Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.11.2020 o 23:10, czekker napisał:

 

No bo jeden z drugim chciałby się wyróżniać, ale na indywidualne blachy nie ma kasy..

Też uważam, że to wiocha.

 

Teraz będzie musiała się znaleźć kasa - na nowe tablice (duże) i ewentualną karę za wprowadzenie urzędników w błąd (przepisy od 4 grudnia).
Może wyjść, że indywidulane jednak tańsze i mniej problematyczne :)

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, .Misza. napisał:

Teraz będzie musiała się znaleźć kasa - na nowe tablice (duże) i ewentualną karę za wprowadzenie urzędników w błąd (przepisy od 4 grudnia).
Może wyjść, że indywidulane jednak tańsze i mniej problematyczne :)

Czy ja wiem.... W czym te "nowe" przepisy są inne od tych, które weszły rok temu? Też był szum z małymi tablicami, też wielkie nadzieje na zrobienie w tej dziedzinie porządku, też było kilka przypadków nie zaliczenia przeglądu i kilka mandatów. I co? Ano nic.

   Tak samo jak z cofaniem, tfu!, korektą liczników. Możliwości prawne są, egzekucji brak. Wszystko zostało po staremu.

Pewnie za niedługo będziemy czytać o akcjach policji, bo nasza policja reaguje na niezgodności z prawem tylko podczas akcji: dymiące diesle, brudne szyby, brak kierunkowskazu, rozmowa przez komórkę, brak homologacji na żarówki, folię przyciemniającą i okulary przeciwsłoneczne, itp. bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, suberet napisał:

Czy ja wiem.... W czym te "nowe" przepisy są inne od tych, które weszły rok temu?

Różnica taka, że nie przejdzie przeglądu obligatoryjnie, nie uznaniowo. Po prostu nie będzie mógł przejść. Nikt nie przymknie oka, bo nie ma takiej możliwości, nikt nie będzie się podkładał.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość poniekąd spójna. 

IMG_20201226_120610.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...