Skocz do zawartości

CB radio, a subaru?


BEHEMOT

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem radio bez RF-GAIN  to nie radio a szumofon.

Już lepiej coś takiego: https://allegro.pl/oferta/reczne-radio-cb-midland-m-5-radio-w-gruszce-z-usb-7546728726

Ja u siebie mam zamontowane coś takiego Lafayette VENUS gdzie pociągnięty mam kabel sieciowy do podłokietnika oraz dwa kable antenowe do zewnętrznego RF-GAIN które tez jest w podłokietniku. Teraz bym się zdecydował na zakup tego midlanda wtedy go nie było jak montowałem Venusa. 

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym moim Venus też jest ASC ale ono nie zna umiaru i tnie wszystko lub nic dlatego zamontowałem zewnętrzny RF-GAIN za 80 zł i mam teraz święty spokój jeżdżąc po Łodzi bo nie zbieram śmieci z eteru. A ta waga gruszki to bez przesady LCD i kilka kondensatorków nie ważą kilograma różnica w wadze maksymalnie 60 gram 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kwestia anteny , jak jakaś zwykła magnesówka nie renomowanej firmy to da radę na samym ASC ale przy dziurawionym aucie i porządnej antenie z batem 1,6 m nie dasz rady odszumić bez RF-GAIN bo ściąga wszystko co napotka w trakcie jazdy z nawet 25 km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, koziolek napisał:

Antena od lat ta sama na magnesie sirio ML 145

Jadąc w terenie, pewnie by mi gruszka zęby wybiła, a już na pewno bym ponaciskał te guziory

Guziory się blokuje, tak samo zresztą jak w przenośnych "ręczniakach" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...