Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, w tym tygodniu :razz: A skoro nie Ty to kto ?? :> Padał deszcz, wydawało mi się, że to Ciebie za kołkiem widziałem :)

No to nie mogłem być ja bo do 18.30 byłem w robocie (auto miałem cały dzień pod pracą) po czym od razu pojechałem do domu a przez centrum nie jeżdżę bo pracuję jakieś 3 km od Błoni, tak więc musiałeś widzieć drugie czarne Evo w Bielsku, jeździ nią taki jeden znajomy (teraz to auto stoi chyba w Auto-Bisie na ulicy Partyzantów), oprócz tego są jeszcze białe (Wojtka z Evo.org, tego od Lambo), srebrne VIII (nigdy go nie widziałem ale jest do sprzedaży na otoMoto na blachach SB), srebrne IX (Andi Mancina, ale chyba już sprzedane) + 2-3 rajdóweczki (oklejone), więcej Miśków raczej w Bielsku nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji pozdrawiam widziane dzisiaj na Powstancow Slaskich: niebieska Impreze Coupe :shock: , widzialem katem oka tylko wiec nie wiem jaka to wersja byla.

 

Pol godziny pozniej na tej samej ulicy widzialem STI MY06 na bialych felgach i ze swinka na skrzydle, ktore oczywiscie rowniez pozdrawiam :smile: .

 

Ta druga impreza to ja - odpozdrawiam 8).

 

A ta coupe to rewelacja - stoi na tym samym parkingu, co mój wóz. Wygląda to na wersję STI, niestety jest to "anglik" (RHD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben_wrc, już to ustaliłem. Ale dzięki :).

 

A, przy okazji pozdrowienia dla nieszczęsnego posiadacza WRXa '08, zaparkowanego wczoraj wieczorem na parkingowej. "Nieszczęsnego" dlatego, że ten wóz wygląda naprawdę słabo... :roll: Buda sedana niewiele zmieniła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forka ( hogi ? ) który mnie sterroryzował na moście siekierkowskim :]

 

Odpozdrawiam serdecznie. :mrgreen:

Sprawdzałem ile pójdzie. :razz:

 

 

Pozdro dla załogi w niebieskim GTku na WN........, dziś w Al. Niepodległości koło 16.00. Podkładki mocy Kornacki posiadał. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...