Skocz do zawartości

RENOWACJA LAKIERU w Subaru


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz_555, nie 1000 - 1500 zł tylko około 600 zł.

Faktycznie, źle przeczytałem. Myślałem, że to cena dla Ciebie jako znajomego. :)

 

Można również jechać na południe Polski i zrobić to za 300 - 400 zł.

A gdzie ?? :mrgreen:

 

Jeżeli dodamy do tego paliwo to koszta są identyczne jak nie wyższe.

Natomiast ja jadąc do Warszawy zapłacę nie 600 a jakieś 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat, :arrow: PW

Tomasz_555, zaki79, jutro podam Wam dokładny adres, na tą chwilę powiem tylko że firma mieści się w Świętochłowicach (niedaleko Chorzowa).

 

Znajomi z Katowic którzy byli u mnie w ubiegły weekend robili tam "po znajomościach" za 300 zł kompletną polerkę, ale podkreślam po znajomościach.

Auto wyglądało jak funkiel nówka (Audi A6 quattro zielony metalik z 2003 r.)

 

Jutro będę znał dokładny adres i orientacyjną cenę za Subaraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Świętochłowicach
ode mnie rzut beretem (forumowicz Cichaczu tam mieszka- może coś wie :cool:).

 

orientacyjną cenę za Subaraka

 

przejęzyczyłeś się- "okazyjną" miało być :razz: :wink: (Ja się od razu na to piszę, jak za taką kaskę). Jak jeszcze profi myją silniki to już w ogóle odlot :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie rzut beretem (forumowicz Cichaczu tam mieszka- może coś wie :cool: ).

 

Ale on mieszka w tych Świętochłowicach obok Chorzowa czy Bytomia?? :mrgreen::twisted:

 

Ja też poproszę namiar, bo wiozę do ślubu w Siemianowicach Śl. piątego września i muszę wypucować wóz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z moim przyjacielem z Katowic, który już kilkakrotnie polerował swoje auta w Świętochłowicach w firmie na której nazwę wszyscy czekaliśmy :) MAM NAMIARY!

 

Jest jednak pewien problem, o którym dzisiaj kumpel się dowiedział...

Owy właściciel (jego znajomy) miał w lipcu bardzo ciężki wypadek samochodowy z którego cudem wyszedł. Tir wjechał w auto jego żony którym jechał...Toyotę Yaris - samochód schrott.

Z powodów zdrowotnych postanowił zawiesić na jakiś czas polerowanie mechaniczne, które wykonywał tylko i wyłącznie on.

 

Jeżeli chcecie to istnieje możliwość polerowania ręcznego, w którym specjalizują się jego pracownicy / koszt 300 do 400 zł, ale podobno wychodzi bomba bo mają mnóstwo Klientów.

Jeżeli ktoś ma sporo głębokich rys to wiadomo, że taka polerka ich nie zniweluje. Jedynie metodą mechaniczną.

 

Polerowanie mechaniczne to koszt rzędu 500 - 600 zł lub więcej w zależności od stanu lakieru, czyli wychodzi na to że w Warszawie nie jest tak drogo. No cóż, profesjonalne środki trochę kosztują...

 

Naturalnie Pan Jan Ch. wszystkich Was zaprasza na wstępne oględziny i indywidualną wycenę.

 

Nazwa firmy i nr tel :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel (jego znajomy) miał w lipcu bardzo ciężki wypadek samochodowy z którego cudem wyszedł

 

Przykra sprawa- życzę powrotu do zdrowia

 

wgnioty są w Twojej gestii

 

To musiałbym je najpierw zrobić gdzieś, a potem-

 

Polerowanie mechaniczne

 

Ale to będzie musiało trochę poczekać

 

ps. AllRad- dzięki wielkie za namiary!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem - umówiłem się jakoś na przyszły tydzień.

Co prawda to nie jeszcze nie jedynie słuszna marka ale po wizycie zdam relację.

Na dzień dobry umyłem auto po - lepiej się nie przyznawać, nawyłaziło tyle rys spod brudu, że szok. byłem u lakiernika - mam ok 10 rys kwalifikujących się do lakierowania ew. zaprawki pędzelkiem ale to ponoć będzie widać. Wgniotek nie opłaca sie wyciągac bo mam średnio 5-7 na każdych drzwiach a jedno wyciągnięcie to ponoć 150pln. Ale polerkę i zabezpieczenie zrobię a jak znajdę czas to nawet w opcji foto przed/po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...