Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla kierownika srebrnego legacy z świnią na klapie, spotkanego wczoraj po połedniu na wjeździe do KRK.

 

Jeśli od strony Bronowic to była szansa, że ja. Ktoś na mnie zatrąbił bez powodu, tylko jak się rozejrzałem to znaków innych nie było (subara w okolicy, machanie, miganie...)

 

A jak nie ja to trudno ;-)

I tak pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika srebrnego legacy z świnią na klapie, spotkanego wczoraj po połedniu na wjeździe do KRK.

 

Jeśli od strony Bronowic to była szansa, że ja. Ktoś na mnie zatrąbił bez powodu, tylko jak się rozejrzałem to znaków innych nie było (subara w okolicy, machanie, miganie...)

 

A jak nie ja to trudno ;-)

I tak pozdrawiam :mrgreen:

 

Subaru nie jechałem tylko białym busem z świnią na klapie. Mrugałem Ci awaryjnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ,Capricorn z Michaelem i RPW (Antyk, SpecB, STi’08) pozdrawiamy kierownika niebieskiego WRX’a wagona :cool:

Tak nas goniłeś, że nie wyhamowałeś i nie zmieściłeś się w Kruczą? :shock: :mrgreen: :wink:

 

[ Dodano: Sro Lis 18, 2009 11:16 pm ]

Aaa, i jubilata Xbike’a, który mi uciekł na Górczewskiej, na "późnym żółtym" :wink: ... albo kogoś innego w oklejonym Murano.

Najlepszego Norbert :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Maćka i Jego niebieściutkiego Forka spotkanych na nie-ASO dzisiaj :)

 

Jeśli to o mnie chodzi - odpozdrawiam. Forek rzeczywiście niebieski, ale był tam jeszcze jeden Maciek... :mrgreen:

 

Ja pozdrawiam kierowcę czarnego legacy kombi, co to mi odmignął na siekierkowskim koło 18.00 - powrót z nie-ASO :cool:

 

... a i Hogiego i Jako (znaczy Janka Kowalskiego :twisted: ) także ciepło pozdrawiam. Forek gazuje i hamuje... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Hogiego - na dojazdowej do Jako w samo południe. To ja machałem - w subarowej kamizelce :shock:

 

Odpozdrawiam :mrgreen: :cool:

 

Jakiś taki rozkojarzony byłem... :roll: :sad:

 

A w środku został mstar z Jako. Pozdrawiam serdecznie również. :cool:

 

Forek gazuje i hamuje... :cool:

No to gratki. :cool:

 

 

Pozdrawiam kierownika czarnego forka ze świnią na klapie :mrgreen: , dziś na Ciepłej pod Atrium koło 17.30, któremu rącza babcia wskoczyła na pasach przed samą maskę. :roll:

20 metrów wcześniej przejechałeś mi po piętach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierowcę czarnego legacy kombi, co to mi odmignął na siekierkowskim koło 18.00 - powrót z nie-ASO :cool:

Od pozdrawiam serdecznie :wink:

 

Pozdrawiam również kolegę rpw, oraz Mikki-ego i Michael-a co zjadł wszystkie skrzydełka :razz: :wink:

 

capricorn, Mikki i Michael - serdecznie odpozdrawiam. Dzięki za miłe spotkanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi w srebrnym GT spotkanego w Minsku Maz (swinek brak) ale kiwka byla

oraz

niebieskiego hawk'a STi WF xxxxx, z ktorym troche porozrabialismy na Trasie Siekierkowskiej. Pozniej sie juz nie dalo bo korek jak zwykle (bylo jechac za mna - to taki fajny skrot i 2 zmiany swiatel mniej :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika dobrze gadającej Bordowej Imprezy WRX blobeye mijanej około 13 na ulicy Czapli w Gliwicach ;) Rejestracji nie pamiętam bo dość szybko się minęliśmy ale świniacz na lusterku był ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz niebieskiego hawk'a STi WF xxxxx, z ktorym troche porozrabialismy na Trasie Siekierkowskiej. Pozniej sie juz nie dalo bo korek jak zwykle (bylo jechac za mna - to taki fajny skrot i 2 zmiany swiatel mniej :mrgreen: )

Odpozdrawiam i do następnego razu. To seria? ;-)

Ten skrót nie zawsze działa a nie jeżdze tam lewym udająć, że będę skręcał w lewo w Bonifacego - tym razem jednak chyba było pusto :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz niebieskiego hawk'a STi WF xxxxx, z ktorym troche porozrabialismy na Trasie Siekierkowskiej. Pozniej sie juz nie dalo bo korek jak zwykle (bylo jechac za mna - to taki fajny skrot i 2 zmiany swiatel mniej :mrgreen: )

Odpozdrawiam i do następnego razu. To seria? ;-)

 

No ja tamtedy 2 razy dziennie niestety, ale czesciej dupowozem TDCi

Ano seria Solberg Edition, czyli kolo 305KM :mrgreen:

 

Ten skrót nie zawsze działa a nie jeżdze tam lewym udająć, że będę skręcał w lewo w Bonifacego - tym razem jednak chyba było pusto :smile:

Dzsiaj bylo na raz, zero stresu. Ostatnio jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...