Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika czarnego STI MY'08 KR....GG (świniak na klapie), który dzisiaj ok. 7.30 skręcał z Alei Mickiewicza w Karmelicką.

Również pozdrawiam tego kierownika. Widziałem zaparkowane auto o 7.50 na Michałowskiego. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś wypadek, na wiadukcie "z Witosa w Czerniakowską" srebrna impreza z naleśnikiem i naklejką na tylnym zderzaku w stylu "stop ciotą drogowym" albo "motocykle są wszędzie" rozbita z przodu, mondeo z tyłu, barierki po obu stronach powyginane.

 

Wydaje mi się (a nawet jestem przekonany), że to ja stałem mondeo ale tył, przód i w ogóle cały samochód jest cały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z szarego Forka WX spotkanego dzisiaj na Modlińskiej przy EC Żerań.

 

Świnka była na klapie, próbowałem nawiązać jakiś kontakt wzrokowy, ale Kolega był bardzo zajęty obsługą telefonu.

 

ups... wyszło na jaw... całą drogę do Legionowa pisałem sms- :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś wypadek, na wiadukcie "z Witosa w Czerniakowską" srebrna impreza z naleśnikiem i naklejką na tylnym zderzaku w stylu "stop ciotą drogowym" albo "motocykle są wszędzie" rozbita z przodu, mondeo z tyłu, barierki po obu stronach powyginane.

 

Wydaje mi się (a nawet jestem przekonany), że to ja stałem mondeo ale tył, przód i w ogóle cały samochód jest cały...

 

Znaczy mondeo jest całe? Patrzyłem na subaru, i wydawało mi się, że jak w subaru nie ma przodu to mondeo musi tyłu nie mieć :roll: Swoją drogą jakieś zadowolone miny mieliście (bo chyba w mondeo widziałem 2 osoby?) Napisz co się stało.

 

Ah, oczywiście pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla zamyślonego Hogiego w korku na Niepodległości przed Koszykową z pokładu OBKu koło 15.30. KĄpletny brak reakcji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla zamyślonego Hogiego w korku na Niepodległości przed Koszykową z pokładu OBKu koło 15.30. KĄpletny brak reakcji!

 

No właśnie wyskoczyłem z roboty i w korku zawsze załatwiam ostatnie pilne telefony... :cool:

To taki mój sposób na korki a czas leci... :razz:

Trzeba było walnąć w dach z pięści. :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

 

ps. gdzie byłeś??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z szarego Forka WX spotkanego dzisiaj na Modlińskiej przy EC Żerań.

 

Świnka była na klapie, próbowałem nawiązać jakiś kontakt wzrokowy, ale Kolega był bardzo zajęty obsługą telefonu.

 

ups... wyszło na jaw... całą drogę do Legionowa pisałem sms- :D

 

wideleciłyżka - mam nadzieję, że mówimy o sobotnim spotkaniu, bo to było od Legionowa, a nie do, jak napisałeś :grin:

 

No chyba, że Ty po prostu zawsze na tej trasie coś tam stukasz w klawiature, niezależnie w którym kierunku :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. gdzie byłeś??? :shock:

 

Byłem na głodzie :mrgreen:

Jechałem najbardziej płynnym, prawym pasem, przyhamowałem na Twojej pierdzącej wysokości, machnąłem ze 4 razy, A8 za mną się wkurzyło, że blokuję - więc pojechałem dalej w kierunku pierogów z mięsem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdawiam: gapowatego kierowce szarego nowego Legacy, który lecial bez świateł po Kolejowej przed Wóycickiego w strone Wawy ;)

Pozdrawiam kierowcę czarnego Forka Turbo widzianego tamże i spotkanego również w tym samym miejscu (tyle że leciał w przeciwną stronę) szaro-zielonkawego WRX-a z jakąś naklejką na tylnej szybie.

 

Zdaje mi się też, że widziałem Budynia gdzieś przy Marmonckiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...