Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Świetny jest. Może nie podbija jakoś mocno wyglądu, ale dobrze zabezpiecza. U mnie trzymał się przez 10 miesięcy

orientujecie się, czy tego typu wosk można kłaść na powłokę kwarcową, położoną wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem nowy akumulator. Fabryczny wytrzymał 2,3 roku. Pani z ASO stwierdziła, że winny ISR, który musiał się bardziej "napreżyć" bo auto od 2 tygodni w garażu i rozłożył aku na łopatki tak że nawet awaryjne nie działały i prostownik nie widział podłączonego akumulatora. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic przy subaraczku, ale dla kombiaczka: ogarnąłem narzędzia w garażu, które wylądowały na ściance, regały mieszczą wszystkie części zapasowe i zainstalowałem światło. Na działce prądu nie mam, ale mogę skorzystać z przedłużaczy i wtedy oświetlenie wnętrza jak znalazł... Ale i to ma się w krótce zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forku w piątek dostał nowe radio- udało się uniknąć strat przy montażu, no i działa sterowanie z kierownicy! Opróżniłem schowek z płyt CD (nowe radio ma wejście usb). Gra i buczy chyba lepiej od starego. Czemu tak długo czekałem z wymianą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przepraszam jak komuś zepsułem niedzielę - umyłem rano szyby w aucie no i oczywiście nastąpiła stuprocentowa skuteczność sprowadzenia opadów :/

Dołączam się do przeprosin :( auto umyte a za oknami armagedon..

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Cieniasy... Ja wczoraj myłem w czasie deszczu padania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...