Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No Rafał Forek wymiata ... .Mike i niech tak pozostanie ... a tu kilka wybranych ...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Przecież możemy spotykać się co czwartek ... albo co któryś ... później na ciacho ... . Im więcej Subaru na spotach tym lepiej ... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania za symboliczną kwotę komplet opon Continental Cross Contact LX w rozmiarze 215/65/16, DOT3911, wg mnie opony dadzą radę przekulać jeszcze dobre 10 tyś km (jeden sezon). Jedna do naprawy (wbita śrubka). Nie chce mi się ich wysyłać,ale mogę podwieźć je w granicach Poznania. Fotki w linku, cena do ogromnej negocjacji, bo zagracają mi podwórze i muszę coś z nimi zrobić. W razie zainteresowania proszę o priva.

Conti Cross Contact do Forka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, potas napisał:

Na spot JDM sie nie wybiorę, bo zostałem bez powodu usunięty z grupy. Nie lubię jak mi ktos robi ciśnienie na spoty, wiec w dupie mam taka grupę.

A dzisiaj na klasyki nocą bardzo chętnie :)

Z jakiej grupy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, potas napisał:

Na spot JDM sie nie wybiorę, bo zostałem bez powodu usunięty z grupy. Nie lubię jak mi ktos robi ciśnienie na spoty, wiec w dupie mam taka grupę.

A dzisiaj na klasyki nocą bardzo chętnie :)

Szanuje takie podejście :) . Kojarzę tą akcje z FB co pisali, ze 'lepiej mniej, ale wszyscy aktywni' :) .

Ja na spot nie jade, jakos malo atrakcyjny dla mnie + musze troche podlubac przy aucie, bo mam w koncu wolny weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas jak Ciebie usunęli z grupy to wiem, że przynajmniej nie warto ... . Możemy spotkać się za tydzień w czwartek np: o 19:30 na parkingu biedronki przy Bukowskiej - Bułgarska i sobie pogadamy w naszym gronie. 

Edytowane przez llkuba
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas nie wiem czy to kwestia umiejętności czy aparatu, obiektywu czy wszystko na raz ale wiem jedno. 

Pstrykasz ładniejsze zdjęcia niż te co widziałem na JDM z oficjalnych stron FB wielkich fotografów.

Ba odważę się napisać NAJLEPSZE jakie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he i za to Ciebie lubię skromność a tam gdzie trzeba to konkret. 

 

PS: Nie chcesz wiedzieć jakie są moje zdjęcia bo wszystkim wyświetlacze popękają.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...