Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego Sti zaparkowanego dzisiaj około 12:30 na ul. Rakowieckiej w Wa-wie.

 

Około 9:30 widziałem też na ul. Powązkowskiej kontrolę Policyjną jakiegoś Sti. Pan Policjant ciągnął przyczepkę z ...końmi. :mrgreen: Nie wiem jakim cudem zabrał się w tej sytuacji za kontrolę samochodu. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franuzik, bo dołączysz do gejowskiej spółki z Wołomina :mrgreen::twisted:

 

samochody co mają w rejestracji WWL albo WOT staram się omijać, więc mie nie grozi ;)

 

ot, złośliwiec mały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia żoliborskie:

- Zielony Legac Turbo, świnka na lewym lusterku, na rogu szyby naklejka z numerem 14. Blachy WX.

- Niebieski Forester 03-05

- Granatowy GT kombi

- Srebrny Forek 06-08

- Czerwony Legac kombi, rocznik - nie orientuje się, w każdym razie jakoś 96-00.

Wszystkie te auta jechały lub stały w okolicy ulic Kątowej i Mickiewicza, dzisiaj koło 15:15 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Simon'a, ktory jechał samochod w samochod przez około 1km na Wisłostradzie ok. 18.00 i mimo machania i zmian pasa, żeby mógł zauwazyć, nadal udawał, że zainteresowany jest wyłącznie 3-ma pasami przeciwległego ruchu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, a tak mi sie wlasnie wydawalo, ze mi mignales, ale jak odnotowalem ze Ty to Ty to juz stalem do skretu w lewo i widzialem tylko Twoj oswiniaczony bagaznik. Zreszta chwile pozniej przelecial obok mnie niebieski WRX do ktorego udalo mi sie pomachac :wink: Pozdrawiam! :wink:

 

Na swoja obrone mam tylko tyle, ze nie majac prawa jazdy i wyjezdzajac z tego tunelu patrzylem czy u wylotu nie stoi zespol szuszarkowo-patrolowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoja obrone mam tylko tyle, ze nie majac prawa jazdy i wyjezdzajac z tego tunelu patrzylem czy u wylotu nie stoi zespol szuszarkowo-patrolowy :wink:

eee byku... ściemniać to my, a nie nas :mrgreen: jakbym celowo nie zmienił z prawego na środkowy, to bys mnie pewnie nawet nie zobaczył... dlatego, że prawy jechał 30km/h, srodkowy 20km/h, a lewy 10km/h :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, to ja Ci poradzę - od Wisłostrady jedziesz lewym. Pozniej przed Poniatwszczakiem spadasz na prawy. Nastepnie w połowie tunelu srodkowy i przy wyjezdzie lewy ;) codziennie działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia żoliborskie:

- Zielony Legac Turbo, świnka na lewym lusterku, na rogu szyby naklejka z numerem 14. Blachy WX.

- Niebieski Forester 03-05

Wszystkie te auta jechały lub stały w okolicy ulic Kątowej i Mickiewicza, dzisiaj koło 15:15 :cool:

 

przyznaje sie do legaca i forka :-) a Ty aby nie mieszkasz gdzieś w okolicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia żoliborskie:

- Zielony Legac Turbo, świnka na lewym lusterku, na rogu szyby naklejka z numerem 14. Blachy WX.

- Niebieski Forester 03-05

Wszystkie te auta jechały lub stały w okolicy ulic Kątowej i Mickiewicza, dzisiaj koło 15:15 :cool:

 

przyznaje sie do legaca i forka :-) a Ty aby nie mieszkasz gdzieś w okolicy?

 

Mieszkać - nie mieszkam, ale bardzo często bywam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...