Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla oświniaczonego GT z podkładkami od Marka z Dzierżoniowa która zaparkowała dziś nieopodal mnie na pod polibudą. Kto to? Przyznawać się :razz:

ObrazekObrazek

to nie ex-pumexowo-krebelkowy GT ?

Kurcze, nie wiem :razz: Czekałem nawet chwilę, ale właściciel się nie pojawił. Świnki na obu lusterkach, stał na blachach EL ..... Słabo widać bo już lekko się ściemniało a fotka tylko marnym telefonem.

 

Oglądnąłem fotki pumexomobilu i wygląda na to, że to chyba jego byłe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepa za kółkiem GTka? Kierujesz się... mocą? :mrgreen:

Intuicją kobiecą. :razz: :mrgreen:

Po mieście można też pewnie metodą 'na krawężnik' (ekstrapolacja metody 'na białą laskę' dla zmotoryzowanych):

1. Odszukujemy prawymi kołami krawężnik.

2. Jeżeli szura/zgrzyta, jest OK.

3. Jeżeli prawa strona podskakuje nagle, wykonać korektę w lewo.

4. Jeżeli nie szura/zgrzyta, wykonać korektę w prawo.

5. Jeżeli zewsząd dociera dźwięk klaksonów, wykonać hamowanie.

:twisted:

 

A tak bardziej on-topic:

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki niebieskiego WRX (STI?) z dużym skrzydłem, fajnym bulgotem i psssssyyt-makerem napotkanych na Fieldorfa wczoraj ok. 22:15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla 3 sztuk nowiutkich Nissanow GTR :shock: , spotkanych dzisiaj przy Okeciu.

 

:shock:

 

Moje pozdrowienia:

- czarny STI na SB xxxxx widziany około 21:20 na Grzybowskiej koło Hilotna

- pan na konferencji Oracle, który powiedział, że Subaru (of America) se kupiło mądre systemy Oracle'a :mrgreen:. Na slajdzie było jakieś 150 różnych logo firm, a pan wymienił subaru, toyotę potem też, ale żadnej innej firmy. Pan jest podejrzany o bycie subarowcem :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Pana (starszego), który mnie dzisiaj sponiewierał Mercedesem CL (chyba) Brabus V12 Biturbo - nauczyłem się na pamięć :mrgreen: bo tylko tak go widziałem. A gdy staneliśmy na światłach w Jankach to na zielonym tak szybko się oddalił, że zastanawiałem się czy to samochód czy samolot :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla srebrnego WRXa bug eye z którym lecieliśmy Puławską koło 21:30 w strone Piaseczna. Kiwka była, świnka była więc pewnie ktoś z forum.

wyglada na mojego ziomka, niedawno kupil -> Rysio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarnego STI MY08 rej WG... spotkanego w Zgierzu na ul.Musierowicza dzisiaj koło godz.12,

Kolege Ferrodo napotkanego w Łodzi na Zachodniej

Nieznajomego jadącego WRX Combi ul.Zgierską oraz czerwonego Subaraka ,,ala,,GT króry chciał się za mną załapać na Włókniarzy przy Teresy ale nie podołał :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kojarzy srebrną Impreza hawk eye,zwykłe 2.0,nie WRX i STI ale za to z dużym skrzydłem,obklejoną w pomarańczowe pasy ? Auto ma w środku klatke i kubły,dość charakterystyczne. Auto parkuje u mnie na ulicy ale nie udało mi sie nigdy złapać właściciela :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego bezturba z forumową podkładką pod rejestrację, stojącego na karowej dziś rano...koło 13 (jakoś tak) ;)Vergette, to twoje autko?

 

pozdrawiam też kolegę, który wyjeżdżając z Cyny został poważnie otrąbiony przez samego Szaję ;) smaczku dodaje fakt, że czarny WRX został przez Sz. nazwany "pierd***** trabantem i gó****" :] (cytuje, żeby nie było)*

 

- pan na konferencji Oracle, który powiedział, że Subaru (of America) se kupiło mądre systemy Oracle'a :mrgreen: . Na slajdzie było jakieś 150 różnych logo firm, a pan wymienił subaru, toyotę potem też, ale żadnej innej firmy. Pan jest podejrzany o bycie subarowcem :cool: .

 

Przemeq a co ty masz wspólnego z moim pracodawcą (Oraclem znaczy) :)

 

 

*Copyrights by Szaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq a co ty masz wspólnego z moim pracodawcą (Oraclem znaczy)

 

Mam (nie)szczęście decydować o zakupie produktów tej firmy, w tym licencji, utrzymania, oraz prowadzić wdrożenia tych produktów... :roll: :twisted:

 

tam chodzę do szkoły

 

To chyba razem z Sielą? On też ma gdzieś szkołę na Barbórkowej :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...