Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogos kto moze odebrac cos dla mnie w Czestochowie w najblizszya sobote ( 13.02 ) i w najblizszym czasie przywiesc to do Krakowa , Lub w najblizszym czasie bedzie jechal na tasie Lodz - Krakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos kto moze odebrac cos dla mnie w Czestochowie w najblizszya sobote ( 13.02 ) i w najblizszym czasie przywiesc to do Krakowa , Lub w najblizszym czasie bedzie jechal na tasie Lodz - Krakow

 

Początek przyszłego tyg KRK-Łodź, przez święte miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nima tak kochany, że ... jakieś tam procenty. Jak sie matke zaprasza, to abo sie ma jakiś polmos abo sie berze kredyt.

Wiedziałem, że się Mamusia będzie wykręcać. To zrobimy tak - jak ta zasrana zima się skończy to ja się wproszę do Mamusi w gości w takim razie - Mamusia może już ten kredyt brać - Polmos się sam nie wykupi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piątek z Pragi do Wawy, wracam najprawdopodobniej w sobotę. Traska i czasy tutaj.

W tamtą stronę z pasażerami - wielkogabarytowy :wink: transport raczej odpada, wracam na pusto, więc co tylko wejdzie do Outbacka.

 

Zamówiła se w Pradze 600tysiency prezerwatyw ..... o ile to nie kłopot.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszy :mrgreen: Mamusia powie tylko skąd zababrać.

Zababrać można w hotelu obok, recepcjonista zna namiary.

 

mamusia

Nie bardzo. Pan od kortów i pani od basenów też nie. Próbowałem się powołać ale na hasło "Mamusia" recepcjonista się zwolnił, pani zemdlała a pan poszedł po łyżwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marzę o tym aby w bardzo niedalekiej przyszłości (jutro, pojutrze, niedziela) przesłać/dać do przewiezienia 2 opony z Warszawy do Lęborka.

Ktoś? Coś? Jakoś?

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...