Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zajonc napisał(a):

Bo to ałto dla Prawdziwych Menżczyzn :D

Zero rozpieszczania, zero systemów bezpieczeństwa, a w środku głośniejsze niż kobieta gdy po kąpieli wytrzesz się jej ręcznikiem do włosów :twisted:

to mi nie przeszkadza, ale wnętrze które wciąż jest takie samo jak w Nissanie Almera z lat 90-tych, a cena jednak inna. Gdyby Impreza oferowała wnętrze, w którejść opcji, jak Lexus IS200 lub przynajmniej Legacy, to bym smigał już dawno bugiem/blobem/hawkiem w kąbi. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dirkdiggler napisał(a):

Subarowa pionaB)

20230415_153217.jpg

Niezwykła koincydencja odległości. Jak to się robi? Zbliżam się do 666666 i też chciałbym mieć pod A 666,6. ;)
 

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, RedSasza napisał(a):

Niezwykła koincydencja odległości. Jak to się robi? Zbliżam się do 666666 i też chciałbym mieć pod A 666,6. ;)
 

Bo to jest planowane. Gorzej jak ktoś w międzyczasie pojedzie autem nie znając Twojego planu :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Neutrino33 napisał(a):

to mi nie przeszkadza, ale wnętrze które wciąż jest takie samo jak w Nissanie Almera z lat 90-tych, a cena jednak inna. Gdyby Impreza oferowała wnętrze, w którejść opcji, jak Lexus IS200 lub przynajmniej Legacy, to bym smigał już dawno bugiem/blobem/hawkiem w kąbi. ;)

No nie przesadzaj...

Almera jakoś tak masywniej wykonana była ;)

IS200 nawet 1gen. to zupełnie inna liga, masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gajcus napisał(a):

Został wstępnie złożony i ustawiony zawias z tyłu, wysokość jest dobra IMG_2419.thumb.jpeg.0b0508e1e0100740b3b5324c00c48286.jpegIMG_2418.thumb.jpeg.43db1b5ad2a5d6420ae53cabf485cc3e.jpegIMG_2416.thumb.jpeg.42a5deec7abd0f91551cceb280e54893.jpeg

Przynajmniej się nie uszkodzi jak amor wystrzeli z kielicha i klęknie cały na glebę, a patrząc na rudą na tylnych nadkolach to wielce prawdopodobne że może wystrzelić :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2023 o 15:19, Orear napisał(a):

Yuasa rulez! Ja mam u siebie z 2015 i jeszcze nie było dnia, nawet podczas mrozów żeby auto nie zaskoczyło.

Kiedy zmieniałem niedawno u siebie, chłopaki w sklepie "mamy akumulatory do wszystkiego", u których kupuję od lat, odradzali mi Yuasę, twierdząc, że to już nie to co kiedyś. Nie wiem ile w tym prawdy, bo mam dwie od kilku lat w innych autach i złego słowa nie mogę powiedzieć. Może to tylko marketingowe gadanie... No ale przekonali mnie i wziąłem Duracella ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacekw napisał(a):

Kiedy zmieniałem niedawno u siebie, chłopaki w sklepie "mamy akumulatory do wszystkiego", u których kupuję od lat, odradzali mi Yuasę, twierdząc, że to już nie to co kiedyś. Nie wiem ile w tym prawdy, bo mam dwie od kilku lat w innych autach i złego słowa nie mogę powiedzieć. Może to tylko marketingowe gadanie... No ale przekonali mnie i wziąłem Duracella ;)

Niestety ale nie lubię słuchać opinii pracowników sklepu. Nie ma znaczenia czego to dotyczy. 

Pytałem kiedyś o klocki, dałem się namówić na TRW. Nie dość, że syfu dookoła to jeszcze od początku do końca swojego żywota hałasowały. 

Potem robiłem car audio i pytałem o przewody z miedzią beztlenową. To mnie zapytał "kierownik" w sklepie ze śmiechem, a po co to, a to nic nie daje i w ogóle on by najtańszy z marketu zakładał, przecież to tylko w samochodzie gra. I już nawet mi nie chodziło o to, czy to coś daje czy nie, bo tego rzeczywiście uchem nie sprawdzę. Ale nie pytałem o jego opinię prześmiewczą tylko o to czy ma dany produkt czy nie ma. 

Pomijam już fakt, że na tej mojej prowincji jak widzą moje Subaru to już dziesiątki razy słyszałem, "Trzeba było porządny samochód kupić jak Audi to byś miał części pod dostatkiem i w niskich cenach, a nie wymyśliłeś jakiegoś japońca". 

Jedyne miejsce jakie pytam o zdanie to jest to forum. Oczywiście, że mogę wleźć na minę, ale z mniejszym prawdopodobieństwem niż pytając w sklepie. 

Życzę Ci conajmniej 7 lat niezawodnej pracy na Duracell'u, ale jak mi padnie aku to kupię znowu Yuasa, najwyżej będę pluł w brodę później. :biglol:

  • Super! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Orear napisał(a):

Niestety ale nie lubię słuchać opinii pracowników sklepu. Nie ma znaczenia czego to dotyczy. 

Ha! Rożnie z tym bywa, zaskoczyło mnie ich volta, bo kiedyś właśnie Yuasę polecali. I dwie u nich kupione mają się dobrze, więc jakieś tam zaufanie mam. To, że się w sklepie pomylą (tak jak, sądzę, w Twoim przypadku TRW) to jeszcze można przeżyć, byle nie za często, ale jak wykazują lekceważącą/szyderczą postawę to więcej się nie pojawiam. Kij im w oko ;) 

 

44 minuty temu, Orear napisał(a):

Życzę Ci conajmniej 7 lat niezawodnej pracy na Duracell'u, ale jak mi padnie aku to kupię znowu Yuasa, najwyżej będę pluł w brodę później.

Dziękuję i wzajemnie! Będę informował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...