Skocz do zawartości

Evokiller - wspomnienia 2003 - 2008


mati

Rekomendowane odpowiedzi

Mi najbardziej podoba się ta ewolucja (złe słowo :mrgreen: ) z takiej niveablue bidulki do prawdziwego kilera :wink:

 

Mati pewnie podczas modyfikacji coś ci nie zagrało albo nie byłeś zadowolony z efektów. Powiedz z perspektywy czasu czego byś dzisiaj nie zamontował albo w co byś się już nieładował może komuś to pomoże jak ma dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi najbardziej podoba się ta ewolucja (złe słowo ) z takiej niveablue bidulki do prawdziwego kilera

 

Mati pewnie podczas modyfikacji coś ci nie zagrało albo nie byłeś zadowolony z efektów. Powiedz z perspektywy czasu czego byś dzisiaj nie zamontował albo w co byś się już nieładował może komuś to pomoże jak ma dylemat.

 

mysle ze ciezko bedzie matiemu odpowiedziec na to pytanie bo auto bylo budowane juz pare ladnych lat temu gdzie byly zupelnie inne realia i wlsnie za to nalezy sie oromny szacun.Na dzien dzisiejszy jestem przekonany ze nik juz nie wybierze tej drogi gdyz jest zwyczajnie nieoplacalna i wlasnie dlatego ten samochd jest tak wyjatkowy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecie na ktorym mati i gracowy (tzn ich gtki ;)) stoja tylem posluzylo jako wzor do wykonania mojego wydechu a konkretniej koncowej puszki, bylo powiedziane: "chce tak albo bardzo podobnie" :mrgreen:

 

ciekawe kto Ci to zdjęcie pokazał :cool: :mrgreen:

ciekawe kto to zdjęcie zrobił :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati pewnie podczas modyfikacji coś ci nie zagrało albo nie byłeś zadowolony z efektów. Powiedz z perspektywy czasu czego byś dzisiaj nie zamontował albo w co byś się już nieładował może komuś to pomoże jak ma dylemat.

 

Na pewno wiele rzeczy zrobiłbym teraz inaczej.

Na pewno nie kupowałbym żadnych produktów tanich typu D2 itp. To jest żadna oszczędność bo i tak trzeba potem to wymieniać.

Na pewno też nie bawiłbym się w wymienianie i naprawy seryjnej skrzyni, tylko od razu montowałbym kłówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do hamulca chyba nie mozna miec negatywnych uwag, do zawiasu wrecz przeciwnie :)

 

Rzeczywiście hamulce D2/Ksport wydają się być wyjątkiem od reguły tandety, i nawet mam kompet Ksportów w dupowozie... ale kupiłem teraz zestaw AP i różnica w wykonaniu jest spora, a nawet ich jeszcze nie zamontowałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7156047,Bedzie_mozna_rejestrowac_auta_z_kierownica_po_prawej.html

 

 

no nie wiem czy to dobry pomysl... przypuszczam, że dość cięzko się wyprzedza z kierownicą po prawej stronie. No ale zawsze są jakieś plusy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komisja Europejska upomniała Polskę za odmowę rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie produkowanych z myślą o ruchu lewostronnym. Komisja uznała, że jest to łamanie unijnego prawodawstwa i żąda zmiany przepisów.

 

Dlaczego my musimy dostosować przepisy do unijnych :?: :?:

A na takich wyspach nie muszą, tylko jeżdżą odwrotnie niż reszta i nikt im nic nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadaje sobie podobne pytanie...

 

martwi mnie, że (jeżeli zalegalizują możliwość rejestracji aut z kierownicą po prawej stronie) może pojawić się u nas wysyp parchów/złomów/gratów (mowa a renówkach/vauxhallach które maja 300kkm i są mocno średniej kondycji) nie wiem jak jeszcze można nazwać takie auta z wysp. Pan Stasio pojedzie sobie do pracy na wakacje i postanowi wrócić sobie autem którego stan tchniczny pozostawi wiele do życzenia i potem będzie szalał po polskich drogach (przypominam, że z kiera po prawje stronie). Następnie Pan Stasio da pojeździć swojemu synkowi Romanowi który nie koniecznie potrafi wyprzedzać inne samochody, szczególnie jeżeli siedzi po "gorszej" stronie wozu za kierownicą. Obawiam się, że dopiero po kilku/kilkunastu wypadkach czołowych naszym/unijnym genialnym urzędnikm zaświta, że jednak może nie do końca jest rozsądne legalizowanie takich procederów

 

ale to tylko moje skromne zdanie :razz:

pozdrawiam czerech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...