Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Turbo Kombi Antyka w kolorze ciemnym na złotej feldze, który zrobił mocny hałas na ul. Solec... Elegancko się prezentował i elegancko grzmiał :):mrgreen:

 

A czy jest taka możliwość, że widziałem twój samochód zaparkowany na osiedlu przy Górczewskiej (ulica Narwik) w poniedziałek ok. 8:00 rano? Tak czy siak pozdrawiam :smile: .

 

 

Przy okazji pozdrowienia dla srebrnego GT`ka obtrąbionego wczoraj na ul. Obrońców Tobruku na Bemowie ok. 16:00.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki :cool: oświniaczonej Impezki (WRX ?) WI ***** bulgoczącej przed chwilą na Włodarzewskiej - wjazd do jednego z zamkniętych osiedli.

Kolejne pozdrowienia - Ta Imprezka tu chyba mieszka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowinia dla

Niebieskiej Imprezy(sti?) oklejonej i ze świnią w okolicach Metra Marymont dziś około 16

 

Oraz dla srebrnego GT-ka kombi również ze świnią widzianego w korku na Arkuszowej

 

w obu przypadkach była kiwka :mrgreen:

 

pozdrawiają Konsuela i Michael :wink:

 

 

P.S

ALK
Akademia Leona Kozminskiego? jesli tak to wielkie pozdro odemnie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Turbo Kombi Antyka w kolorze ciemnym na złotej feldze, który zrobił mocny hałas na ul. Solec... Elegancko się prezentował i elegancko grzmiał :):mrgreen:

 

A czy jest taka możliwość, że widziałem twój samochód zaparkowany na osiedlu przy Górczewskiej (ulica Narwik) w poniedziałek ok. 8:00 rano? Tak czy siak pozdrawiam :smile:

 

Niestety to nie ja :) Ale odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Harvester parkującego pod non stop w tym samym miejscu pod uczelnia ALK,powiedz mi jak to robisz ze zawsze jesteś najbliżej wejscia ( to znaczy o której przyjeżdżasz :) )
kamcio, dzisiaj wyjątkowo byłem o 7.45. Puściutki parking :wink: ale fakt faktem, że często jak przyjeżdżam to poprostu jest tam miejsce :mrgreen: Taki fart :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Mstara i jego Żonowozu :wink: w tradycyjnym miejscu :cool:

 

Odpozdrawiam. Swoją Strzałę odbieram dopiero za tydzień. Ale co to będzie za randka ;)

 

[ Dodano: Sob Kwi 25, 2009 12:54 am ]

Pozdrowienia dla Mstara i jego Żonowozu
Żonowóz jest zajebisty :cool:

 

Małżonka nie narzekają ;) i choć A/T, to sprawuje się znakomicie... I ja coraz lepiej ją rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...