Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Jakiś czas temu(w zeszłym roku) kilku "wieśniaków" golfów 3 i e36 narobiło zadymy na spocie chyba nocnej jazdy.  Więc miejscówka była spalona bo potem przyjeżdżała policja i "trzepała". A jak w weekend wjeżdżałem z kumplem na spokojnie "odetkanymi" turbo Imprezami to ochrona za nami zaraz leciała patrzeć co robimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyjadę chyba, że ukręcę odpowietrznik od hamulców. Tłoczek się lekko zawiesza ...

 

Ma ktoś może do sprzedania zaciski na przód do imprezy 4 tłoczkowe takie żeby weszła felga 16' 

 

Ktoś zmieniał 2 tłoczkowe na 4 tłoczkowe i czy różnica jest odczuwalna ? Pytam bo mam jeszcze oryginalne tarcze i czeka mnie wymiana. 

 

Czy są jakieś zestawy naprawcze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyjadę chyba, że ukręcę odpowietrznik od hamulców. Tłoczek się lekko zawiesza ...
 
Ma ktoś może do sprzedania zaciski na przód do imprezy 4 tłoczkowe takie żeby weszła felga 16' 
 
Ktoś zmieniał 2 tłoczkowe na 4 tłoczkowe i czy różnica jest odczuwalna ? Pytam bo mam jeszcze oryginalne tarcze i czeka mnie wymiana. 
 
Czy są jakieś zestawy naprawcze ???


Kuba ja zakładałem przód do Forka a teraz się przymierzam do montażu tylu z Wrx-a.
Hamulec odczuwalnie lepszy ale jak dla mnie trochę miękki zobaczymy co sie zmieni jak przewodu bedą w oplocie stalowym.

Będę na spocie napewno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek co mnie tutaj reputacje psujesz :P

 

Ogólnie impreza bardzo fajna chodź pomyślcie spota zrobić na świeżym powietrzu bo straszny smog był ... .

 

Forki jak zwykle elegancko, nawet rocznikami ustawiły się od najstarszego do najmłodszego ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szymon Sajmon napisał:

Mam nadzieję że się podobało, frekwencja nas zaskoczyła. Już pracujemy nad kolejnym, w plenerze :-)

Bardzo fajnie było, dużo nowych osób poszło poznać. chodź dziwiło mnie pozwalanie niektórym na dawanie w palnik na postoju (może stąd tyle spalin), ale wiadomo wszystkich się nie upilnuje. Was jak dobrze widziałem to z 4 było? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...