Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Suba.pozdro dla Qby 25 który jechał za mną od Tesco w Ustroniu aż do Wisły :lol: Pozdro dla czerwonego GT-ka z czarnym dachem widzianego w Szczyrku na blachach NO o 15-10 :lol: Pozdro dla niebieskiej 10-tki w kombiku tablice SBI, spotkanej w Bystrej o 15- 15 -kiwka była :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam: Wielkie pozdro dla wszystkich Subarynek widzianych dzisiaj na trasie Szczyrk - Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - Laliki - Milówka - Węgierska Górka - Lipowa - Godziszka i w itp. miejscowościach Pętli Beskidzkiej a trochę tego było (srebrny bug-eye, czarny bug-eye, kilka Legasiów i Forków, masa Justynek) :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam: Wielkie pozdro dla wszystkich Subarynek widzianych dzisiaj na trasie Szczyrk - Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - Laliki - Milówka - Węgierska Górka - Lipowa - Godziszka i w itp. miejscowościach Pętli Beskidzkiej a trochę tego było (srebrny bug-eye, czarny bug-eye, kilka Legasiów i Forków, masa Justynek) :grin: :grin: :grin:
suba. Też dzisiej miałem podobną trasę- Skoczów,Ustroń, Wisła, Biały Krzyż, Szczyrk ,Bielsko,Skoczów.Żona namówiła mnie na przejeżdżawkę-szkoda że nie mieliśmy mijanki :sad: Przy okazji pozdro dla niewidzianego dzisiaj małego Sti i Ericha :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dle kierownika oswianiaczonego niebieskiego STI MY07 na białych felgach spotkanego wczoraj na Jagielońskiej. Niestety mnie nie widzial bo byl zajety wyjezdzaniem z myjni albo paliwowni.

Pozdrowienia również dla kierownika srebrnego buga STi spotkanego na Modlińskiej; machalem ale niestety nie zostalem zauwazony.

No i na koniec pozdrowienia dla kierwonika srebrnego Fiata 125p 1800 Akropolis w stanie perfekcyjnym. Nawet tłumik miał nowiutki. Pieekkknnnyyy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla pięknego, białego GT-ka z wysokim spoilerem, widzianego dzisiaj po 16-tej na Marszałkowskiej. To była chwila ale wrażenie zostanie na dłużej. Cudny, gratuluję :grin:

(nie wiem niestety czy forumowy)

Pewnie to ten dwa posty wyzej od twojego godz 18:25 w stopce jest zdjecie. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla pięknego, białego GT-ka z wysokim spoilerem, widzianego dzisiaj po 16-tej na Marszałkowskiej. To była chwila ale wrażenie zostanie na dłużej. Cudny, gratuluję :grin:

(nie wiem niestety czy forumowy)

 

to chyba ja, ale nie chce sie pod nikogo podszywac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba ja, ale nie chce sie pod nikogo podszywac ;)

 

a ja ci wlasnie takie ladne intro zrobilem :grin:

 

i czemu mojej fury nie ma na zdjeciu w twojej stopce, tsza w paincie dokleic :mrgreen:

a nie jest w drugim rzedzie stoi heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk - Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - Laliki - Milówka - Węgierska Górka
Skoczów,Ustroń, Wisła, Biały Krzyż, Szczyrk ,Bielsko,Skoczów

... ciekawe, zaliczyłem wczoraj małą i dużą pętle beskidzką i jakoś Was nie spotkałem . :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyrk - Ustroń - Wisła - Istebna - Koniaków - Laliki - Milówka - Węgierska Górka
Skoczów,Ustroń, Wisła, Biały Krzyż, Szczyrk ,Bielsko,Skoczów

... ciekawe, zaliczyłem wczoraj małą i dużą pętle beskidzką i jakoś Was nie spotkałem . :mad:

suba. Ja wyjeżdżałem o 14-tej wróciłem o 18-tej :cool:

 

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 2:49 pm ]

Mało żeś sie naoglądał naszych pysków przez tydzień??
suba. Co do tych pysków to widziałem brzydsze :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...