Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla

- niebieskiego STI SK... który mnie wyprzedził na zjezdzie z salmopolu do szczyrku wczoraj ok 1830

- niebieskiego GT KTT... ze świnia na lusterku widzianego w zakopanem

- kilku nieoświniaczonych forków widzianych w zakopanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, a to Ty byłeś, się właśnie zastanawiałem. Dzięki za "napaść", gorąco odpozdrawiam.

 

Pozdrawiam również panią w kombi GL/GT (nie zwróciłem uwagi), którą obmrugałem dzisiaj na obwodnicy Pabianic koło 7 rano... zdawała się mnie nie zauważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeprosze... :twisted:

jaguaua...awarnymi to zrobilem..."ta ostatnia niedziela" kolo14 kolo PKsu w Kr

wybaczyl :mrgreen: zapewne... :razz:.. ale musze publicznie :roll: odprawidz pokutke :oops:

nie moja wina ze bokami zmienilem pas ruchu...pilot mnie zmylil.. :mrgreen: na rondzie..kontrolowanymi.bokami....!!!!

Kto w ogole odsnieża to miasto...

pozdrawiam wszystkich....Ktorzy wiedza o co chodzi za kolkiem...:)

tych w Subaru tez.. :cool:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia od OBK dla zielonego Forka dzisiaj na Puławskiej przed 22.00h - nieśmiało ale sympatycznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylotówce z Krakowa, trzy pasy. Pan jechał środkowym, jak maruder. Ślisko jak cholera, więc wyprzedziłem spokojnie i powoli prawym pasem i zjechałem na skrajnie lewy, bo coś przede mną jechało.

 

I w tym momencie w kierowcę Forestera wstąpił diabeł (widzę w lusterku, że się rozpędza). Przed nim, na środkowym pasie jedzie auto, które równocześnie było przede mną. Coś mi podpowiedziało, żeby zdjąć nogę z gazu i potem zahamować, bo gość na zapałki się wcisnął między mnie, a auto przed nim. Ale chyba się ciepło pod dupą zrobiło, bo potem już bardzo spokojnie jechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam oczywiście spotkanego wczoraj outbacka na puławskiej około godziny 22 z którym się złapalismy przy dworcu południowym :grin: . Jak widać zaczynam dopiero przygodę z subaru dlatego byłem nieco zaskoczony, ale bardzo pozytywnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw przeprosze... :twisted:

jaguaua...awarnymi to zrobilem..."ta ostatnia niedziela" kolo14 kolo PKsu w Kr

wybaczyl :mrgreen: zapewne... :razz:.. ale musze publicznie :roll: odprawidz pokutke :oops:

nie moja wina ze bokami zmienilem pas ruchu...pilot mnie zmylil.. :mrgreen: na rondzie..kontrolowanymi.bokami....!!!!

Kto w ogole odsnieża to miasto...

pozdrawiam wszystkich....Ktorzy wiedza o co chodzi za kolkiem...:)

tych w Subaru tez.. :cool:

:lol:

Wszystko OK.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docurobei, byłem tak chwilkę-momencik, tak że nawet nie startowałem na kawę. Jak mnie widziałeś, trzeba było atakować :). Pozdrówka.

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika GT w kolorze bordo spotkanego w drodze z ASO do centrum. Była kiwka. A, i jechał tam też forek turbo - srebrny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...