Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Natchniony wczorajszym zjawiskiem zakladam nowy watek:

 

Prosze o wpisywanie najbardziej kuriozalnych rejestracji custom, ktore swoja droga wygraly, bodaj w Przekroju, konkurs na najbardziej obciachowa rzecz.

 

Moj kandydat:

 

Zdechla Skoda Favorit, ale naprawde rozsyp - W1 LUXUS, upolowana na tylach cmentarza przy Krancowej w DC - Wlochy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Szwecji oryginalne blachy to format ABC+123.

Niestety blachy to loteria ale widzialem ostanio perelke "[moderator czuwa] 125" :-)

Do Polski bym nim raczej nie smigal...stare Volvo 245.

 

Sam mialem kiedys "JOT777"...gostek na parkingu strzezonym zapisal "J777" i mialem dyskusje na 5 minut zanim mnie wypuscili :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobaja niektore blachy z nazwami. Sam sie zastanawialem czy nie walnac BO MILEK ale jakos doszedlem do wniosku, ze "Milek" nie jest jakims tam "wykwintnym" slowem a ksywki sie nie wybiera. Od malego gowniarza wszyscy tak na mnie mowili i nie bede pisal jakis pseudo gangsterskich wyrazow jak np. BO KOZAK :lol: Przyzwyczailem sie do mojej ksywy i nawet czasem dziwnie sie czuje gdy ktos powie do mnie Wojtek, lecz wydaje mi sie, ze taka rejestracja bylaby troche obciachowa

 

Bardzo podoba mi sie PO RSCHE - oczywiscie na prosiaku a nie na Skodzie Favorit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie podobaja niektore blachy z nazwami. Sam sie zastanawialem czy nie walnac BO MILEK ale jakos doszedlem do wniosku, ze "Milek" nie jest jakims tam "wykwintnym" slowem a ksywki sie nie wybiera. Od malego gowniarza wszyscy tak na mnie mowili i nie bede pisal jakis pseudo gangsterskich wyrazow jak np. BO KOZAK :lol: Przyzwyczailem sie do mojej ksywy i nawet czasem dziwnie sie czuje gdy ktos powie do mnie Wojtek, lecz wydaje mi sie, ze taka rejestracja bylaby troche obciachowa

 

Bardzo podoba mi sie PO RSCHE - oczywiscie na prosiaku a nie na Skodzie Favorit

 

PO Huzar rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze sie nie da PO PTOKACH zrobic, bo za duzo liter, no i nie mieszkam w krainie podziemnej pomaranczy :)

 

A najlepiej to miec dwie:

 

PO CZATEK i z tylu KO NIEC

 

Tylko jak to drogowce wytlumaczyc? :)

 

We wrocku smiga TT D0 JUTRA (co akurat fajnie wyglada, ale to tak tytulem relaksu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...