Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam czarnego Forestera ze świnką, którego minąłem na Begonii w Tychach o 14.55 :)

 

Hmm... To z pewnością ja, ale czym jechałeś, bo albo mi się coś na oczy rzuciło, albo nie Subaru.

 

Pozdrawiam również, oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla srebrnego GTka kombi, ktory gonil mnie wczoraj po 1700 na Pulawskiej na odcinku miejskim. machalem, migalem, zeby szczerzylem, ale bal sie ustosunkowac do moich zalotow :twisted:

Ja również pozdrawiam, myślałem że STi jest szybszy od GT.... ale na prostych to nie odjeżdzałeś za bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Hogi Posty: 6969 :mrgreen:
Simon1, gratki za spostrzegawczość :wink: swoją drogą ciekawe cóż tak Ci to wpadło w oko, czyżby dwuznaczne skojarzenia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

fakt cyfra bardzo wymowna - jest uwieczniona - mam scrin-a :mrgreen:

hogiposty6969wycinekjf4.jpg

hogiposty6969wycinekjf4.3131f41056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... To z pewnością ja, ale czym jechałeś, bo albo mi się coś na oczy rzuciło, albo nie Subaru.

 

Pozdrawiam również, oczywiście :)

 

Turbo Klekot Focus powered by Shell V-Power :mrgreen: Zielone kombii ze świniaczem na lustrze. Nie dziwię się, że nie zauważyłeś :) A ja już drugi raz cie widze ale kiedys tylko od tyłu i nie widziałem świnki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam dawno niewidzianego na forum arno, spotkanego wczoraj na kabatach. oraz srebrne GT kombi obmachane z wzajemnością dziś przy wydziale zarządzania UW, kierownik wyglądał jak CZARNY ale głowy nie dam :mad:

 

ja nie CZARNY, choć słońcem spalony po ostatnim weekendzie - może stąd ta pomyłka :-)

Oczywiście odpozdrawiam bliźniaka w "ciekawym" kolorze. Czyżby kolega również znał WZ UW od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Remka, z którym sie troche pijanilismy w weekend oraz dle Xbike'a spotkanego dzisiaj u Marka w Dzierzoniowie. Przy okazji duze posziekowania dla Marka za ogarniecie GTka po przygodzie z Navarra.

Pumex1, a nie widziales gdzies tam mojej lodowki? Nie zgnila jeszcze? :roll:

A wlasnie, pozdrawiamy jeszcze Olleo wlasciciela czarnej lodowki, ktora stala akurat na kanale i byla naprawiana :mrgreen:

=) Oby dzis byla naprawde naprawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego EVO 8 lub 9 :oops: na blachach PO... które to podróżowało dziś rano krajową dwójką w kierunku W-wy z wykorzystaniem lawety :mrgreen:

 

Przyznać się, czyja ta czarna strona moczu ?

 

Śmiech'u

P.S. teraz sie mogiem pochwalić że objechałem czarne EVO :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziekowania dla srebnego Subaru Justy na blachach KR na ustapienie miejsca dla motocyklisty (czyli mnie :grin:) na zwezeniu kolo Myslenic oraz pozdrawiam Srebne Audi S3 na blachach KR XXXCA, ktory widziany byl w Bochni o godzinie ok 18:00 ,jezeli sie nie myle to kolega z naszego Forum ?
dzięki i również pozdrawiam właśnie się zastanawiałem czemu jakiś motocyklista się cały czas na mnie patrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, ja powoli dochodzę do siebie :wink: Bardzo miły wieczór był :cool:

cos chyba wisialo w powietrzu, bo wszyscy sie poskladali. o 0630 w Szpilce tanczylem z jakas blondyna walca :roll: :mrgreen: oraz wymiana zdan z inna blondyna pod barem nie do zapomnienia:

 

- czesc chlopaku, co pijesz?

- whiskacza z cola, yyy, chcesz sprobowac?

- nie, ja jestem latwa :shock: :twisted::mrgreen:

 

studentka prawa Paulina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika/czke Forka 2.5XT MY'09 OP xxxx napotkanego na parkingu pod lotniskiem wroclawskim. Sadzac po ramkach zakupionego w CZ. Jak sie jezdzi?

 

p.s. wciaz twierdze, ze proporcje ma nie takie, jak trzeba. Spokojnie moglby byc 5cm nizszy (dach i linia okien rzecz jasna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz wymiana zdan z inna blondyna pod barem nie do zapomnienia:

 

- czesc chlopaku, co pijesz?

- whiskacza z cola, yyy, chcesz sprobowac?

- nie, ja jestem latwa :shock: :twisted::mrgreen:

 

studentka prawa Paulina.

 

przypadkiem na barze nie lezal dowod rejestracyjny od sti'ka? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...