Skocz do zawartości

Mogłaś moją być KRYZYSOWĄ narzeczoną...


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio moja włączyła radio na chwilę,

gowno reklama
reklama propagandowa rządu ze obnizyli podatki i dzieki temu miliony ludzi dostanie w tym roku zwrot
gowno reklama
reklama propagandowa rzadu ze mozesz korzystac z aplikacji eurzad i przez to przediebiorcy maja lepiej
gowno reklama
reklama propagandowa rządu ze obnizyli podatki i dzieki temu miliony ludzi dostanie w tym roku zwrot (tak, dokladnie ta sama)

 :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2023 o 20:34, Blixten napisał(a):

Na TVP jest cały rok ;) 

Właśnie jestem u teściów, leci Polsat News, przez chwilę myślałem że oglądam TVP jak jechali z peanami o zmianach podatków i jak to wszyscy zyskali i NIKT nie stracił. Masakra jaki ściek propagandowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2023 o 20:00, Blixten napisał(a):

… a czy Wy … 

 

… otrzymaliście już zwrot … 

 

… dzięki… 

 

… obniżonym podatkom ?

 

Taaa - ja mam 3,5k dopłaty bo się systemy spie... po zmianie zasad podatkowych w trakcie roku. A dokładniej to dzięki rozliczeniom z ZUS gdzie oczywiście zmieniła się baza. Generalnie jest cudownie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym wątku, ale gdzieś mi się tu przewinęło. W tym miesiącu pozbyłem się strupa i nadpłaciłem cały kredyt:yahoo: Gdzieś doczytałem że mogę liczyć na zwrot prowizji z banku. Czy ktoś walczył z bankiem w tym temacie? Jest w stanie ktoś coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zwibel napisał(a):

Nie wiem czy w dobrym wątku, ale gdzieś mi się tu przewinęło. W tym miesiącu pozbyłem się strupa i nadpłaciłem cały kredyt:yahoo: Gdzieś doczytałem że mogę liczyć na zwrot prowizji z banku. Czy ktoś walczył z bankiem w tym temacie? Jest w stanie ktoś coś doradzić?

A kiedy brałeś kredyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kiwi 4ester napisał(a):

A kiedy brałeś kredyt?

Kredyt rozpocząłem w kwietniu 2018. Początkowo na 25 lat prowizja wyszła 3500zł. Po pięciu latach został spłacony. Zastanawiam się czy uda się z tego coś odzyskać, chociaż na dobre tankowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zwibel napisał(a):

Kredyt rozpocząłem w kwietniu 2018. Początkowo na 25 lat prowizja wyszła 3500zł. Po pięciu latach został spłacony. Zastanawiam się czy uda się z tego coś odzyskać, chociaż na dobre tankowanie :)

Da się wyciągnąć. Ustawa weszła w lipcu 2017 i od tego momentu należy Ci się zwrot proporcjonalny do czasu spłacanego kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Da się wyciągnąć. Ustawa weszła w lipcu 2017 i od tego momentu należy Ci się zwrot proporcjonalny do czasu spłacanego kredytu.

OK poczekam co mi bank policzy, zobaczymy czy sami z siebie będą chcieli oddać, jak nie to będziem walczyć :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakiej narodowości byli?

Włamania do mieszkań. Szajka obcokrajowców działała w całej Polsce - Wydarzenia w INTERIA.PL

Bo co i raz czytam a to o znalezionych zwłokach obcokrajowców a to o schwytanych przestępcach obcokrajowcach za to rzadko jakiej byli narodowości.

 

"Crisis? What crisis?".

Edytowane przez Szürkebarát
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szürkebarát napisał(a):

Ciekawe jakiej narodowości byli?

Włamania do mieszkań. Szajka obcokrajowców działała w całej Polsce - Wydarzenia w INTERIA.PL

Bo co i raz czytam a to o znalezionych zwłokach obcokrajowców a to o schwytanych przestępcach obcokrajowcach za to rzadko jakiej byli narodowości.

 

"Crisis? What crisis?".

Poprawnosć polityczna nie pozwala. Wraz z najazdem bohaterów spod znaku tryzuba do Polski wróciła przestępczość w skali i formie nie znanej od lat dziewięćdziesiątych. Mam kilku znajomych policjantów, kryminalnych i z drogówki, ciekawe rzeczy opowiadają. Na dzisiaj 70% zatrzymanych przestępców to nasi mili żółto-niebiescy goście. Przy poważnych przestępstwach jest to już 90% i więcej. Od zdarzeń pospolitych typu jakieś oszustwa, wyłudzenia, kradzieże wszystkiego co się da, poprzez jazdę po pijaku i wypadki drogowe pod wpływem, aż po większy kaliber typu zabójstwa, handel ludźmi, wymuszenia haraczy. Polską przestępczość tą pospolitą i poważną, zorganizowaną udało się jakoś w ostatnim dziesięcioleciu ograniczyć, dużym nakładem sił i środków, poważne grupy porozbijali i nie dali narodzić sie nowym groźnym grupom, przestępczość pospolitą też mocno udało się ograniczyć, na pewno gospodarcza prosperita i niskie bezrobocie też miały na to wpływ, jak i otwarte granice, gdzie mnóstwo wyrokowców i patologii pojechało na zachód UE....  to teraz nasprowadzali tego dziadostwa.

Ale sami tego chcieliście, za kilka lat wasze dzieci będą się bały wyjść na ulicę żeby nie dostać nożem albo nie stracić telefonu. Wyhodowaliście sobie przestępczość rodem z przedmieść Paryża czy Goteborga, niestety bez francuskiego poziomu życia, zarobków czy szwedzkich zabezpieczeń socjalnych.

Akurat nielegalni kolorowi imigranci, z którymi tak dzielnie wojowała Straż graniczna i Błaszczak to na ten wzrost przestępczości nie mają żadnego wpływu, bo oni jadą dalej na zachód.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, BANDEROWCY SPOD ZNAKU TRYZUBA za punkt honoru, ku czci Bandery, Hitlera i Zełeńskiego obrali sobie zniszczenie dobrobytu i spokoju narodu polskiego. Dlatego nie jadą na zachód jak inni. To oczywiste. 69% Ukraińców odpowiada za 213,7% przestępstw. Tak jest, mówił mi to znajomy Polak Katolik z drogówki.

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BelegUS napisał(a):

Wiadomo, BANDEROWCY SPOD ZNAKU TRYZUBA za punkt honoru, ku czci Bandery, Hitlera i Zełeńskiego obrali sobie zniszczenie dobrobytu i spokoju narodu polskiego. Dlatego nie jadą na zachód jak inni. To oczywiste. 69% Ukraińców odpowiada za 213,7% przestępstw. Tak jest, mówił mi to znajomy Polak Katolik z drogówki.

Ironizujesz? Jeśli nie, to zauważę że to nie oni wepchnęli się do Polski tylko obecne WŁADZE POLSKI pozwoliły im do Polski wjechać i żyć na nasz obywateli Polski koszt. Obecne WŁADZE POLSKI, skąd one są - już nie wiem.

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

 

 

Zamknąć granicę z Ukrainą, postawić zasieki z drutu kolczastego, nie przyjmujmy żadnych ludzi, żadnego zboża do nas, ani nie wysyłajmy im broni, niech zdychają i giną u siebie. 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny minus żółto niebieskich, jest taki, że się w tłum wtapiają. Dopóki się nie odezwie, nie odróżnisz.

Natomiast kazachów, ormian czy innych przedstawicieli egzotycznych miejsc, co ma miejsce w przypadku grubo ponad 90% tych nowych taksówek, poznam od razu.

Tutaj zwykłe "idź stąd" nie wystarczy i trzeba być gotowym na gruby kaliber.

Zawsze można się przedstawić jako pracownik Oddziału ds. Legalizacji Pobytu Cudzoziemców Wydział Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców  Urzędu Wojewódzkiego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blixten napisał(a):

:facepalm:

 

 

Zamknąć granicę z Ukrainą, postawić zasieki z drutu kolczastego, nie przyjmujmy żadnych ludzi, żadnego zboża do nas, ani nie wysyłajmy im broni, niech zdychają. 

 

 

 

Jeśli uważasz, że oni postąpiliby względem nas inaczej to śmiem powiedzieć, że wątpię. Na razie wszelkie działania jakie mają miejsce nie są zgodne z polską racją stanu a za kulisami wszelkie działania zmierzają do utworzenia swoistej unii polsko-ukraińskiej - nawet sam Prezydent w swoim wystąpieniu wspomniał o braku granic w przyszłości.

Gotują żabę! 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Ironizujesz?

Nie, te 213,7% to całkiem serio.

 

15 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

to nie oni wepchnęli się do Polski tylko obecne WŁADZE POLSKI pozwoliły im do Polski wjechać i żyć na nasz obywateli Polski koszt

Ile płacę za ukraińską rodzinę w Polsce? Pytam bo chętnie dopłacę więcej.

 

16 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

Obecne WŁADZE POLSKI, skąd one są - już nie wiem

Pomimo kaczyzmu, zamordyzmu, nepotyzmu i tupolewizmu na szczęście mimo wszystko z Europy i Polski, więc podjęli jedyną słuszną decyzję.

 

7 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Jeśli uważasz, że oni postąpiliby względem nas inaczej to śmiem powiedzieć, że wątpię

 

Oczywiście, kobiety i dzieci nasze swojskie polskie polskim mlekiem chowane by nam zbanderowali jeszcze na samej granicy.

 

8 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Na razie wszelkie działania jakie mają miejsce nie są zgodne z polską racją stanu

Oczywiście, wszak polska racja stanu to ruski mir, jak moglibyśmy zapomnieć.

 

9 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

a za kulisami wszelkie działania zmierzają do utworzenia swoistej unii polsko-ukraińskiej - nawet sam Prezydent w swoim wystąpieniu wspomniał o braku granic w przyszłości.

Gotują żabę! 

Nie może tak być żebyśmy szukali i znajdowali sobie przyjaciół w świecie! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ NIE BĘDZIE ZEŁEŃSKI PLUŁ NAM W DZIUB NI DZIEEEECI NAM BANDEEERZYŁ!!!!!1

  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
  • Do kitu 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Neutrino33 napisał(a):

Jeśli uważasz, że oni postąpiliby względem nas inaczej to śmiem powiedzieć, że wątpię. Na razie wszelkie działania jakie mają miejsce nie są zgodne z polską racją stanu a za kulisami wszelkie działania zmierzają do utworzenia swoistej unii polsko-ukraińskiej - nawet sam Prezydent w swoim wystąpieniu wspomniał o braku granic w przyszłości.

Gotują żabę! 

 

Historia i życie nauczyło nigdy nie liczyć na czyjąś wzajemność i najczęściej to się sprawdza. 

Szanuję Twój punkt widzenia i ciekaw jestem Twoich argumentów, ale ja uważam, że nie mamy innego wyjścia jak im pomóc, patrząc na to geostrategicznie. 

Jeśli zostaną bez pomocy, tu jutro będziesz miał ruskich u bram, a nie Ukraińców.  A ja osobiście już wolę tych drugich. 

I jeśli jest wśród nich jakiś % przestępców, to mamy służby aby pilnowały porządku. 

 

Ale co ja tam wiem, tylko taki mały żuczek jestem. :biglol:

 

Edytowane przez Blixten
  • Zdrówko! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BelegUS napisał(a):

Ile płacę za ukraińską rodzinę w Polsce? Pytam bo chętnie dopłacę więcej.

 

Pomimo kaczyzmu, zamordyzmu, nepotyzmu i tupolewizmu na szczęście mimo wszystko z Europy i Polski, więc podjęli jedyną słuszną decyzję.

 

 

Oczywiście, kobiety i dzieci nasze swojskie polskie polskim mlekiem chowane by nam zbanderowali jeszcze na samej granicy.

 

Oczywiście, wszak polska racja stanu to ruski mir, jak moglibyśmy zapomnieć.

 

Nie może tak być żebyśmy szukali i znajdowali sobie przyjaciół w świecie! JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ NIE BĘDZIE ZEŁEŃSKI PLUŁ NAM W DZIUB NI DZIEEEECI NAM BANDEEERZYŁ!!!!!1

 

Skoro taki rzutki jesteś to może najpierw wesprzyj polskie rodziny zanim zaczniesz wspierać obce.

Polityka państwa Polskiego już od dawna nie ma nic wspólnego z polską racją stanu, choć może i politycy mają polskie paszporty.

...już raz nam Polaków bestialsko mordowali i nie dali najmniejszego powodu bym sądził, że nie zrobią tego ponownie.

Polska racja stanu to dobrobyt tego kraju i jego obywateli.

Nie bluźnij!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BelegUS napisał(a):

Ile płacę za ukraińską rodzinę w Polsce? Pytam bo chętnie dopłacę więcej.

Z prywatnych pieniędzy @BelegUS może płacić ile zechce, nie trzeba o to publicznie pytać. Przypomnę tylko zasadę jaką głoszono, nie tylko w Polsce, podczas napływu nachodźców z Afryki. Wspieramy ale NA MIEJSCU, w Afryce tam skąd pochodzą.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Skoro taki rzutki jesteś to może najpierw wesprzyj polskie rodziny zanim zaczniesz wspierać obce

 

Sam WOŚP dostał z mojej strony przeszło dwadzieścia tysięcy, przy okazji mojego ślubu kilka tygodni temu też wszystko z kopert poszło na fundacje i schroniska. A jak tam u Ciebie to wspieranie polskich rodzin i racji stanu?

 

7 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Polityka państwa Polskiego już od dawna nie ma nic wspólnego z polską racją stanu, choć może i politycy mają polskie paszporty

Ah tak, jak to było? Kondominium jakośtam-jakieśtam pod czyimśtam zarządem powierniczym? Zgaduję że według Twojego rozumowania ostatnim politykiem który dbał o POLSKOM RACJEM STANU był imć Piłsudski? Jak tak to lepiej nie sprawdzaj jaką on miał polityczną wizję wobec Ukraińców...

 

10 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

już raz nam Polaków bestialsko mordowali i nie dali najmniejszego powodu bym sądził, że nie zrobią tego ponownie

No tak, wiadomo, u nich Polaków biją. Cały naród aż się rwie do palenia stodół wypełnionych smakowitymi rodakami Chopina i Japnawła.

 

Ciekawe czy nacje które my niegdyś łupiliśmy, paliliśmy i mordowaliśmy też tak o nas myślą, bo jeśli tak to trochę przegwizdane.

 

12 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Polska racja stanu to dobrobyt tego kraju i jego obywateli.

Cytat

Szli krzy­cząc: Pol­ska! Pol­ska! — wtem jed­ne­go razu
Chcąc krzy­czeć za­po­mnie­li na ustach wy­ra­zu,
Pew­ni jed­nak że Pan Bóg do sy­nów się przy­zna
Szli da­lej krzy­cząc: Boże! oj­czy­zna! oj­czy­zna.
Wtem Bóg z Moj­że­szo­we­go po­ka­zał się krza­ka,
Spoj­rzał na te krzy­czą­ce i za­py­tał: Jaka?

Uwielbiam ludzi używających "racja stanu" w rozumieniu "interesuje mnie tylko nasz pachnący bigosem kurdołek". Najpierw przyszli po Ukraińców... ale oni nie są Ukraińcem, Banderowcą wstrętnym, więc dobrze mu tak!

 

15 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

Nie bluźnij!

Myśl.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...