Skocz do zawartości

Kiedy następne Plejady?


shodan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy wpisowym planujemy zastosowanie zróżnicowania pomiędzy członkami (w końcu zakładanego !) Klubu Subaru a "resztą świata".

 

Ooo :shock: To jakieś novum.

Szanowna Dyrekcjo, a na stronie klubu subaru czytamy:

 

"W chwili obecnej wraz z kartą KLUBU SUBARU otrzymujecie Państwo pakiet zawierający:

- Możliwość bezpłatnego uczestnictwa (za wyjątkiem ew. opłaty za nocleg) w imprezach organizowanych przez Subaru Import Polska na rzecz KLUBU SUBARU"

 

Od zawsze była mowa, że coroczne zloty miały być dla członków klubu wliczone w opłatę członkowską :roll: Czy coś się zmieniło?

Czy to znaczy, że będą inne, bezpłatne imprezy dla członków klubu?

Bardzo proszę o wytłumaczenie tych zawiłości regulaminowych :?

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Nie, nic się nie zmieniło 8)

Dla członków Klubu Subaru obowiązująca będzie wyłącznie opłata za hotel.

Tak jak już wspomniałem wcześniej, "opłata" za Zlot ma byc tylko formą zdyscyplinowania potencjalnych uczestników do tego, aby bardziej na serio traktowali innych chętnych i niepotrzebnie nie blokowali miejsc.

Zakładam, że ktoś, kto zapisuje się do Klubu jest na tyle mocno związany z marką, że nie będzie innych "zarażonych bakcylem" narażał na niepotrzebne straty.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, iz w Poniedzialek w godzinach popoludniowych takowy powinien sie pojawic 8)

 

Prosze o wyrozumialosc - nie chcemy aby trzeba bylo wypelniac go dwa razy, dlatego musimy sie upewnic, ze funkcjonuje prawidlowo w 100% (o ile to mozliwe .... microsoft :twisted: ). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, skoro padlo juz o klubie subaru - hmm, czemu te skladki takie wysokie ?? Toc dla mnie bednego studenta te 120 zeta to rozboj w bialy dzien ;)

 

To prawda. Powinna być specjalna karta dla studentów. O wiele tańsza i nieuprawniająca do zniżek. 120 zł dla studenta, to duży wydatek - dobrze to pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, skoro padlo juz o klubie subaru - hmm, czemu te skladki takie wysokie ?? Toc dla mnie bednego studenta te 120 zeta to rozboj w bialy dzien ;)

 

To prawda. Powinna być specjalna karta dla studentów. O wiele tańsza i nieuprawniająca do zniżek. 120 zł dla studenta, to duży wydatek - dobrze to pamiętam...

 

zgodnie z zasadą ze nic do Subaru nie kosztuje 100 zl :mrgreen:

 

(fakt jednorazowo to moze być duzy wydatek,ale jak sie podzieli na rok to wychodzi 10 zl na miesiąc czyli niewiele,a jak ktoś pali to może sobie odmówić tych dwóch paczek papierosków w miesiącu i być w Klubie 8) )

 

pzdr Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście o wszystkim zadecyduje Dyrekcja. Ale ze studentami to jest tak, że dziś są biedni jak myszy kościelne, a za kilka lat szybciutko mogą mieć dużo pieniążków. I wtedy będą chcieć kupić auto...

 

Nie wiem czemu założyliście, że student to palący. Wydaje mi się, że palenie nie jest już w modzie...

 

Dyskusja jest mocno jałowa. Bo to jest trochę tak, że jak się osiągnie pewien status, to trudno zobaczyć jak jest kilka stopni niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem czemu założyliście, że student to palący. Wydaje mi się, że palenie nie jest już w modzie...

 

Dyskusja jest mocno jałowa. Bo to jest trochę tak, że jak się osiągnie pewien status, to trudno zobaczyć jak jest kilka stopni niżej.

 

co do palenia to omówiłem to na swoim przykładzie....a czy palenie jest modne czy nie....cóż nie powiesz mi ze studenci nie palą 8) ale nie o to chodzi

 

 

a co do tych stopni,to ja jestem raczej w dole niż na wyżynach 8)

 

 

pzdr Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... albo moze wrzuccie je raczej na dno jeziora... :roll:

 

Tam nie - ponoć nikotyna rozpuszczona w wodzie jest mocno toksyczna...

 

Wracając do spraw klubu - jak nabierze rozmachu, to może wejść w kooperację z jakimś bankiem i zrobić karty kredytowe (visa, ec/mc - bez znaczenia) z logiem klubu. Troche mnie poniosło, ale... fajnie by było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...