Skocz do zawartości

jakie piwo? bo już mię mdli (międli) hi hi..


slesz

jaki browar?  

508 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

porteru

 

Oj, tak, takie coś ostatnio http://www.browar-amber.pl/pl/nasze-produkty/grand-imperial-porter/ . :thumbup:

 

 

Ohhh jeden z moich ulubionych porterów! Tani, dość łatwo go dostać, a mimo 18% ekstraktu robi robotę! Polecam go troszkę postarzyć w piwnicy - to dopiero jest ogień!

 

Warmińskie Rewolucje - a 4 zł (w Toruniu) jak dla mnie jedno z lepszych piw. Świetny aromat, miła goryczka słowem - przyjemne piwo. 

 

A ja właśnie popijam Sweet Nygus z Browaru Soli Piwko. Jest to milk stout. Bardzo dobre piwo. Czuć mocno kawę, na końcu przebija się laktoza. Piana ok, aromat fajny. Ogólnie pozytywne wrażenie, mimo że troszkę za słodkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj międzynarodowy dzień stoutu, więc w szklance Perun Noc Kupały.

Bardzo fajnie nachmielony, naszymi chmielami.

Jako, że byłem po zapasy to chłodzą się jeszcze Korona Olbrachta, Pinta Dyniamit i Charon z Olimpu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja ostatnio odkryłem w zasięgu 5 minut autem, sklep z piwami regionalnymi. Oprócz całej z lodówki z masą butelek, które widziałem pierwszy raz na oczy, mają też 8 nalewaków, nalewają do 1L plastikowej butli (na miejscu nie ma spożywania). Kupiłem 1L litewskiego niepasteryzowanego piwa 6% za 8 zł, którego nazwy nie pomnę. Jego smak był wyśmienity! Muszę koniecznie przypomnieć sobie nazwę i spróbować pozostałych. Przy tym piwie, każda koncernowa butelka niepotrzebnie tylko pęcherz napełnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "Gryczane ciemne" z Jabłonowa ktoś spożywał? Mi smakowało

 

Pyszne piwo miodowe. Spróbuj jeszcze Miodne. Wczoraj piłem Orkiszowe z Miodem i też było całkiem sensowne :)

Testowałem ostatnio piwo...wędzone (inaczej dymione) i powiem wam ,że jak dla mnie rewelacja :)

 

Nie jestem fanem wędzonek, chociaż sam ostatnio zrobiłem porter wędzony. A jakie piwo piłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu lidl miał budweisera w promocji sylwestrowej był po 1,99  :rolleyes:

Mimo że coraz drożej, to jest jedyny dyskont, w którym można coś wybrać. Ale miny też się trafiają. Chińskie siki stoją na palecie chyba już po trzeciej obniżce.

Kupiłem u nich niedawno  Schwarze z porcelanowym zamknięciem dla butelki. A zawartość bardzo dobrym porterem się okazała...

Ogólne perspektywy rynkowe dla nas dobre. Piwa więcej juz nie wypijemy, główni gracze na rynku dwoją się i troją, żeby nie tracić klientów na rzecz małych browarów, (może w końcu jakością powalczą?), Lidl ma ambicje zrobić z piwa sukces na miarę swoich winiarni lidla, za każdą granicą taniej niż u nas, więc drożej już nie będzie. Życzyłbym sobie tylko uporządkowania systemu odbioru opakowań. Mogę na skrzynki kupować, byleby taki miłosław, czy Kormoran flachy odbierali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...