Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję transportu niewielkiej przesyłki z 3Miasta (od Apal) do Olsztyna (lub w okolice, np. do Elka do Sanktuarium).

 

Przy odpowiedniej synchronizacji możliwy odbiór przeze mnie, albo przez kogoś podstawionego, w Ostródzie/Olsztynku.

 

Jeśli ktoś może pomóc - proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sie wybiera 23 - 27 listopada z Wawy z przejazdem przez Wąbrzeźno (konkretnie Łąki Wlk k. Wąbrzeźna). Do przewiezienia 180 słoiczków 300 g i 45 pudełek 100 g. Door to door, należy być na miejscu w godzinach roboczych. Za trud 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś chętnego do przewiezienia 4 kółek z okolic Łodzi Nawet jakby ktoś z Warszawy jechał powinno pasować:) do Jeleniej Góry, ewentualnie w okolicy mogę odebrać. Może do DE ktoś przez Zgorzelec bedzie jechał, albo do Czech(wiem do 3ech mam za darmo :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym kupić felgi na angielskim ebay'u, ale większość sprzedawców nie oferuje wysyłki międzynarodowej, a jeśli już to taki kurier kosztuje ok.80-130 Funtów (więc automatycznie atrakcyjna cena zakupu staje się dużo mniej atrakcyjna :roll:). Zastanawiam się czy istniałaby możliwość zakupienia ich na adres któregoś z kolegów z forum. Można by je wtedy wysłać zwykłą pocztą. Ewentualnie dany forumowicz mógłby je przywieźć ze sobą, przy okazji, do kraju (oczywiście za ustaloną wcześniej opłatą). Czy któryś z Was, moi Drodzy :), podjąłby się takiego "zadania"? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...