Skocz do zawartości

CB radio, a subaru?


BEHEMOT

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera idę puścić totka, bo mam takiego farta , ze w ciągu tygodnia dwa razy mnie ustrzelili.

 

sprzet okazuje sie bardzo pomocny, sporo glupot i przeklinania na ogolnym ale jak gdzies szusza albo sesje zdjeciowa uskutecznija dowiesz sie zawsze :wink:

 

chojny gdzie, co, jak działa i za ile ? może być na PW

 

idzie PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montażu dokonał Pan w sklepie.

 

sam sprzęt wzorem innych forumowiczów (nie tych co sie im Harry II w miejsce popielniczki mieści) został wcisnięty między fotel a tunel :mrgreen:

 

antena jest na klapie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczna instalacja. Zuch chłopak!

 

mhm, już słyszałem że teraz moge swoją "zabaweczką" do wesołego miesteczka podjechać tam maja takie autka co się nimi stuka.... Subarka bedzie pasowała z tym drutem idealnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kad jest transmisja z jakiego wojewodztwa :>

 

zdaje sie ze okolice Trojmiasta :wink:

 

[ Dodano: Sro Lut 06, 2008 9:23 am ]

Klasyczna instalacja.

 

 

klasyczna instalacja ma pewna zasadnicza wade, po kablu leci woda do samochodu, raz juz targałem wykładzinę do domu na suszenie :evil:

 

jak zabezpieczacie miejsce gdzie przwewód wchodzi pod klapa aby nie leciała woda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ja w weekend bede robil solidna traske i interesuje mnie gdzie najlepiej wrzucic antenke, aby odbior i nadawanie bylo najlepsze. preferujecie dach czy tylna klape? moj zestawik to metrowa antenka hustler + uniden 520 ;)

 

Najlepszy odbiór masz na dachu-środek, tylko skocz do strojenia.

Mi się tak nie podoba więc woziłem na klapie przed spojlerem, ale antenkę miałem >1,5m ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś zestawu President Johnny II ASC + antena sirio ML 145, zastanawiam sie nad takim zestawem, podobno niezly. Zależy mi na czystym odbiorze, zasieg 8-12 km wystarczy. głównie trasy.

 

Co do czystości to naprawdę zależy kto nadaje i z czego...

a zestawik podobno bardzo wydajny ( bazuje się na info z forów cbradiowych :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga w ostatnim programie na TVNie o CB radio, pokazali jak policja oficjalnie jest na nasluchu ("cichociemny" z wideorejestratorem)
to chyba juz standard u chlopakow...sami mowia, ze czysto a potem siadaja takiemu delikwentowi na ogon i nagrywaja rozne dziwne filmy :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, dobrze Ci sanGT, radzi najlepiej jest na środku dachu - ja mam tą samą antenkę właśnie w miarę na środku dachu. Jak dasz na tylną klapę to masz tak jakbyś skracał antenę o wysokość od maski do dachu (tak mi mówił fachowiec co stroił mi sprzęt), zresztą potwierdzały to pomiary miernikiem, w rożnych miejscach na aucie.

To rozwiązanie ma tylko jedną wadę - jak walniesz na środku to kabel do anteny biegnący po dachu strasznie zdziera lakier, yyyy.... u mnie tak sie stało - ale odbiór na otwartej przestrzeni 15km a w mieście koło 5km - wystarcza. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga w ostatnim programie na TVNie o CB radio, pokazali jak policja oficjalnie jest na nasluchu ("cichociemny" z wideorejestratorem)
to chyba juz standard u chlopakow...sami mowia, ze czysto a potem siadaja takiemu delikwentowi na ogon i nagrywaja rozne dziwne filmy :twisted:

 

Dokladnie, moj kolega by sie tak nacial ostatnio wieczorem pod Koszalinem, nocna cisza na radiu, nikt sie nie odzywa no i info ze czysto. Akurat dojezdzal do wioski (500 m od znaku do znaku) i na szczescie cos mu wyskoczylo i zwolnil - jak mijal przystanek autobusowy to uslyszal: kolego prawie bylo czysto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w weekend bede robil solidna traske i interesuje mnie gdzie najlepiej wrzucic antenke, aby odbior i nadawanie bylo najlepsze. preferujecie dach czy tylna klape? moj zestawik to metrowa antenka hustler + uniden 520 ;)

 

Nie ma co teoretyzować. Zaatakuj firmę o wdzięcznej nazwie "Olo ratuj" - Olsztyn ul. Przemysłowa 5 -> na rondzie na dworcowej dajesz w prawo w lubelską i zaraz za statoilem znowu w prawo i ładujesz się w bramę po prawej (kilka firm, min skład węgla). Gościu bardzo konkretny. Antene wystroi Ci za 10 pln i podpowie gdzie najlepiej ją ustawić... i jeszcze gratis dostaniesz samoprzylepną folię żeby nie rysować blachy magnesem :)

Polecam chłopa :cool:

 

P.S.

http://www.cbradio.olsztyn.pl/ <- strona www tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...