Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla dzisiaj spotkanych Subarynek:

- Kierowniczki czarnego WRX blob widzianego na wjeździe do Góry Kalwarii przed południem.

- Czarnego STi mijanego na drodze z Góry do Piaseczna który wypatrzył mnie z kilometra :)

- Niebieskiego buga mijanego za obwodnicą Garwolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Imprezy STI MY99/00 (były świnie na lusterkach), którą widziałem dzisiaj około 13 zaparkowaną przy ul. Piłsudskiego w Legionowie

- wolnegossaka też przy Piłsudskiego, ale trochę dalej. Na półce z tyłu chyba leżała oświniaczona czapka (taka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze, tribeca z Bielan :) najs

Obstawiam MasterLease, ale i tak Tribeca ze świnią to rzadkość ;)

 

:) ja posiadam

 

A tak z innego tematu, w sumie właściwego w tym wątku.

Pozdrawiam kierowcę bordowego forestera na podjeździe pod Magurkę. Samochód był z świnką na lusterku. Niestety nie udało mi się machnąć... jechałem rowerem i byłem z nim na kursie kolizyjnym :)

Swoją drogą chyba też miłośnik rowerów (były na samochodzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem cztery a nawet piec niebieskich imprez na zlotych felach pozdrawiam.

Cztery z piatku.

Jedna dzisiaj.

[A moze to ta sama byla ????]

Pierwsza - na wjezdzie z Rzymowskiego na Pulawska na wysokosci Cataliny - ok 17-tej - w korku stala

Druga na zjezdzie z Rzymowskiego w KEN - na pierwszych swiatlach pomkla do przodu - mnie przeszkodzilo mocno pomaranczowe - musialem przystanac

Trzecia - na Ursynowie przy parkingu strazy pozarnej [prawie] na polaczeniu Ursynowa z OBI i reszta marketow.

Czwarta - na przejezdzie przez Pulawska od strony Okecia - za wyscigami [nie wiem jaka to ulica] [juz przeciela Pulawska kierujac sie na Ursynow

Piata - dzis przy makdonaldzie na Pulawskiej - ok 20-tej ???. Pozdrowko bylo.

Tak sie zastanowic i popatrzec to w Warszawie najwiecej jest niebieskich imprez na zlotych felach ????????/

 

-- 11 cze 2011, o 22:09 --

 

A i forek w pysznym kolorze niebieskim - ze swinka [ale gdzie to bylo ?????????? - nie pamietam].

Pozdrowko bylo !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam jedwabistego czarnego Legacy spec B, który właśnie mignął mi pod hotelem na Leoforos Poseidonos (chyba nie odwzajemni, pusti malaka :mrgreen: ).

 

Hm... wczoraj podczas coweekendowego lansu pomiędzy klubami mignęły dwa (biały i czarny) mituwisi, droga Ewo, MR-dużo koniów i ani jednej Imprezy... STI, WRX czy chociażby N/A... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, poproszę ładnie - jak zauważycie na swojej drodze (najczęście Piaseczno/ Jóżefosław /Wa-wa) białego Forka

WIXXXXP , oczywiście oświniaczonego - poproszę zróbcie spektakularne machanie/trąbienie/ pozdrawianie :)

To moja lepsza połowa, od piątku szczęśliwa posiadaczka owego pojazdu, marudzi mi że nie widziała żeby ją ktoś pozdrowił i zarzuca mi że to całe pozdrawianie to mit i bajki :) cyt. "Bo jak Ty jedziesz swoim to na ulicach pełno świnek, a jak ja jadę to nie ma albo mi nie odmachują" ...

 

Udowodnijmy jej że się myli :)

 

Ładnie poproszę :)

 

-- N cze 12, 2011 11:39 am --

 

no prosze, tribeca z Bielan :) najs

Obstawiam MasterLease, ale i tak Tribeca ze świnią to rzadkość ;)

Na 100% jest takowa w Bielsku Białej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI(?), chyba blob albo hawk, na pięknych czerwonych chlapakach, które warczało pięknie wczoraj, ok. 16:00 na Ursynowie po Roentgena - najpierw w stronę marketów na końcu, po pół godzinie z powrotem :-) Siedziałem na pizzy w "Rimini" i miałem banana na twarzy dwa razy - dzięki! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ekipy czarnej Imprezy kombi ze świnką na lusterku, widzianej wczoraj ok. 20 w okolicach Pomnika Lotnika, z Kierowniczką za sterem i pasażerem o białej sierści na tylnej kanapie :) Ja niestety jechałem autobusem - nie było nawet okazji pomachać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdrawoam oswinionemu czarnemu dziadkowi kombi ktoremu machalam wczoraj na moscie idac z buta

 

Nooo to się wyjaśniło kto i co - bo liczba koncepcji nt. tego "kto machał i czy aby napewno" mnożyła mi się w postępie geometrycznym :lol:

Poza tym patrzyłem na Ciebie i nie widziałem, że machasz... Odpozdrawiam zatem niniejszym! :)

 

PS: Żaden czarny tylko ciemnozielony! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...