Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika żółtej hondy ((motur)) co sobie poczynał na mokrym całkiem przyzwoicie i próbował zagłószyć mój bólgot :)

pobórczeliśmy na siebie na łukowskiej i pa

 

[ Dodano: Sob Gru 12, 2009 6:49 am ]

w wczoraj (piątek) po 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, dla mnie po tym pierwszym skoku na bemowie to jestes gigant i kropka! Małysz sie moze od Ciebie uczyc chlopaku! :mrgreen:

 

 

ciesze sie, ze sie wam podobalo... przed tym skokiem zdekoncentrowalem sie jak mi 2 razy bieg wylecial (po pierwszym skoku pekla obudowa skrzyni)... na drugi najechalem troche za ambitnie no ale czego sie nie robi dla tak szacownych kibicow :mrgreen:

 

dzieki i przepraszam za tak dluga reakcje w odpozdrawianiu.... dogonily mnie zaleglosci w pracy po Barabarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla woyta tak zasłuchanego w ryk silnika i szum opon, że kompletnie nic na drodze nie widzi :razz:

dziś około 14 - łaznowska wola - trasa łódź - tomaszów mazowiecki (jechałeś za takim czarno-żółtym lancerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiej wolnossacej Imprezy GF, zlapanego na powstancow slaskich przy rondzie we Wroclawiu dzis po północy. Obmachalem, ale juz po fakcie stwierdzilem, ze moj civic nie ma ani pol swini na sobie i zrozumialem dziwny wzrok wozitiela kombiaka:)

Pozdrawiam tez wlasciciela oklejonego w barwy Subaru, niebieskiego buga, parkujacego na Drukarskiej, kolo Remika:)

Dorzuce tez pozdrowki na srebrnego wolnossacego kombi KNS stajacego na pl.Solnym, oraz czerwonego GLa sedana DSW parkujacego na Spadochroniarzy(kolo ul.Wandy i sklepu Alf?)...

Sie porobilo duze tego. WRXow i STihajow nawet nie licze i nie zapamietuje, bo strasznie duzo tego sie porobilo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam WRX-a z dużym skrzydłem albo STi, który mi przemknął przy PKS w Gdańsku, niumen to chyba nie był, bo jakoś za cicho było ;) na tyle cicho, że go nie usłyszałem, tylko kątem oka dojrzałem :!:

 

Czy był oświniaczony - też nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Hogiego, którego miałem okazje poznać wczoraj przy okazji wizyty u sainta :cool:

Opowieści o nalewce bezcenne. Niestety tylko opowieści ;-)

 

Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Wbijaj się na bibę do Michaela, będziesz miał okazję spróbować. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika w oświniaczonym czarnym STI, widzianego w Łomiankach, na Warszawskiej około 11. Strasznie zpatrzony na drogę :-)

Bo wlasnie kola wymienilem na letnie coby moc z wami upalac :mrgreen:

i kombinowalem gdzie w Lomiankach zdobywa sie Motul

 

Motula ma chyba Adamski jak pamiętam :roll:

Opony to lepiej znowu zmieniaj na zimowe, bo śnieżny Ułęż się szykuje

:grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika w oświniaczonym czarnym STI, widzianego w Łomiankach, na Warszawskiej około 11. Strasznie zpatrzony na drogę :-)

Bo wlasnie kola wymienilem na letnie coby moc z wami upalac :mrgreen:

i kombinowalem gdzie w Lomiankach zdobywa sie Motul

 

Motula ma chyba Adamski jak pamiętam :roll:

Opony to lepiej znowu zmieniaj na zimowe, bo śnieżny Ułęż się szykuje

:grin: :grin: :grin:

Mial, ale dziwny jakis jak do kosiarki 15w 50 .opony wymienione :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Zakiego79 którego widziałem dziś na Jordana (boczna Kościuszki) w godzinach porannych (8coś) :wink:

z perspektywy pieszego, którym akurat byłem, stwierdzam, że masz stanowczo za cichy wydech :razz: jakbym Cię nie zobaczył, to niestety bym Cię nie usłyszał.....

musisz coś z tym zrobić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam odmachującego właściciela srebrnego OBKa z bezimienną świnią na klapie - dzisiaj wczesnym popołudniem na początku Śniadeckich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę albo kierownika wisniowego wrx z jasną beżową tapicerką (śliczne autko), ze świniaczem na tylnej klapie, zaparkowany na senatorskiej :mrgreen:

 

Ano zdarzyło się spędzić kilka godzin na Senatorskiej :cool: Nie wiem jak udało Ci się określić kolor. Moim zdaniem jest szarobłotny, choć pod spodem rzeczywiście - wiśnia. :mrgreen: Odpozdrawiam ciepło!

 

Ponadto pozdrawiam:

- kierowcę czarnego forka '06 na skrzyżowaniu Ordona i Kasprzaka (kiwka),

- blue GT parkującego na moim miejscu ;) skrzyżowanie Wiertniczej i Augustówki,

- Jako pozdrawiam, co to dzielnie walczy z my blue sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...