Skocz do zawartości

Globalne ocieplenie


grzywaczewski

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dako napisał(a):

Po pierwsze  podziemne wody polodowcowe  mają się dobrze.

Po drugie mamy ich dużo, (...)

 

 

Co to są podziemne wody polodowcowe?

Jak mi zamarzła mineralna w aucie a teraz rozmarzła to już jest polodowcowa czy zanieść do piwnicy?

A Rybi Potok? Z polodowcowego kotła wypływa to chyba 100% polodowcowej. Mam dylemat, co z Żuławami bo jakiś promil  wody z Rybiego Potoku tam też rozcienczony jest w Wiśle i Nogacie i zasila gruntowe...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wszak Polacy nie gęsi, własny język mają", czepiam się? Nie ma w Polsce żadnych publikacji z polskich źródeł, wszystkie źródła informacji są w USA?!

 

Nawet o tej fatalnej rakiecie, musiał Polakom powiedzieć prezydent Biden, kto ją wystrzelił i skąd przyleciała... :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, B-52 napisał(a):

Nieważne, bądź dumny narodowo, nie przeszkadzaj, popieraj ;) 

Żyję dość długo na świecie żeby wiedzieć co jest ważne co nieważne. Popieram patriotyzm, nie popieram hurrapatriotyzmu. I żeby mnie nikt nie przeszkadzał, chciał bym.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie żartowałem że będzie limit CO2 na osobę to nie wiedziałem że to nastąpi tak szybko:

 

 

Następny etap - limit na oddychanie.

A Santander  w listopadzie wprowadził nową funkcjonalność - ślad węglowy w bankowości internetowej.

Znaczy przygotowują się i u nas do tego. Ale to ja płaskoziemca jestem i teorie spiskowe wyznaje.

Fi3__iZWYAACYTg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaca68 napisał(a):

Jak sobie żartowałem że będzie limit CO2 na osobę to nie wiedziałem że to nastąpi tak szybko:

 

 

Następny etap - limit na oddychanie.

A Santander  w listopadzie wprowadził nową funkcjonalność - ślad węglowy w bankowości internetowej.

Znaczy przygotowują się i u nas do tego. Ale to ja płaskoziemca jestem i teorie spiskowe wyznaje.

Fi3__iZWYAACYTg.jpg

 

A jak liczą przeloty, steki, itp. w delegacji służbowej ? 

Też na moje konto ? :blink:

 

 

 

JPRDL.... :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam żabojadzkiego ale czy mam rozumieć że będzie rejestrowana emisja CO2:D czy ta karta to co?

 

37 minut temu, Blixten napisał(a):

A jak liczą przeloty, steki, itp. w delegacji służbowej ? 

Też na moje konto ? :blink:

może się zlitują i będzie poza limitem, w imię dobra ludzkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blixten napisał(a):

A jak liczą przeloty, steki, itp. w delegacji służbowej ? 

Też na moje konto ? :blink:

Stocznia Ci dokupi limit. Będzie nowy pakiet dla pracowników:

abonament medyczny + 1 tona CO2 ekstra. :faja:

Edytowane przez Jaca68
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Zwracam uwagę, że metan jest również gazem cieplarnianym a tzw. ludzkość produkuje go niemało.

I krowy, dlatego jestem zmuszony zjadać steki żeby ratować planetę przed krowimi pierdami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radekk napisał(a):

I krowy, dlatego jestem zmuszony zjadać steki żeby ratować planetę przed krowimi pierdami 

A producenci wołowiny będą te steki dla @radekk produkować a @radekk będzie się poczuwał żeby je jeść (nie z głodu, nie z konieczności tylko dla zachcianki) żeby ocalić Ziemię prze globalnym ociepleniem. A jakby tak nie zjadł steka któregoś razu i nie pierdział po tym?

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat od rewelacji kulfona na Twitter to podchodziłbym z dużym dystansem - to jedno z najbardziej manipulujących i zakłamanych kont na polskim twitterze. Był już łapany na przekręcaniu faktów czy też tłumaczeń na potrzeby własnej narracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ESP napisał(a):

Chyba lekka manipulacja czy mi się zdaje? ;)

Pewnie tak - wystarczy wybrać dobry moment: bez wiatru + ciemno.

Teraz już wieczór to im skoczyło na 580. Maja emisje jak Czesi, gdzie bez stawiania wiatraków i foto paneli sprawę załatwia atom.

A po 20 latach transformacji energetycznej i wydaniu góry hajsu emitują 3 x tyle co Francja, 2 x tyle co Słowacja.

Całe to energiewende z wygaszaniem atomu to jedna wielka ściema i koronkowa robota russkich służb. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Błyskawiczne roztapianie się morskiej pokrywy lodowej w Arktyce w tym roku nagle przystopowało. Jeśli obecny trend się utrzyma, to 2021 rok zapisze się z największym zasięgiem lodu na Oceanie Arktycznym na tle ostatnich 20 lat.

 

https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2021-11-23/arktyka-roztapiala-sie-i-nagle-przestala-tyle-lodu-co-w-tym-roku-nie-bylo-tam-od-20-lat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...