Skocz do zawartości

Evokiller - wspomnienia 2003 - 2008


mati

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ilość samochodów RHD już jest bardzo duża w Polsce a na pewno tysiące pojawią sie przed świętami bo ci co już coś dorobili przyjadą sie pochwalić swoim super autkiem. Jazda samochodem RHD nie jest jakimś problemem, jeżdżę takim na co dzień. Prawo do rejestracji takiego samochodu ma każdy obywatel EU tylko nie my. Dlaczego odmawia się mi prawa do rejestracji takiego pojazdu? Głosując za Unią, głosowałem za wolnym przepływem towarów, ludzi i usług a traktuje się gorzej niż obywatela Niemiec, Francji, Hiszpanii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie swietne miejsce na watek o RHD :evil:

zalozcie sobie nowy temat a nie zasmiecajcie ten watek

 

a tak przy okazji widzialem evokillera na ul.B jakies pol roku temu i tak jak Hogi napisal wygladal jak strzepek nieszczesc :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na włoskich autostradach mielibyśmy spore pole do popisu

No tak do pierwszej prostej :mrgreen:

 

Obrazek

 

bulśit. Jedna sztuka zrobiona. Wyjazd z fabryki, dwa kursy po autostradzie i spowrotem. Gnije w muzeum :)

 

tzn, ze nie jezdza tym?

Nie. Teraz mają nowe! :mrgreen:

 

http://wysokieobroty.moto.pl/auto/1,483 ... lizia.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

no tak, ale bezwypadkowy to on nie jest... ;)

zgadza się, ale to jeszcze ogłoszenie kumpla

 

ten samochód jest mojego znajomego

a ten znajomy ma/miał tez czarnego forka XT ? ;)

Tak i forek też jest na sprzedaż

 

Samochód jest troche dojechany i w paru miejscach wyłazi ruda, ale przy odrobinie dobrych chęci i troszke inwestycji, to auto da radość z zabawy na dłuższy czas, co do ceny można się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jeszcze ogłoszenie kumpla
?? Pomagasz tylko w sprzedaży, czy samochód dopiero co zmienił właściciela?

 

Szakal, pisałem Ci w sprawie tego samochodu wiadomość na fejsie w poniedziałek, ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi.. :rolleyes: Tak czy siak, jestem już w kontakcie z właścicielem, więc od niego dowiaduję się szczegółów. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jeszcze ogłoszenie kumpla
?? Pomagasz tylko w sprzedaży, czy samochód dopiero co zmienił właściciela?

 

Szakal, pisałem Ci w sprawie tego samochodu wiadomość na fejsie w poniedziałek, ale do tej pory nie dostałem odpowiedzi.. :rolleyes: Tak czy siak, jestem już w kontakcie z właścicielem, więc od niego dowiaduję się szczegółów. ;)

chyba nie do mnie pisałeś, bo ja nie dostałem żadnej wiadomości, ale jak by co to mogę wiecej info udzielić niż właściciel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale bezwypadkowy to on nie jest... zgadza się, ale to jeszcze ogłoszenie kumpla

a co to zmienia od kogo ogłoszenie? perfidne kłamstwo i tyle..

po pierwsze kolego to nie ja wrzuciłem linka do tego ogłoszenia na to forum, miałem zamiar dopiero dać ogłoszenie na forum i napewno nie napisał bym że jest bezwypadkowy.

po drugie to ja teraz prostuję to co ktoś powypisywał, więc nie oczerniaj mnie, tylko poczytaj wątek od początku i nie bądz śmieszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja wrzuciłem linka do tego ogłoszenia na to forum, miałem zamiar dopiero dać ogłoszenie na forum i napewno nie napisał bym że jest bezwypadkowy.

nie ważne kto wrzucił link, tylko jest błąd w ogłoszeniu i lepiej go popraw (Ty lub autor ogłoszenia ...)

bo jak ktoś kupi GTka w przeświadczeniu że jest bezwypadkowy, a później poczyta nasz wątek na forum .... to wiesz co będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie do mnie pisałeś

Jeśli Artur S. to nie Ty i na fejsie nie masz takiej samej ikonki avatara, jak na forum, to faktycznie napisałem do kogoś innego ;)

 

mogę wiecej info udzielić niż właściciel

wiesz więcej o samochodzie, niż sam właściciel? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja wrzuciłem linka do tego ogłoszenia na to forum, miałem zamiar dopiero dać ogłoszenie na forum i napewno nie napisał bym że jest bezwypadkowy.

nie ważne kto wrzucił link, tylko jest błąd w ogłoszeniu i lepiej go popraw (Ty lub autor ogłoszenia ...)

bo jak ktoś kupi GTka w przeświadczeniu że jest bezwypadkowy, a później poczyta nasz wątek na forum .... to wiesz co będzie ;)

zgłosiłem autorowi ogłoszenia, aby wpis ten wykreślił, a temat bezwypadkowości tego auta uważam za zamknięty, bo przecież jesteśmy w wątku w którym jest opisana cała historia tego auta.

 

chyba nie do mnie pisałeś

Jeśli Artur S. to nie Ty i na fejsie nie masz takiej samej ikonki avatara, jak na forum, to faktycznie napisałem do kogoś innego ;)

 

mogę wiecej info udzielić niż właściciel

wiesz więcej o samochodzie, niż sam właściciel? :huh:

pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...