Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia i podziękowania dla Forumowicza z granatowego Legasia, który mnie dziś rano wpuścił na zatłoczonej Puławskiej.

 

Odpozdrawiam,

Jakoś ostatni często widzę Twojego FORKA . Az strach zmienić kartkę w kalendarzu :wink:

 

Pozdrowienia dla Urbanka/Urbankowej pomykających dzisiaj oswiniaczonym samochodem z KIA :)

Pozdrowienia dla forumowicza/ forumowiczki w czarnej oświniaczonej IMPREZCE spotkanej wczoraj ok 9:50 na Sikorskiego w W-wie

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponowne pozdrowienia po tygodniu. Tym razem wyjechalem tuż przed tobą zdażyłes mnie minać przy rozjedzie na bałtyku ja stałem do skretu w lewo a ty myknełes w prawo na most dworcowy

 

 

Tak tak to ja.

 

odbieram z tamtąd często żone która jest studentką zapewne jak ty;)

 

czekalem w samochodzie chwilke z nadzieją ze zagaje do Ciebie ale z okazji dużych korków wybralem sie na pizze z żoną i subarynke zostawiłem obok ciebie

 

 

moze sie jeszcze tam spotkamy bo żona ma w poniedziałki i wtorki tam zajecia wieczorne

 

Pozdrowienia dla kierownika (MacieQ_2005) Imprezki PGO XXXXX zaparkowanej na swięcickiego w poznaniu.

 

Również pozdrawiam!

Zastanawiałem się właśnie czy legac froumowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponowne pozdrowienia po tygodniu. Tym razem wyjechalem tuż przed tobą zdażyłes mnie minać przy rozjedzie na bałtyku ja stałem do skretu w lewo a ty myknełes w prawo na most dworcowy

 

 

Tak tak to ja.

 

odbieram z tamtąd często żone która jest studentką zapewne jak ty;)

 

czekalem w samochodzie chwilke z nadzieją ze zagaje do Ciebie ale z okazji dużych korków wybralem sie na pizze z żoną i subarynke zostawiłem obok ciebie

 

 

moze sie jeszcze tam spotkamy bo żona ma w poniedziałki i wtorki tam zajecia wieczorne

 

Pozdrowienia dla kierownika (MacieQ_2005) Imprezki PGO XXXXX zaparkowanej na swięcickiego w poznaniu.

 

Również pozdrawiam!

Zastanawiałem się właśnie czy legac froumowy :mrgreen:

 

No właśnie zobaczyłem już tylko Twoje tylne lampy, a na bałtyku już Cię nie przyuważyłem :wink:

No ale mimo to pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ponowne pozdrowienia po tygodniu. Tym razem wyjechalem tuż przed tobą zdażyłes mnie minać przy rozjedzie na bałtyku ja stałem do skretu w lewo a ty myknełes w prawo na most dworcowy

 

 

Tak tak to ja.

 

odbieram z tamtąd często żone która jest studentką zapewne jak ty;)

 

czekalem w samochodzie chwilke z nadzieją ze zagaje do Ciebie ale z okazji dużych korków wybralem sie na pizze z żoną i subarynke zostawiłem obok ciebie

 

 

moze sie jeszcze tam spotkamy bo żona ma w poniedziałki i wtorki tam zajecia wieczorne

 

Pozdrowienia dla kierownika (MacieQ_2005) Imprezki PGO XXXXX zaparkowanej na swięcickiego w poznaniu.

 

Również pozdrawiam!

Zastanawiałem się właśnie czy legac froumowy :mrgreen:

 

No właśnie zobaczyłem już tylko Twoje tylne lampy, a na bałtyku już Cię nie przyuważyłem :wink:

No ale mimo to pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

 

no dzis stanełem obok Ciebie liczac na to, że ciebie spotkam ale niestety, żona mnie uprzedziła. Rozumiem, że farmacje studiujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam Blackodgwwl-a, który mnie zawsze wspiera i zawsze mogę na niego liczyć, dzięki za wytrwałość :grin:

Odpozdrawiam :D

Wytrwały to ja jestem :wink: :cool:

 

Chłopaki ja was baaaardzo proszę... lubię was, ale to już zaczyna lekko "przeszkadzać" :roll:

Maruda :razz: Ktoś kiedyś napisał to czysta patologia :mrgreen::twisted:

i oczywiście pozdrawiam też Harvestera Mnie tam to nie przeszkadza :lol: :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam krzyśkka, w ex Pumexowozie.

Widziany dziś jak parkował pod uczelnią :razz:

 

pozdro pozdro, podszedł byś kiedyś w końcu bo już parę razy mnie widziałeś, a ja jakoś Twojego GT nie widuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałbym pozdrowić kierowcę wiśniowego Legacy mkI BF kombi, z którym dziś wykorzystywaliśmy luki w korku na Belwederskiej między Dolną a Gagarina. Rewelacyjny ten dźwięk silnika :) Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiam serdecznie właściciela niebieskiego Lanosa STI wersja EU obtrąbionego i obkiwanego w zajemnością" no nareszcie ktoś mnie wypatrzył w mojej Primerze :smile: " o godz. 11.27 na Aleji Solidarnośći przed tunelem i w tym samym miejscu spowrotem stał sobie srebny Gt lub Gl na parkiingu o godz 12.18 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla kierownika oswiniaczonej imprezki wrx w kolorze piasku z ktora sobie ladnie pomykalismy po Pulawskiej ok. 17stej. :cool:

 

Dziękuję i również pozdrawiam :)

 

P.S Sądziłem, że będziesz skręcał w prawo do NI więc i miejsce na pasie Ci zrobiłem ;)

P.S2 - my sąsiady są - ja mieszkam na zimowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...