Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

1 godzinę temu, potas napisał:

Cos sie w tapataku popieprzylo. Widze moje komentarze podwójnie i Kube z moim awatarem...

 

Chojny pewnie zadziała ... . może podjedziesz do nas w czwartek (dzień dziecka) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, potas napisał:

Etam, Chojny znowu golfem przyjedzie...

 

Foch forever... :angry:

 

 

Bumcia jest po ubiegłotygodniowym Rzeszowiaku " czysta" jak stół w TVNie, do tego odpadające naklejki z numerami, poobijane felgi, pogięte progi, poobijany wydech... no jak to rajdówka, może być szok dla tych co tak glancują swoje fury :biglol:

 

Raz byłem czystym i mnie wpuścili :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Foch forever... :angry:

 

 

Bumcia jest po ubiegłotygodniowym Rzeszowiaku " czysta" jak stół w TVNie, do tego odpadające naklejki z numerami, poobijane felgi, pogięte progi, poobijany wydech... no jak to rajdówka, może być szok dla tych co tak glancują swoje fury :biglol:

 

Raz byłem czystym i mnie wpuścili :thumbup:

 

Po pierwsze to jest forum S U B A RU, wiec wszyscy tu wyznajemy sobie miłość i nie ma miejsca ani na fochy, ani na Bumcie.

Po drugie Bumcia łapie sie na klasyka, żeby na główny plac nią wjechać?? Jeśli tak, to jako rajdowka prosto z frontu nie powinna mieć kłopotów z wjazdem na płac.

Ale po trzecie - wcale nie musisz być na głównym placu w najlepszym miejscu, a najlepiej na dumnym podwyższeniu, otoczony wianuszkiem hostess - rajd sie skończył. Koniec gwiazdorzenia. Przyjedz normalnie, jak człowiek, niebieska babcia i zaparkuj jak zwykli ludzie na parkingu poza głównym placem.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gościnnie w watku napisze iz wybieram sie na JDM Poznań ,tzn.lecimy na dwa Subarki - Legaś II i bug wrx :)

Jakby ktoś z was był to zapraszam na bajer ,czy innego grilla ,bo na bank cos odpalimy :)

Inna kewstia,ze ja to zwykle ten latający z aparatem  więc pewnie bedę  krążył ,aniżeli zalec i sie obżerać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hemi112 napisał:

JDM Poznań

Przeczytaj sobie posty ze strony 590 ... i wszystko w temacie.

Spotykamy się w czwartek ok godz 19:30 (dzień dziecka) na parkingu biedronki ul Bułgarksa - Bukowska 

 

Około 20:00 jedziemy na klasyki pod Stadion Lecha

 

Kilka osób dało mi znać, że postarają się podjechać :) 

Jak by co zabierajcie pociechy :) Matki waszych dzieci lube, byłe ... chomiki, jaszczurki, konie a nie te ostatnie zostawcie w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hemi112 napisał:

A ja gościnnie w watku napisze iz wybieram sie na JDM Poznań ,tzn.lecimy na dwa Subarki - Legaś II i bug wrx :)

Jakby ktoś z was był to zapraszam na bajer ,czy innego grilla ,bo na bank cos odpalimy :)

Inna kewstia,ze ja to zwykle ten latający z aparatem  więc pewnie bedę  krążył ,aniżeli zalec i sie obżerać :)

Parę osób jedzie od nas więc na pewno się spotkamy ;) o której chcecie dojechać ?

 

 

1 godzinę temu, potas napisał:

Ej, Krzysiek Holowczyc posłał mi przed jakaś chwila lajka przy rondzie rataje :D Ja wjeżdżałem, a on wyjeżdżał, obaj jechaliśmy wolno w korku :)

Krzysiek miał dziś wykład na Ekonomicznym. Miałem na nim byc, ale zmienili termin i mi nie spasowało ;/

Edytowane przez Kubexx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...