Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

 

Przyjdę... jak dożyję... :)

 

M.

 

No tak... ma się te swoje latka, więc przyszedł czas zbierać się już do trumienki... Pościeliłeś już sobie? Bo wiesz... jak sobie pościelesz...

 

BEZ MARUDZENIA! Już wystarczy, że Paweł z Magdą nie mogą. Ty jako przedstawiciel plemienia nie masz wyjścia i musisz dożyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjdę... jak dożyję... :)

 

M.

 

No tak... ma się te swoje latka, więc przyszedł czas zbierać się już do trumienki... Pościeliłeś już sobie? Bo wiesz... jak sobie pościelesz...

 

BEZ MARUDZENIA! Już wystarczy, że Paweł z Magdą nie mogą. Ty jako przedstawiciel plemienia nie masz wyjścia i musisz dożyć!

 

To nie tak... Późno szedłem spać, a wstawałem o siódmej rano - i trochę jestem słabosilny przez to dzisiaj :)

 

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się odkleic spotkaniowe wątki w związku z ostatnimi narzekaniami na ilość przyklejonych tematów.

 

No może i tak trzeba było (trudno, widać Ojczyzna w potrzebie) - ale (IMHO) warto byłoby powiadomić zainteresowanych o tym fakcie, co by wiedzieli "co się stało i dlaczego" i nie marudzili. ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Kuba...

To normalnie zamach na Wielkopolske :wink:

 

Za plecami biednego Why`a uknuli spotkanie...wiec jak zawsze sie zjawie :mrgreen:

Niestety watroba jeszcze w 100% niesprawna, ale jakies bodzce musza ja na nogi postawic 8)

 

Pozdrawiam do wieczora

 

PS za Krakusów się wypije :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za niefart :( Ubolewam, że mnie z Wami nie będzie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam dobrej zabawy :D

 

 

PS. Mam nadzieję, że muzyka będzie bardzo, bardzo głośna, żebyście się nagadać nie mogli i szybko zwołali następne spotkanie :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...I can get mad because of..." :lol: 8)

 

Dobrej nocy Wielkopolsko. :wink:

Dziekuje i dobranoc wszystkim wielkopolanom... nawet tym, ktorych nie bylo :D .

Jak zwykle bylo zajefajnie, kto nie byl niech zaluje, bo nie dosc, ze nie spedzil czasu w super towarzystwie to rowniez nie posluchal swietnych bluesowych kawalkow.

 

Do zobaczenia nastepnym razem... mam nadzieje, ze niebawem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było nudno i nieciekawie. Cały czas siedziałem i myślałem żeby chyłkiem wyjść z lokalu i przemknąć skrywany cieniem budynków do zaparkowanej niedaleko Zuzanny i uciec jak najdalej.

Mam nadzieje, że już więcej się nie spotkamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle było nudno i nieciekawie. Cały czas siedziałem i myślałem żeby chyłkiem wyjść z lokalu i przemknąć skrywany cieniem budynków do zaparkowanej niedaleko Zuzanny i uciec jak najdalej.

Mam nadzieje, że już więcej się nie spotkamy!!!

 

No to ładne kwiatki, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bylo zajefajnie, kto nie byl niech zaluje

 

Scooby, nie miałam cienia wątpliwości, że będzie zajefajnie i żałowałam już dobrych kilka godzin przed spotkaniem :(

 

Pomimo smętnej wypowiedzi Potasa i tak wiem swoje i beczę po kątach :cry:

 

Pozdrawiam,

Madja

 

PS. Na kiedy ustaliliście termin następnego spotkania :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa... i zapomniałem jeszcze dodać, że była tylko woda sodowa, ale bez gazu i stare słone paluszki... przesolone!!

Miałem za to jako jedyny słomkę do wody... dziurawą niestety, więc zanim wypiłem całą szklankę to zassałem tyle lewego powietrza, że do teraz jestem wzdęty...

 

Następne nudne, bezbarwne, nieciekawe spotkanie Wielkopolan w przyszłym tygodniu... Przynieście swoje stare zdjęcia z lat szkolnych, to chociaż się z siebie pośmiejemy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, dałam hasło do spotkania, żeby nie było, że w Poznaniu nudą wieje, ale na odstraszenie wybrałam knajpę z beznadziejną bluesową muzyką. Miałam nadzieję, ze żaden z tych drętwych smętów nie przylezie, ale ponuractwo marudne się zlazło, jakby piwo za darmo rozdawali. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...