Skocz do zawartości

Spec.B grupa operacyjna


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci handlarze liczą koszty ? Auto za 24k pln to jak opłaty czyli cło, akcyza i VAT mają wyjść 2.000 pln ?  Oczywiście mam na myśli odprawę zgodnie z prawem.

 

Jak by nie liczyć to mi wychodzi 14.4k pln + opłaty rejestracyjne.

24kPLN to pan handlarz by za niego chcial w PL, na f-rze niech zgadne bedzie ze 2000CHF i cala tajemnica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na f-rze niech zgadne bedzie ze 2000CHF i cala tajemnica ;)

 

ale miałem na myśli kalkulację zgodnie z prawem. :)

Żaden celnik nie uwierzy w fakturę na 2000 CHF i przywali domiar .... od razu albo za 5 lub 10 lat ( zgodnie z nowymi planami MF ) z odsetkami i karą skarbową :( 

Osobna kwestia że opłaty od 2k CHF to ponad 4.5pln a nie 2k pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich . Jak pisał  Adam12 opłaty celne to ok. 14tys.zł .przerabiałem temat .Znajomy tam mieszka,sprawdzał naocznie  :o .Chciałem Speca ściągnąć ze Szwajcarii-nie opłaca się. Można oclić w Niemczech wyjdzie ciut taniej.

W dodatku celnik w Polsce może to  konkretne auto zakwalifikować jako złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dodatku celnik w Polsce może to  konkretne auto zakwalifikować jako złom.

 

Dlaczego? :o

Mysle, ze naprawa tego sedana wyniesie sporo wiecej anizeli 2000pln.. Jak myslicie?

No i przebieg 13000km? Moze chodzilo sprzedajacemu o 130000km?

OWOC, masz moze gdzies zapisana licytacje z CH?

Też tak pomyślałem, dlatego zaraz po tym telefonie napisałem co usłyszałem tutaj :)

Kamil mówisz i masz ;)

7f2f01871856c598608b493e6d3492d.png

 

OWOC zmien sobie nicka na SpecB, bo w tym temacie dajesz czasu i przeglad rynku spec B robi wrazenie.
Nie tylko w temacie Spec. B ale dopiero wiedza Mateusza  na temat STi imponuje :) . Pozdro.

 

Zgadzam się z opiniami kolegów powyżej

 @@OWOC:bowdown:  szacun za wiedzę  :)

 

Szamot,

 

szacun za auto ;)

@OWOC, a orientujesz się może jaki los spotkał poliftowego Spec.B, czarny sedan ze Szwajcarii w manualu, który był wystawiony w krakowskim ASO? Auto dla mnie idealne, niestety z racji bardzo wysokiej ceny za jaką był wtedy oferowany, poza zasięgiem. :( Gdyby jednak znowu się pojawił chyba poruszyłbym niebo i ziemie, żeby go mieć. ;]

Czy chodzi Ci o tego B)

9723c164806601bd5b90fba8b8d1.jpg

16b0c84beed38362aea1f3c3e5ed8.jpg

1ee236d43729fcee49e2b2ffe49cdc6.jpg

9709b2fa697f50fa82f55baf4e14a.jpg

Myślę, że trzeba pytać o to tego Pana B) 

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do interpretacji naszych celników to bywa różnie,oczywiście nie jest to reguła-może być wszystko dobrze.

Latem był taki materiał w TURBO Kamera ,gość sprowadził lekko bite audi zakwalifikowali do kasacji.

Ale tak jak pisałem może być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem świeżo po rozmowie z Panem który wygrał licytacje w CH. Za ok 2 tygodnie będzie w Polsce ten oto przedliftowy Spec.B  

 

Już jest na allegro:

http://otomoto.pl/subaru-legacy-aso-4x4-dwa-komplety-felg-18-C35471264.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To LGT spec B ??? czy w tym roczniku już były seryjne zakładane skrzynie estiajowe ??

 

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=259540856&cd=635479353900000000&asrc=st

 

tak. 6MT z STI ale napęd trochę inny.

 

 

Myślę, że trzeba pytać o to tego Pana B)

 

w tamtym okresie to nie było auto od ThanJuniora. On miał dwa spece ale białe. Chyba dobrze pamiętam......

Tak czy inaczej bardzo rzadka i pożądana wersja. Od lutego / marca zacznę się za takim rozglądać ale już wiem, że lekko nie będzie. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że trzeba pytać o to tego Pana B)

 

w tamtym okresie to nie było auto od ThanJuniora. On miał dwa spece ale białe. Chyba dobrze pamiętam......

Tak czy inaczej bardzo rzadka i pożądana wersja. Od lutego / marca zacznę się za takim rozglądać ale już wiem, że lekko nie będzie. :(

 

 

Damy rade Adam :)

Tak TJ miał MY07 A/T oraz MY08 M/T obydwa w sedanie. Z tego co wiadomo A/T został w rodzinie TJ ;)

Co do tego czarnego to Marcin pisał że wrócił do CH ale jakby ktoś był bardzo zainteresowany to dać znać to skontaktuje zainteresowanego z właścicielem B)

 

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Nowy Spec.B z Pragi

2fe45d907dc5f1aa6a43b5d0e0e4.png

92d488bed4bff1fb2a4c43567be0.png

7013b6fcacb6957c09f7dc241e82.png

41f8c1eefdc1eb50623a38613da.png

 

 

Spec z Estonii z ładnym przebiegiem, ale już chyba sprzedany...

58235903.jpg

58235908.jpg

58235914.jpg

Tu też już za późno...

20.jpg

20-1.jpg

20-2.jpg

20-3.jpg

20-6.jpg

20-10.jpg

No i gdyby ktoś potrzebował jakiś części ze Spec-a to... B)

subaru-legacy-rezerves-dalas-is-anglijos

subaru-legacy-rezerves-dalas-is-anglijos

subaru-legacy-rezerves-dalas-is-anglijos

subaru-legacy-rezerves-dalas-is-anglijos

subaru-legacy-rezerves-dalas-is-anglijos

Edytowane przez OWOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On był na sprżedaz dość dawno temu (półtora roku?). Nie sprzedał sie i właściciel wziął go z powrotem do Szwajcarii, ale co sie z nim dalej stało to nie wiem... Jeśli będę w emilu to mogę zapytać czy ktoś cos wie, ale nie wiem czy będę miał okazje ;)

 

Spec.b kombi niestety nie mamy w posiadaniu - chyba ze ktoś bedzie skory zapłacić odpowiednia sumę, to wszystko sie zmajstruje :mrgreen:

Edytowane przez Than_Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bedzie na srzedaż jeśli pojawi się Levorg w odpowiedniej specyfikacji a jak nie to poczekam rok i biore S4 Avant

Czekaj na Levorga a SPEC. B zostaw dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój bedzie na srzedaż jeśli pojawi się Levorg w odpowiedniej specyfikacji a jak nie to poczekam rok i biore S4 Avant

Ty masz automat, bo nie pamiętam.

 

Z tego co wiem, to jest to manual MY09 (ostatni wypust) i takie tam "tjuningi"  :mrgreen: 

 

Mój bedzie na srzedaż jeśli pojawi się Levorg w odpowiedniej specyfikacji a jak nie to poczekam rok i biore S4 Avant

Ty masz automat, bo nie pamiętam.

 

A Ty Szymsocho swojego nie zamierzasz sprzedawać w najbliższym czasie? :rolleyes:  B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem świeżo po rozmowie z Panem który wygrał licytacje w CH. Za ok 2 tygodnie będzie w Polsce ten oto przedliftowy Spec.B  

 

Już jest na allegro:

http://otomoto.pl/subaru-legacy-aso-4x4-dwa-komplety-felg-18-C35471264.html

 

Czyli ile kosztuje rejestracja tego cuda ? czy te 24 k to już po wszystkich opłatach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj na Levorga a SPEC. B zostaw dla mnie :)

Lista potencjalnie zainteresowany jest dość długa.... ;)

 

 

Z tego co wiem, to jest to manual MY09 (ostatni wypust) i takie tam "tjuningi" :mrgreen:

SpecB MY09 z grudnia 2008 z BBK od STI Brembo oro z DS2500, wiskoza 6,5 kg, założona przednia szpera od STI i jakieś tam CA na Focalu Utopi. Jak Levorg nie zachwyci to zdecydowanie jeszcze zmienie szpere z tyłu i usztywnie zawias...

 

 

 

 

 

 

 

..... a no i ten no nie używany w sporcie :D

Edytowane przez capricorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem świeżo po rozmowie z Panem który wygrał licytacje w CH. Za ok 2 tygodnie będzie w Polsce ten oto przedliftowy Spec.B  

 

Już jest na allegro:

http://otomoto.pl/subaru-legacy-aso-4x4-dwa-komplety-felg-18-C35471264.html

 

Czyli ile kosztuje rejestracja tego cuda ? czy te 24 k to już po wszystkich opłatach ? 

 

24k to cenka bez opłat. Choć sprzedający radośnie twierdził, iż koszty rejestracji to ok 2 tys zł  :facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czekaj na Levorga a SPEC. B zostaw dla mnie :)

Lista potencjalnie zainteresowany jest dość długa.... ;)

 

Tak mi się przypomniało  :twisted: 

1367058312_by_Pankau_500.jpg

 

Z tego co wiem, to jest to manual MY09 (ostatni wypust) i takie tam "tjuningi" :mrgreen:

SpecB MY09 z grudnia 2008 z BBK od STI Brembo oro z DS2500, wiskoza 6,5 kg, założona przednia szpera od STI i jakieś tam CA na Focalu Utopi. Jak Levorg nie zachwyci to zdecydowanie jeszcze zmienie szpere z tyłu i usztywnie zawias...

 

 

 

 

 

 

 

..... a no i ten no nie używany w sporcie :D

 

Zapomniałeś o lepszym 

68184563_1_644x461_radio-samochodowe-saf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...