Z dwa 350Z, był sam Przemo i jego Nismo, Czerwony 200SX z dużym silnikiem ... a o Micrach nie wspomnę. Chłopie okulista kłania się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...