Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Widzę ze sporo mnie omija, a ja wciąż dłubie i wyjść z tego nie mogę

61abda5aa77a8d86e97ab1630d6c96d8.jpge84afcf595d0fb8efaadb1de1fdb8142.jpgbd217d2ed4b77d4fd4acf0935391f302.jpgc6678d530b03742e7098dc561abfc0c6.jpge44b4f394fd558b5d9d92bc7acb0e45e.jpg

Dzisiaj poszedł reaktywny i epoksyd, nawet nie wiem jak wyszło, bo położyłem i na petardzie do chaty w pośpiechu.


Ladnie prace idą :) Ale jak zrobisz to będzie lala :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wszyscy chwalą to co mi tam :D

Nowe sprzęgło wczoraj wjechało na miejsce, Łożysko na kole zamachowym całe zapieczone, ledwo dało sie obracać, pełno syfu od startej okładziny, krzyżak wymieniony na nowy, całość jako tako umyta by w przyszłości nie sypało się na głowę piachem, tunel zabezpieczony preparatem ala Bitex. Dziś liczę na to, że wyjdę nim na drogę, a może nawet już na nowych bucikach :D

 

 

PANO_20170319_212153.jpg

Screenshot_20170323-125834.png

tarcza.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już na końcówce :D 

Dotarty po pełnym remoncie EJ207 WRX STI v6, vf28 po regeneracji na kutym wirniku. Wczoraj ukończone strojenie - dwie mapy: 1.0 i 1.3b.

Została wymiana wszystkich polibuszy na tylnym zawiasie, rotorów tarczy przednich i auto gotowe do sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mierzyłem.  Wcześniej był shortblock  z wrx sti Blob, głowice Impreza GT, TD04L hybryda. Niestety przez pewnych "fachowców" odpadł hydronapinacz i nastąpiła kolizja tłoków z zaworami. Niby blok powinien być ok, ale są jednak małe pieczątki.

Jednak z racji sprawy sądowej z w.w fachowcami nie mogłem montować starego silnika, więc kupiłem kpl EJ207 STI 99-00r  z osprzętem i zrobiłem remont.

Teraz powinno być 300-330KM i 400-420Nm. Strojone na sofcie  Eculabs-a po reflashing`u seryjnego ECU ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jeździło. Po strojeniu ciężko było sobie odmówić. Prawie rok  bez jazdy czymś szybszym trzeba było odbić, więc do dziś zrobiłem ponad 200km ;)

Ponownie wyjadę dopiero za 2 tyg bo tyle potrwa dorabianie rotorów tarcz i  złożenie zawiasu z tyłu. Wyciągnąłem dziś całą belkę i wpadają kompletne polibusze i wszystkie elementy do piaskowania i malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję tarczę hamulcową ze złotego  przedniego zacisku Brembo STI. Ma ktoś pożyczyć na dwa dni? Może być zużyta.Chcę przymierzyć do  swojego zacisku Stoptech-a. Wymiary praktycznie te same jak na szybko pomierzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka z kierownikiem legacy kombi dzisiaj rano na wysokości Tesco Piątkowo. Trzy tygodnie temu również łapka jedna za drugą na przejeździe kolejowym podolany, Forester i ze świnka i panią kierownik na pokładzie a za nią legacy kombi również oklejony. MariuS. To to będę miał konkurenta mocowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potas ciebie mijałem przed chwila 10:40 w komornikach na światłach ?
 
Gdzie w Poznaniu ustawia mi dobrze zbieżność w Forku? Dajcie jakiś namiar pozdrawiam
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Ja robiłem ostatnio w warsztacie na końcu ul Grudzieniec. Gość statej szkoły, poukładany. Nie miałem się do czego przyczepić. Cena prawie jak w każdym innym warsztacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia Sunday, March 26, 2017 o 12:34, MariuS napisał:

Potrzebuję tarczę hamulcową ze złotego  przedniego zacisku Brembo STI. Ma ktoś pożyczyć na dwa dni? Może być zużyta.Chcę przymierzyć do  swojego zacisku Stoptech-a. Wymiary praktycznie te same jak na szybko pomierzyłem.

 

Ja mam jakies stare tarcze, ale 5x114, wiec nie wiem czy Cie poratuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...