Skocz do zawartości

gry komputerowe


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety PC nigdy nie dorówna konsoli ale wiadomo ze te dwa rózne stworzenia maja rózne przeznaczenia a szkoda bo GT to moja ulubiona gierka to od niej zaczęła sie moje przygoda z Subaru :) i mam do niej sentyment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tymi bitami :)

 

W takim razie co do tych bitów, to ten od którego to słyszałem to chyba sam nie wiedział o czym mówi :? ;)

 

Swoją drogą na jakiejś stronie wyczytałem, że PC i tak by raczej nie podołał GT4 na emulatorze, bo była ona programowana właśnie pod kątem PS2 no i to było by za wiele jak na blaszaka (bo nie pradzi sobie z niektórymi funkcjami itp) :(

 

A co do tych piratów to można by długo dyskutować, ale nie o to chodzi ;) Mogę jedynie stwierdzić, że w GT4 sobie nie pogram, bo jednak ~1000 zł za konsolę+grę to jednak trochę zbyt dużo, szczególnie że ta gra pewnie i tak po 3 tygodniach poszła by w kąt :(;)

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą na jakiejś stronie wyczytałem, że PC i tak by raczej nie podołał GT4 na emulatorze, bo była ona programowana właśnie pod kątem PS2 no i to było by za wiele jak na blaszaka (bo nie pradzi sobie z niektórymi funkcjami itp) :(

 

Ciężko powiedzieć, jako blaszak, choć nie dla każdego może być np. nowa platforma Oparta o procki AMD Opteron albo Intel Xeon. Są to zabawki dwuprocesrowe z zegarem do 3,6GHz (jak na razie dla Intela) i jakieś 2,4GHz dla AMD (aczkolwiek oba mimo to mają podobną wydajność), do tego szybka karta grafiki (kosztuje więcej niż zwykły PC) i można próbować :) Oczywiście koszt emulacji zupełnie innej architektury jest ogromny, ale pewnie by się udało :)

 

A co do tych piratów to można by długo dyskutować, ale nie o to chodzi ;) Mogę jedynie stwierdzić, że w GT4 sobie nie pogram, bo jednak ~1000 zł za konsolę+grę to jednak trochę zbyt dużo, szczególnie że ta gra pewnie i tak po 3 tygodniach poszła by w kąt :(;)

 

699 zł + 259 zł to maksymalna cena za konsolę z grą :) Można kupić taniej. Ale po 3 tygodniach w kąt GT odstawić? To się tak szybko nie nudzi :) A jak jeszcze do tego jest kierownica to już zupełny odlot :) Oczywiście jest też wyjście i poczekać na GT5 które wyjdzie na następcę PS2. Wtedy dojdzie jeszcze (nareszcie) rozwalanie aut. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może z tymi 3 tygodniami to lekko przesadziłem, ale chciałem tylko tym przekazać, że to byłaby jedyna gra którą bym kupił prawdopodobnie :) No, może jeszcze WRC4, a niedługo 5 ;) No cóż, sprawa jest do obmyślenia, ale wątpię mimo wszystko... Żeby to było z 500 zł całość, to już inaczej ;) ...Ale nie jest :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może z tymi 3 tygodniami to lekko przesadziłem, ale chciałem tylko tym przekazać, że to byłaby jedyna gra którą bym kupił prawdopodobnie :)

 

Ja właśnie tak kupiłem półtora roku temu PS2 + GT3 (platyna), potem długo, nic i szarpnąłem się jeszcze na EyeToy Play które doskonale nadaje się na jakieś imprezy. Argument dla żony, to fakt, że konsola może robić za odtwarzacz DVD. Natomiast zakup EyeToya całkowicie przekonał mą lepszą połowę do zakupu. Nawet tak bardzo, że zakup kierownicy wystarczyło okupić zakupem narzuty i poduszek na łóżko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie trudno sie jezdzi, po paru minutach z kapitulowalem i odlozylem na polke
Tragedii nie ma, owszem gra jest mocno wymagajaca, ale LFS jest trudniejsze, wlasciwie to w porownaniu z LFS jest dosc latwa, bo tam, gdy zrobi sie jeden blad laduje sie w polu, stad moja konsternacja, z jednej strony gra miala byc super realistyczna, a z drugiej mam wrazenie ze jednak postawiono troche na arcade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rbr jest arcadowka, to na colina brak mi slow.

2-3 lata temu gralem duzo w 2, pozniej nieco w 3.

od kilku weekendow bawie sie w rysia i jak przypomne

sobie colina... to mi sie smiac chce - zabaweczka a nie symulacja.

rbr jest fajny, bo trudny. jak wszystko ma wady, na razie w oczy rzucilo

mi sie wyjezdzanie z pobocza (np trawa). jest nieco przegiete,

bo 4 buty sie tak nie grzebia (ale to moze, zeby nie oszukiwac :lol: ).

jak ktos chcialby sie pobawic w rbr przez siec to zapraszam na gg

(wlasnie dzisiaj testowalem programik rbrnet2.1).

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka troche nie motoryzacyjna, ale mam pytanie czy ktos przeszedl Half Life 2 do konca? Utknolem w jednym miejscu i nie wiem co dalej :cry:

 

W, którym ?? :D

 

pozdrawiam

 

Hmm trudno mi bedzie wytlumaczyc ale sprobuje.

ENTANGLEMENT bariere przeszedlem i dalej jest podwojny korytarz, kazdy konczy sie kratami. Z prawej strony mozna po ustawieniu skrzyn wskoczyc na polpietro ale nic tam nie ma. Natomiast z lewej po wskoczeniu pewnie mozna by przejsc dalej, ale nie daje rady tam wskoczyc, mimo teoretycznie tej samej wysokosci po prawej i lewej stronie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy kiepsko sobie radzimy to zagrajmy razem, w grupie razniej :wink: .

chyba, ze przez "kiepsko" rozumiecie przegrywanie na trybie mistrz o sekunde z pierwszym zawodnikiem...

ja jak zobaczylem (np po ~5 przelotach osu nr 1 w usa) jakie ludzie kreca czasy (www.czasy.com) na odcinkach... to zwatpilem.

faktem jest, ze lece bokiem gdzie sie da, bo to ma byc glownie przyjemnosc/zabawa,

ale roznice okolo 40 sekund na odcinku 5-6 minutowym to sa poprostu jaja :oops:

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...