Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla Harvestera, z ktorym sie toczylismy sie we wczorajszym korku na Czerniakowskiej.

 

Oraz dla Forka 2.0 XT G0 DAVID ze sprawnym kierowca, chyba niestety nieczulym na pozdrowienia i niechetnym do pogadania.

 

 

Im wiecej spotykam subaraków tym bardziej mi smutno, że wróciłem do twinscroll'a...

Brakuje mi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu pozdrawiam kierownika czarnego Legasia klekota, który mnie okrzyczał (nerwowo chyba). Chyba się wkurzył wyprzedzeniem z prawej ;) ale stało się to tylko dlatego, że ruch go tam zatrzymał. Później chciałem jechać inaczej, ale jak mnie okrzyczał (chyba myślał, że chcę się wcisnąć) i dość chamsko zablokował przejazd to musiałem za nim podążyć i objechać skrótem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla anakinskiego, co go widziałem dziś rano na puławskiej.
odpozdrawiam serdecznie

 

[ Dodano: Czw Lis 26, 2009 2:05 pm ]

Pozdrawiam pana Andrzeja Kopera Dieslem jadącego, przez plac Narutowicza ok19...mrygałem awaryjami z Saxo
kol. AK dopinał wszystkie szczegóły sobotniego starcia na zielonym suknie? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

blue imprezę, która wywinęła mi przed nosem hołubca na ulicy Ostroroga dziś około 13;

grafitową imprezę wrx kombi z blond Kierowniczką, która turlała się razem ze mną w korku przez Towarową i Trasę Łazienkowską w okolicach 15;

w tymże samym korku tylko ciut wcześniej (Okopowa/Towarowa) - oldschoolowego forka w kolorze hmm... ecru lub brudny biały :???:

Świń nie zauważyłam, ale może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...