Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, 133699 napisał:

Znów wleciał BOV HKSa :) standardowo, za miesiąc wrócę do hybrydy, potem do DV... a następnie znowu do atmosferycznego :P 

 

 

 

który to model, bo coś niemrawo pierdzi jak na HKS. Properfektem bardziej zalatuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Infra napisał:

który to model, bo coś niemrawo pierdzi jak na HKS. Properfektem bardziej zalatuje.

Ori SSQV 3. Właśnie wiem, zgaduje że to przez to że go przesmarowałem. Kiedyś miałem SSQV 4 to po przesmarowaniu z tydzień gwiazdał jak by nie mógł, brzmiał jak jakaś podróba. Na niższym doładowaniu jest o dziwo lepiej, ma wyższym syczy krócej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 133699 napisał:

Ori SSQV 3. Właśnie wiem, zgaduje że to przez to że go przesmarowałem. Kiedyś miałem SSQV 4 to po przesmarowaniu z tydzień gwiazdał jak by nie mógł, brzmiał jak jakaś podróba. Na niższym doładowaniu jest o dziwo lepiej, ma wyższym syczy krócej. 

 

Ja mam ori HKS G176 i gwiżdże nawet dla mnie za głośno. Raz mi jakaś babcia chciała przywalić torebką w maskę, bo ją przestraszyłem :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 133699 napisał:

Pa tego B) trzeba to pożenić z autem na weekendzie :wub:

 

B98CCB1B-9606-407E-9FBC-C328E997BD06.thumb.jpeg.c0e5a7587e69992323d6a44b1e1e9ae0.jpeg

O panie ale Radom :thumbup:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ipsx82 napisał:

A dzisiaj poza teleskopami do maski zabrałem  się  za reanimację  pompy powietrza wtórnego, niestety o jakieś  50kk przejechanych kilometrów  za późno  ta reanimacja.

Jakieś wyraźne znaki daje taki stan tej pompki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...