Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla kierowcy czegoś ładnego, niebieskiego, z którym nawiązałem kontakt kiwkowy na świętokrzyskiej ok 9.30.

Dziś dla odmiany jeżdżę białym, dużym rodzinnym awtomatem na blachach z Kłodzka, a nie tym z podpisu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę STi spotkaną w Aninie. Na Marsa próbowałem zaproponować wymianę samochodami ale nie chciał się zgodzić;)

Dobrze ,że Cie kolego samochody przyblokowały bo mogłem uciekać mimo mniejszej mocy!!:)

 

 

Pozdr

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowcy czegoś ładnego, niebieskiego, z którym nawiązałem kontakt kiwkowy na świętokrzyskiej ok 9.30.

 

hej, odpozdrawiam :mrgreen: tak myslałem ze to ty ale mi się facjata z samochodem nie zgodziła a ze bylo rano i ja jakos takis zmeczony dzis to i nie zatrybilem ale odmachac zdazylem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fornonsensa którego reprezentował jego zapuszczony Parch z przykrótkim ekonomicznym stabilizatorem

 

Wspominał mi, że chciał kupić w Eibachu na metry bieżące i tylko na tyle mu dali w "Żaglu" kredyt... :roll:

 

:mrgreen:

 

Rozumiem , że miał opcje na długi a potem okazało sie ze krótki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy złotego Legasia na Wisłostradzie,widzianego na wysokości centrum olimpijskiego ok. 9,świnia była na klapie :cool:

 

Jeśli to był Outback, a nie do końca Legaś, to byłem ja :grin:

 

Enyłej - pozdrawiam również serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miał opcje na długi a potem okazało sie ze krótki

 

W jego przypadku zawsze jest tak, że jak z nim gadasz, to twierdzi, że ma długi, a potem jak przyjdzie co do czego, okazuje się, że ma krótki :mrgreen:.

 

On ma najgorszy ze wszystkich.....krótki i czerwony ....pogiety :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 4 maja będę pewnie w jeszcze ciekawszym stanie czeka mnie kilka ładnych godzin na fotelu tortur

 

a ten fotel to ..e... ten no ...dentystyczny :?: :?: :grin:

 

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 6:23 pm ]

pozdrawiam czarnego lanosa STI jadącego 10.40 ul.Patriotów w Radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten fotel to ..e... ten no ...dentystyczny :?: :?: :grin:

 

Szubaru, do dentysty baaardzo lubię chodzić, przystojny jest :mrgreen: - ale na ten fotel siadam pierwszy raz i z pewną dozą nieśmiałości :mrgreen:

 

 

Szubaru wszystkiego najlepszego z okazji imienin :cool:

 

 

Pozdrowienia dla Mstara i jego Żonowozu :wink: w tradycyjnym miejscu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja (nie)pozdrawiam kierownika czarnego Legacy Diesla, którego wpuściłem dzisiaj przed siebie jak wjeżdżał na Łobzowską około 17.15 - nawet nie podziękował. :evil:

 

Za to pozdrawiam kierowcę Audi, który wpychał się chwilę wcześniej na Bronowickiej. :mad: Wpuściłem - podziękował, :smile: przez niego złapało mnie czerwone :???: - przeprosił. :shock: (jechałem "incognito" :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do michal K - "pozdro dla niebieskiej imprezy kombi z (pomarańczową?) świnią na klapie która skręciła z Puławskiej ok. 8 rano "

Jesli to byl skret z Pulawskiej w Ksawerow lub nawrotka na Pulawskiej na wysokosci KOMENDY G to bylem to ja.

Zazwyczaj o 8 rano tam jezdem jadac do pracy na 8 rano.

I mam pomaranczowa swinke na klapie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...