Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.11.2021 o 11:35, Maciek Niemy napisał:

Jaki jest fenomenon Twoich Aut @Oktan, bo tyle było wrzutek umytych Plejad, i żadne nie dostało takiej lawiny lajków...:o;)

Też bym tak chciał...:P

A jest jakis fenomen?  :) To są zwykłe zadbane, stare auta, kocham zwyczajnie te czterokołowe dzieciaki :D

Zdjęcia robione też kalkulatorem bez żadnego retuszu. 

Twoja kokaina też fajna , tyle że osobiście bym zmienił felgi i może lajków będzie więcej :P

Swoją drogą podregulowałem ręczny w streetowym turbodziadku i jak nie działał tak nie działa :biglol:

Linki i szczęki do zmiany ;)

 

 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Oktan napisał:

A jest jakis fenomen?  :) To są zwykłe zadbane, stare auta, kocham zwyczajnie te czterokołowe dzieciaki :D

Zdjęcia robione też kalkulatorem bez żadnego retuszu. 

Twoja kokaina też fajna , tyle że osobiście bym zmienił felgi i może lajków będzie więcej :P

Swoją drogą podregulowałem ręczny w streetowym turbodziadku i jak nie działał tak nie działa :biglol:

Linki i szczęki do zmiany ;)

 

 

 

 

 

Jakiś jednak jest;), Kornik wrzucił fotkę wczoraj i za wiele reakcji nie zebrała, tak więc nie musisz być taki skromny...:)

Moim skromnym zdaniem zadbane Subaru nigdy nie będzie zwykłe, patrząc się jak wiele wkładacie/wkładamy w te Auta...:wub:

Dzięki za miłe słowo, co do felg, to na dniach wejdą zimówki na Ronalach, zobaczymu, może będzie lepiej...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Maciek Niemy napisał:

Jakiś jednak jest;), Kornik wrzucił fotkę wczoraj i za wiele reakcji nie zebrała, tak więc nie musisz być taki skromny...:)

Moim skromnym zdaniem zadbane Subaru nigdy nie będzie zwykłe, patrząc się jak wiele wkładacie/wkładamy w te Auta...:wub:

Dzięki za miłe słowo, co do felg, to na dniach wejdą zimówki na Ronalach, zobaczymu, może będzie lepiej...:P

Kornik to wrzuca dobre zdjęcia ale panienek :Da GT może ma ładne , ale na tym foto z poprzedniej strony to wygląda źle, jak zdjęcie zrobione z nagrania z monitoringu, oczywiście moim zdaniem i to tylko pisze o zdjęciu, absolutnie nie oceniam auta bo go nie widziałem ;) żebym nie został źle zrozumiany :)

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Zmodyfikowałem sprężynkę hill holdera :D

Przed

 

 

Po

 

Jest cień szansy, że będzie już działało jak należy. Niemniej będę szukał jakiegoś zamiennika.

 

Nie mam kompletnie pojęcia jak działa hillholder... ale serio na tej sprężynce są tak małe naprężenia, że ufasz trzem kawałkom plastiku? ;o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Orear napisał:

Nie mam kompletnie pojęcia jak działa hillholder... ale serio na tej sprężynce są tak małe naprężenia, że ufasz trzem kawałkom plastiku? ;o 

Wiem, że nieładnie tak odpowiadać pytaniem na pytanie, się czyżbyś nie ufał potędze trytytek? :P poza tym, sprężyna jest cała, tylko ścisnąłem dwa zwoje. Jak tryty strzelą to nic się nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiwi 4ester napisał:

Wiem, że nieładnie tak odpowiadać pytaniem na pytanie, się czyżbyś nie ufał potędze trytytek? :P poza tym, sprężyna jest cała, tylko ścisnąłem dwa zwoje. Jak tryty strzelą to nic się nie stanie :)

Oke. :D Oj... ufam, ale czasami zamiast trytek wolę użyć srebrnej taśmy. ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Wiem, że nieładnie tak odpowiadać pytaniem na pytanie, się czyżbyś nie ufał potędze trytytek? :P poza tym, sprężyna jest cała, tylko ścisnąłem dwa zwoje. Jak tryty strzelą to nic się nie stanie :)

A co ci się dzieje z tym Hilholderem, że na nowej lince musiałeś się posiłkować tymi trytytkami na tej sprężynce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orear napisał:

Nie mam kompletnie pojęcia jak działa hillholder... ale serio na tej sprężynce są tak małe naprężenia, że ufasz trzem kawałkom plastiku? ;o 

Wciskasz sprzęgło, wciskasz hamulec, puszczasz hamulec jednocześnie trzymając dalej sprzęgło i auto stoi na wzniesieniu przodem pod górę lub przodem z góry (tu nie zawsze mi się to udaje, trzeba mocniej i szybko nacisnąć hamulec)

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, yaroz napisał:

A co ci się dzieje z tym Hilholderem, że na nowej lince musiałeś się posiłkować tymi trytytkami na tej sprężynce??

Jak mechanizm nagrzeje się od komory silnika to sprężynka nie ma siły ściągnąć tego dynksa z powrotem, żeby odblokować hamulce.

 

Godzinę temu, yaroz napisał:

Kiwi 4ester po prostu lubi mieć wszystko na tip top ;):biglol:

Taaa :biglol: tylko czemu to tyle kosztuje :facepalm::upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hilholder to wynalazek dla tych co nie powinni mieć prawa jazdy bo nie potrafią ruszać pod górkę czy z górki. Tak wiem że  cwaniakuje bo oba auta mam w AT, ale jak zdawałem prawo jazdy na punciaku to takich wynalazków nie było i na górce kto się stoczył to Out z egzaminu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ipsx82 napisał:

Ten hilholder to wynalazek dla tych co nie powinni mieć prawa jazdy bo nie potrafią ruszać pod górkę czy z górki. Tak wiem że  cwaniakuje bo oba auta mam w AT, ale jak zdawałem prawo jazdy na punciaku to takich wynalazków nie było i na górce kto się stoczył to Out z egzaminu.

 

 

Dokładnie. W głowach się przewraca. To nawet nie koniec, są jeszcze takie lamerskie wynalazki jak światła co się same włączają - też bym odebrał prawka ludziom którzy takimi autami jeżdżą, jak ja zdawałem prawko to za brak włączonych świateł był out z egzaminu. Tak samo to modne ostatnimi czasy "wspomaganie kierownicy" - Tata jak zdawał to nie było wspomagania, nie masz siły w łapie żeby w miejscu na parkingu obracać dużego fiata? To wracaj na rower. No i jeszcze najgorsze nowinki - rozrusznik. Jak mój dziadek zdawał prawko to była normalnie korba żeby silnik odpalić a teraz wymyślili jakieś rozruszniki. Też bym prawka odbierał. Nie umiesz auta odpalić na korbę? To może przeproś się z autobusem. Co za czasy... kiedyś to było

  • Super! 1
  • Haha 9
  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Tinuviel napisał:

 

Dokładnie. W głowach się przewraca. To nawet nie koniec, są jeszcze takie lamerskie wynalazki jak światła co się same włączają - też bym odebrał prawka ludziom którzy takimi autami jeżdżą, jak ja zdawałem prawko to za brak włączonych świateł był out z egzaminu. Tak samo to modne ostatnimi czasy "wspomaganie kierownicy" - Tata jak zdawał to nie było wspomagania, nie masz siły w łapie żeby w miejscu na parkingu obracać dużego fiata? To wracaj na rower. No i jeszcze najgorsze nowinki - rozrusznik. Jak mój dziadek zdawał prawko to była normalnie korba żeby silnik odpalić a teraz wymyślili jakieś rozruszniki. Też bym prawka odbierał. Nie umiesz auta odpalić na korbę? To może przeproś się z autobusem. Co za czasy... kiedyś to było

O asystentach pasa ruchu, asystenta awaryjnego hamowania, komfortowych kierunkowskazach itp. itd. nie wspominając :P

 

1 godzinę temu, ipsx82 napisał:

Ten hilholder to wynalazek dla tych co nie powinni mieć prawa jazdy bo nie potrafią ruszać pod górkę czy z górki. 

 

Moim skromnym zdaniem prawa jazdy nie powinien mieć nikt kto nie przeszedł psychotestów, ale jakoś ludzie jeżdżą. Baaaa, ludzie bez prawa jazdy też jeżdżą :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hilholder to wynalazek dla tych co nie powinni mieć prawa jazdy bo nie potrafią ruszać pod górkę czy z górki. Tak wiem że  cwaniakuje bo oba auta mam w AT, ale jak zdawałem prawo jazdy na punciaku to takich wynalazków nie było i na górce kto się stoczył to Out z egzaminu.
 
A kto to przyszedł? Pan maruda niszczyciel dobrej zabawy i uśmiechów dzieci.



Wiem powtarzam się ale to tu idealnie pasuje także.
  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś  spece od ogrzewań montują  mi ogrzewanie postojowe DEFA. Nawet w zderzaku znaleźli  otwór  techniczny który  wykorzystali  do montażu  wtyczki zasilania.

image000003.jpg.637cf51ee1ff7e4e303da35acf8c50ff.jpg

 

 

image000000(2).jpg

 

 

image000000(3).jpg

Edytowane przez ipsx82
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...