Skocz do zawartości

RENOWACJA LAKIERU w Subaru


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra - jestem po operacji. Pacjent żyje i ma się świetnie :grin:

 

Na początek wielkie dzięki dla AllRada za namiary. Wyszło z tego mistrzostwo świata, zero rys, zakoli, zmatowienia. Lakier pięknie się błyszczy jak nowiutki. Podobno przez rok mogę dać sobie spokój z woskowaniem. Wrażenie jak zobaczyłem samochód było... piorunujące :shock: Normalnie myślałem, że komputerowo zrobiony jak na jakiejś tapecie... :cool: Widać, że gość pracował kiedyś w Diamondbrite - zna się na robocie. Poszedłem za ciosem i wzorem setha13 umówiłem się na zaprawki.

 

Ogólnie polecam bardzo. Obiecałem temu gościowi fotki, coś pstryknę przy ładnym świetle, to i tu wkleję :idea:

 

anakinsky, cieszę się że jesteś zadowolony. Wrzuć jakieś foty na forum bo wszyscy jesteśmy ciekawi jak wygląda Twój nowy Forek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra - jestem po operacji. Pacjent żyje i ma się świetnie :grin:

 

Na początek wielkie dzięki dla AllRada za namiary. Wyszło z tego mistrzostwo świata, zero rys, zakoli, zmatowienia. Lakier pięknie się błyszczy jak nowiutki. Podobno przez rok mogę dać sobie spokój z woskowaniem. Wrażenie jak zobaczyłem samochód było... piorunujące :shock: Normalnie myślałem, że komputerowo zrobiony jak na jakiejś tapecie... :cool: Widać, że gość pracował kiedyś w Diamondbrite - zna się na robocie. Poszedłem za ciosem i wzorem setha13 umówiłem się na zaprawki.

 

Ogólnie polecam bardzo. Obiecałem temu gościowi fotki, coś pstryknę przy ładnym świetle, to i tu wkleję :idea:

 

anakinsky, cieszę się że jesteś zadowolony. Wrzuć jakieś foty na forum bo wszyscy jesteśmy ciekawi jak wygląda Twój nowy Forek :)

no właśnie nie wyrobiłem się wczoraj, a dziś leje... :sad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistee, kumpel raczej nie zajmuje się lakierowaniem tylko polerowaniem. Na pewno będziecie musieli się umówić na wstępne oględziny, żeby można było stwierdzić czy Twój samochód nie nadaje się czasem do lakierowania całych elementów. Na pewno pozbędzie się drobnych rys, ale nie wiem jak wyglądają odpryski i przebarwienia o których piszesz...

Zadzwoń, umów się i zobaczysz co trzeba będzie zrobić żeby Twoje auto wyglądało jak nowe :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile rzecz w tym, że oprócz polerki, człowiek nakłada warstwę ochronną diamondbrite, która przynajmniej wg producenta wystarcza na 6 lat, więc należy przyjąć, że w rzeczywistości wystarczy na 3-4 lata. Pod warunkiem oczywiście, że nie będziesz korzystał z myjni automatycznych :twisted: itp. A gość robi to naprawdę po mistrzowsku. Niech będą tylko sprzyjające warunki, to zrobię kilka fotek tego co "wyciągnął" z mojego mocno zniszczonego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakłada warstwę ochronną diamondbrite, która przynajmniej wg producenta wystarcza na 6 lat, więc należy przyjąć, że w rzeczywistości wystarczy na 3-4 lata.

 

Bardzo bym chciał zobaczyć auto 5 lat po zabiegu Diamondbrite,i drugie auto które było regularnie woskowane przez te 5 lat.

 

Ta starczająca na pare lat warstwa ochronna jest naczelnym tematem kpin i żartów na forach poświęconym autodetailingowi,ciekawe dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze - wczoraj 2 godziny pucowałem blachy i środek z myślą że dziś cyknę foty...dyszcz jak w mordę strzelił. No ale za to bardzo ładnie się myje po polerce a wycieranie to czysta przyjemność - raz mikrofibrą, drugi raz irchą i efekt bombowy - zadnych smug czy plam zaschniętego szamponu , z którymi kiedyś walczyłem notorycznie (a może to nowy szampon? - kupiłem na testy Meguaiersa - daje radę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mile, złoty złoty, stacja paliw Konpol na Bartyckiej 175. Przy okazji pogadałem sobie chwilę z miłymi panami na temat innych produktów i wziąłem katalog. Generalnie panowie starają się testować wszystkie produkty i większość polecają. Ostro tylko zjechali Meguaiersową rękawicę do mycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzibi, ja z rejonu Trójmiasta nie znam nikogo kto się tym zajmuje.

W piątek na przykład przyjeżdża znajoma z Łodzi do Warszawy na polerkę. Rano zostawia samochód, załatwia parę spraw i wieczorem odbiera.

 

anakinsky, Twój lakier faktycznie wygląda teraz cud - malina!!! Zresztą w ogóle słyszałem, że masz kozackiego Forka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bol, :arrow: PW

 

W sobotę miałem przyjemność odbierać z koleżanką Mazdę 2 w kolorze bordowym z polerowania - wyszła bosko!!! To był zresztą mój poprzedni samochód, także cieszę się że nowa właścicielka zdecydowała się ją tak dopieścić żeby wyglądała jak nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro tylko zjechali Meguaiersową rękawicę do mycia

 

Eee?? Tą biała? Dlaczego? Uważam, że jest super!! Mam większość ich kosmetyków i rzeczywiście- niektóre warto kupić, a niektóre można sobie odpuścić.

 

Co do szamponu to polecam ten z serii NXT Gen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...