Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Cała przyjemność po mojej stronie, zapraszam ponownie i następnym razem nie uciekniecie bez porządnego śniadania

 

:oops: , na usprawiedliwienie tylko powiem, że ruch byl spory i coraz gorzej było, ale na Kubicę zdążyliśmy :wink:

 

--> pw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mojego pierwszego ustrzelonego uswinionego nie-subaraka tj Opla Vectra Kombi dzis 21:00 ul. Zimowa Piaseczno-Mysiadlo

oraz pozdr dla czarnego Outback'a myjacego sie bezobslugowo na ul. Ciszewskiego 21:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Matiego, za którego białym dupowozem jechałem dziś przed 9.00 ulicą Klasyków i Marywilską na Białołęce :smile:

 

 

Bardzo przypadły mi do gustu 'orange.swedish.wheels.and.recaro.interior' :!: :mrgreen: Saabina prezentuje się mega bojowo w tym specu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mojego pierwszego ustrzelonego uswinionego nie-subaraka tj Opla Vectra Kombi dzis 21:00 ul. Zimowa Piaseczno-Mysiadlo

oraz pozdr dla czarnego Outback'a myjacego sie bezobslugowo na ul. Ciszewskiego 21:20

 

To mogłem być ja lub moja prawie-żona :)

 

W każdym bądź razie dziękuję i również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi (kierownik i uśmiechnięta pasażerka) niebieskiego WRXa ze świniakiem na lusterku, obmachanych radośnie, z którym razem raz bliżej siebie, raz dalej jechaliżmy Jerozolimskimi aż do shell'a w Pruszkowie. Pozdrawia załoga srebrnego forestera s-turbo z głośnym wydehcem...

 

Pozdrawiam też czarnego WRXa jadącego na żwirki i wigury miniętego koło hotelu Sobieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) na trasie Szczyrk - Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - Laliki - Milówka - Węgierska Górka - Lipowa - Godziszka (...) czarny bug-eye (...)

Też widziałem jakieś czarne Evo w sobotę jak wracałem z okolic zapory, gdzie dwie Wisełki się schodzą, tak mi się przynajmniej kołacze coś po głowie, bo nawet lubej swej tłumaczyłem, że te miśki z wlotem na masce to są te do których się macha... przynajmniej jadąc imprezą o podobnie wiejskim wyglądzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla klasyk, serbrny, Gt-ek wczoraj ok 19.30 na Limanowskiego.

Nie jestem pewien, ale za kierownicą była chyba kobieta, pewnikiem niezwykłej urody, jednak mój wzrok bardziej przyciągał Gt-ek :oops:

Przepraszam :oops:

Kiwka była :wink:

odpozdrawiam

aaa i nic sie nie zmienilo, nadal zyje jako kobieta :razz:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też widziałem jakieś czarne Evo w sobotę jak wracałem z okolic zapory, gdzie dwie Wisełki się schodzą

Ja tam właśnie jechałem, miałem się zatrzymać nad zaporą ale pojechałem dalej w górę obok Zameczku Prezydenckiego na przełęcz Kubalonka.

Blach tego Evo pewnie nie pamiętasz? Ja w każdym razie mam przyklejone świniacze na lewym lusterku i na klapie więc łatwo mnie rozpoznać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrowie czarnego Forestera (kierownikow oczywiscie wszystkich ktore wymienie) nowego, zaparkowanego w galerii na parkingu, rownie czarne Legacy jadace w strone Widzewa w okolicy szpitala Korczaka, czarnego Forestera (kurna takie siakies dzisiaj szczescie do czarnych - a prawdopodobnie zadne forumowe) zawracajacego kolo galerii po wyjechaniu z parkingu przy SilverScreenie, i wreszcie na sam koniec biala impreze ale z takim "skrzydlem" z tylu ze niejeden wlasciciel ... (tu wstawic dowolnie Opel, BMW czy inna rownie wdzieczna podstawe tjuningu... ;) ) by sie nie powstydzil na parkingu vis a vis Silver Screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pumexa z którym nawet rozmawiałem w firmie ale rozpoznalem dopiero jak wsiadał do Forestera..... :oops: :roll: :mrgreen:

AK

odpozdrawiam :) w sumie to wlecialem jak po ogien, zakrzywiajac czasoprzestrzen, wiec jest to w pelni usprawiedliwione ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Pana ze srebrnej Imprezy kombi na blachach WX widzianego raz osobiście na ul. Kasprowicza (mrugałam światłami - bez odzewu, dopiero po wyprzedzeniu przeze mnie pan kierowca "zauważył", że ścigała go inna Impreza :smile: )

Widuję również ten samochód zaparkowany - w tej samej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam zielone Imprezowe kombi pre-2000, które leciało jakoś drogą od Pyskowic na Olesno. Podobało mi się jak lecąc w okolicach 140-150 namawiał do wyprzedzania (a ja drogi nie znałem kompletnie :) )

 

Zresztą śmignąłem wczoraj prawie 1000 km w niecałe 10 godzin i oprócz wspomnianego Imprezowozu nie spotkałem żadną inna Subarynkę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Matiego, za którego białym dupowozem jechałem dziś przed 9.00 ulicą Klasyków i Marywilską na Białołęce :smile:

 

 

Bardzo przypadły mi do gustu 'orange.swedish.wheels.and.recaro.interior' :!: :mrgreen: Saabina prezentuje się mega bojowo w tym specu :!:

 

 

Dzięki :cool: . Odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego wrx'a (zaki79 :?: ) widzianego dzis na mikolowskiej/brynowskiej ok. 23

 

Co prawda to nie byłem ja, ale odpozdrawiam :smile:. Swoją drogą sporo nowych, niebieskich imprez widuję na ulicach, ale niewielu forumowiczów za ich sterami bo kiwają i migają sporadycznie (nie mówiąc o braku "oświniaczenia" :wink:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...