Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika białej Imprezy GT kombi widzianej na parkingu JUPITER'a w wawie.

Była kiwka :)

 

Oraz dla kierownika niebieskiego WRX'a kombi widzianego dziś koło godziny 18:30 w korku w alejach przed Centralnym (rozmawiał przez telefon :P) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla intruktorów i uczestników szkolenia I-go stopnia w SJS na torze "Kielce" z 25 listopada, na którym to niestety okazało się, że przejechanie pół miliona km o niczym jeszcze nie świadczy. Ale ta "lekcja" się przyda. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z szarego Forka WX spotkanego dzisiaj na Modlińskiej przy EC Żerań.

 

Świnka była na klapie, próbowałem nawiązać jakiś kontakt wzrokowy, ale Kolega był bardzo zajęty obsługą telefonu.

 

Pozdrawia brudny (równie jak Forek) :razz: , nieoświniaczony (jeszcze) Outback!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika zielonego GT-ka na z ktorym sie minelismy przy wyjezdzie z mysiadla na Pulawska ok 12stej. Byla kiwka :cool:

 

Dzisiaj w tym miejscu koło dwunastej odmachałem kierowcy niebieskiego oklejonego GT.. z tym, że mój GTek jest czarny nie zielony, aczkolwiek bardzo brudny :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi ze srebrnego Forka s-turbo (MY'00-01) z reklama zdaje sie szkoly Aikido z Jeleniej Gory napotkanego pod Decathlonem na Bielanach Wroclawskich dzisiaj. Kolega stanowczo zaprzeczal, aby jego autko bylo na sprzedaz... poki nie zobaczyl mojego i nie zrozumial czemu sie tak przygladam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika grafitowego WRX Combi WB ze świnką na lusterku, który skręcał za mną dzisiaj chwilę przed 12tą z Solidarności w Okopową i podąrzał tak "śledząc" mnie aż do Kliffa gdzie zjechałem

 

Hej odpozdrawiam, za późno się zorientowałem, ze ktos do mnie macha i trąbi z niesubaraka :mrgreen: a tak jechałem za tobą i się przyglądałem tej Twojej MPS 3, bo jeszcze na żywca nie widziałem a ten samochód mnie się podoba :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kanap4, który zabulgotał groźnie wczoraj ok 16.50 na wysokości Kortowa :cool:

 

A dzieki wielkie.Niestety nie widzialem Cie, w ogole ja to jak jezdze to malo sie rozgladam.W kazdym razie rowniez pozdrawiam.

 

Przy okazji pozdrawiam widziane dzisiaj na Powstancow Slaskich: niebieska Impreze Coupe :shock: , widzialem katem oka tylko wiec nie wiem jaka to wersja byla.

 

Pol godziny pozniej na tej samej ulicy widzialem STI MY06 na bialych felgach i ze swinka na skrzydle, ktore oczywiscie rowniez pozdrawiam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kanap4, który zabulgotał groźnie wczoraj ok 16.50 na wysokości Kortowa :cool:

 

A dzieki wielkie.Niestety nie widzialem Cie, w ogole ja to jak jezdze to malo sie rozgladam.W kazdym razie rowniez pozdrawiam.

 

Przy okazji pozdrawiam widziane dzisiaj na Powstancow Slaskich: niebieska Impreze Coupe :shock: , widzialem katem oka tylko wiec nie wiem jaka to wersja byla.

 

Pol godziny pozniej na tej samej ulicy widzialem STI MY06 na bialych felgach i ze swinka na skrzydle, ktore oczywiscie rowniez pozdrawiam :smile: .

 

Odpozdrawiam, bo jest szansa, że to ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam sfaragdasa, dzięki za podwójną odkiwkę i wspólną drogę przez "cudowną" Grabiszyńską.. No chyba, że to nie byłeś Ty, ale szanse są minimalne ;) I pomyśleć, że jeszcze niedawno pisałeś:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=738456#738456

:)

 

Pozdrawiam również pochmurnego kierownika niebieskiego WRX Bug eye'a, mijanego wieczorem na Hallera, który zdaje się nie miał najmniejszej ochoty na jakiekolwiek odkiwki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chciałem pozdrowić:

1)granatowego GT z dziwnym grillem i z równie dziwnymi (a'la lexus) światłami z tyłu, widzianego rano na wybrzeżu szczecińskim koło mostu Świętokrzyskiego w stolycy...

2)niebieskiego lanosa WRX stojącego w Żółtych Tarasach na poziomie -2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś wypadek, na wiadukcie "z Witosa w Czerniakowską" srebrna impreza z naleśnikiem i naklejką na tylnym zderzaku w stylu "stop ciotą drogowym" albo "motocykle są wszędzie" rozbita z przodu, mondeo z tyłu, barierki po obu stronach powyginane.

Zdradliwy ten zakręt jest, często tam stłuczki widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...