Skocz do zawartości

Evokiller - wspomnienia 2003 - 2008


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Taaa, się łezka kręcki, jak najbardziej. A w ogóle to wszystko to wina matiego, zakręcił mnie i nakręcił swoimi pomysłami i ich realizacją tak, że aż ujrzałem dno den. Ale nie żałuję :mrgreen:

 

Fajny wątek :cool:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zarzucić linką do tematu, co Mati zrobił temu oplu? Temu saabu, znaczy się? Wyszukiwarka forum, no sami wiecie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Temat jest gdzieś w Off Topic. W skrócie: 270km/380nm, duże hamulce, fotele z Evo 9, system audio, monitory bajery itp. klasyczny "mati tune" :wink: :mrgreen:

 

tak wyglądają moje obecne zabawki:

79279874.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobało się, że budżet na samochód był otwarty - nie było typowego u nas : a ile to kosztuje? a dlaczego tak dużo? Mati kupował to co trzeba było i koniec. Nie wszytskie modyfikacje mi się podobały ale wkońcu nie był to kolejny GT-ek z supersprintem, i zaworem HKS. Szkoda, że nie skończyłeś coupety ale jeszcze większa szkoda, że sprzedałeś GT. ciekawe w jakim specu byłby teraz. WRC? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak zrobilismy kiedys (2007 :?:) z matim koleczko u wroobla na ulezu :grin: .

przesiadka z mojego gt'ka, o seryjnej wtedy jeszcze mocy, i na 7 letniej oponie dla taxiarzy :lol:

na evokillera ponad 50% mocniejszego i na r888... byl respekt... pierwsze 4 winkle.

pozniej tylko mega banan na gebie :mrgreen::mrgreen: super sezon, bylo, minelo :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, racja :cry: ale wiesz jak to jest latka leca i zmieniaja sie priorytety mysle kazdemu z nas na swoj sposob co nie zmienia faktu ze ten GTek matiego byl wyjatkowy miedzy innymi dlaego ze byl bezkompromisowy i budowany z pasja i bez liczenia kazdego grosza ( oczywiscie to luksus na ktory nie wszyscy moga/mogli sobie pozwolic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTek matiego byl wyjatkowy miedzy innymi dlaego ze byl bezkompromisowy i budowany z pasja i bez liczenia kazdego grosza ( oczywiscie to luksus na ktory nie wszyscy moga/mogli sobie pozwolic )

 

Tak się buduje niezapomniane auta :wink:

Pamiętacie jakieś które było robione oszczędnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe komentarze :mrgreen:

Sporo fajnych wspomnień wiąże się z tym samochodem.

 

Jeszcze zrobiłem małe podsumowanie, evokiller w liczbach :wink:

 

koszt zakupu w 2003r. - 60k

 

koszt części - ok. 150k

w tym:

silniki - 3

skrzynie biegów - 3

felgi - 7 kompletów

opony - ponad 20 kompletów

sprzęgła - 1 Exedy i 2 AP Racing

klocków, tarcz itp nie jestem w stanie policzyć

 

przejechane kilometry - ok. 80k

trackday'ie - ponad 40

czas spędzony w warsztatach, łącznie - ok. 2 lata

poznane koleżanki - ok. 15

skillowane evo, sti, porsche, itp - niezliczone

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTek matiego byl wyjatkowy miedzy innymi dlaego ze byl bezkompromisowy i budowany z pasja i bez liczenia kazdego grosza ( oczywiscie to luksus na ktory nie wszyscy moga/mogli sobie pozwolic )

 

Tak się buduje niezapomniane auta :wink:

Pamiętacie jakieś które było robione oszczędnie?

 

tak moje :mrgreen: taki byl plan, ale nie wyszlo :mrgreen:

 

co do posiadania klasyka - to mnie juz nosi - a bez Bialasa jestem niecale 3 tygodnie i juz knuj mi sie wlaczyl i pistonheadsa mam juz jako strone startowa ustawionego :twisted:

 

[ Dodano: Czw Paź 15, 2009 9:13 am ]

poznane koleżanki - ok. 15

Hehe, ja tradycjnie proszę o fotki koleżanek i szczegóły tych poznań :mrgreen:

 

zonie Twojej ten post wysle i w leb dostaniesz :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel niestety ma jakieś dziwne pomysły :roll: niestety nie dba o samochody tak jak ja.

 

miałem to własnie napisać. Widziałem evokillera kilka razy - na seriwsach na nie-ASO - jak był w rękach Matiego i widziałem go potem jak był juz nowych rekach -i niestety bylem zrozpaczony widokiem - auto zaniedbane sie zrobilo mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati, czolem... :mrgreen:

co tu duzo gadac, Evokiller - to legenda Forum :cool:

 

p.s.

(...) co do posiadania klasyka - to mnie juz nosi - a bez Bialasa jestem niecale 3 tygodnie i juz knuj mi sie wlaczyl i pistonheadsa mam juz jako strone startowa ustawionego :twisted: (...)

miales wanne, miales sedana... teraz pora na kupete (do trzech razy sztuka :!: :razz: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...