Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

A wg mnie najgłupsze rejestracje to te, na których właściciele, wypisują swoje imiona.

 

Mój znajomy kiedyś opowiadał, jak samochód przed nim (chyba W0 RYSIO) na trasie uparcie jechał przez dłuższy lewym pasem z prędkością o 0,00023 km/h szybszą od samochodu wyprzedzanego. Spokali się na światłach, kolega szybę w dół:

 

No i co p. Ryszardzie? I zaczyna dalej gadkę...

 

Rysio coś zabulgotał i zamknął szybę.

 

Może właśnie po to sobie umieszczają imiona żeby łatwo było się do nich zwrócić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem najlepsza , serio rejestracja, bo pokazuje poczucie humoru to

Honda S2000 warszawa

W0 DOLOT

Widzialem poza tym:

WEZYR na Porsche

Zeus na Porsche

I rozne takie, na ogol pokazujace co w czlowieku siedzi.

Lepiej sie nie rzucac za baerdzo w slepia ( z tymi majtakami, to moze sie nie bede wypowiadal< ale mimo wszystko)

Niestety w Warszawie skonczylo sie W0 i juz jest w1 a mozne nawet w2. wiec trudno cos lepic calosciowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie najgłupsze rejestracje to te, na których właściciele, wypisują swoje imiona. Skoro już chcą być tacy oryginalni, to niech wysilą trochę mózgownicę :) No ale każdy wydaje pieniądze według swojego uznania ;)

 

mamy u nas takiego jednego pana co na C klasie ma N1 JERZY ;) już bardziej oryginalnie się chyba nie dało.

a tak se myśle jakbym mieszkał w poznaniu to może wybrałbym PO PiS :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o sens, chociaz to tez dobrze, ale o humor. jak mozna serio podchodzic do tablic, no ludzie.

Tu w konstancinie jest kupa tablic typu: FIFI, BASIA, KINIA DANCE

Panienki se to zakladaja.

Kiedys chyba jakies subaru mialo tutaj RACE teraz ma chyba audi.

 

 

 

PO BABCI jest genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masa Wx WIMAL - te mega fury w WWA

U mnie były:

Focus SO MATEO, jego żona Mondeo SO AGA, Volva S80 z Sx VOLVO parę sztuk, dealer Toyoty w Bytomiu wrzuca na furki Sx LEXUS jakby nie było widać :D

KIedyś koles mający grilla przy jeziorku jeździł A6 z SO BODEK, kiedys chyba CRX z SO XXX ;) a toootalnym chiciorem jest czarny Chevy Evanda S1 HIENA

Z zagranicznych blach PEN15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...