Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy mondeo jest całe? Patrzyłem na subaru, i wydawało mi się, że jak w subaru nie ma przodu to mondeo musi tyłu nie mieć

 

Tak, mondeo jest całe.

 

Swoją drogą jakieś zadowolone miny mieliście (bo chyba w mondeo widziałem 2 osoby?)

Tak, siedzieliśmy z mondeo. Może min nie mieliśmy zadowolonych ale gadaliśmy, że jak się coś w życiu wali to po całości i zastanawialiśmy się co jeszcze się stanie? Najważniejsze, że nic się koledze nie stało i tyle.

 

Odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niedzieli dla Legacy WX ….. ze świnką na lusterku ok. 15:00 w okolicach Ożarowa Mazowieckiego, chwilę później srebrne SI`08 oraz z wczoraj ok. 23:00 dla bordowego (chyba GL`a) WPR …. widzianego przed Jankami jadąc w kierunku Warszawy.

 

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozrowienia dla:

 

Niebieskie STI (cale w plejadach) widziane dzisiaj w Mińsku Maz. kolo 8:30 - jakis krajan ???

Białe STi z karbonowym nalesnikiem widziane dzisiaj kolo 11-tej na Towarowej - a stalismy se w korku, a co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip Cz, Tak się zastanawiałem potem, że niezły wzrok masz

 

Ładne kobiety zawsze wyławiam z tłumu, a tak właśnie z daleka wyglądałeś :twisted:

w tłumie samochodów wcale się też nie wyróżniałem

Nie. Wcale. czarny OBK z oklejoną szybą :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Pawła_P :) Poniedziałek, 16.04, skręcałem z 3-Maja w lewo, a Ty powolutku przesuwałeś się w korku w stronę Zamku. Przez sekundę stałem koło Ciebie ale musiałem ruszyć i nie zdążyłem szyby opuścić. :)

Dzięki bardzo, odpozdrawiam :grin:

 

To było tydzień temu w poniedziałek? Bo wczoraj nie jeździłem po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...