Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla oświniaczonego, fajnie bulgoczącego czarnego s-turbo, za którym jechałem Zwycięską :grin: Zatrzymałeś się, ja skręciłem w boczną, ale cholera potem nie dawało mi to spokoju, czy nie zatrzymałeś sie żeby pogadać... Jeśli tak, to jak ostatni baran nie popisałem się refleksem :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro ze wczoraj (około 22) dla kierownika niebieskiego STI BlobEye na Warszawskiej/Górczewskiej, mrugałem awarią za i przed, ale Antyk chyba nie wzbudził zaufania :wink: i kawałem dalej dla kierownika niebieskiego GTeka.

Dzisiaj natomiast koło 15tej wpakowałem się CRF’em na kostce pod srebrnego STi HawkEye w Aninie, pozdro neighbour.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabor, wyprzedzilem cie, zeby sprawdzic, czy jakas swinia sie nie kryje na lusterku :)

Fajnie wtedy zabulgotał... :mrgreen:

 

Na zwycieska wpadlem na grochowke wojskowa - najlepsza we Wroclawiu :mrgreen:

O kurde, mieszkam w tej okolicy od jakiegoś czasu i nic o tym nie wiem?! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to kuchnia polowa - jest skutecznie zamaskowana :mrgreen: Stoi tam (a raczej od niedawna w nieco innym miejscu - wczesniej byla na rogu z droga na Wysoka, ale budynek wybudowali nowy tam) od parunastu lat co najmniej. Dawniej tam od czasu do czasu jadalem i ostatnio wpadlem na pomysl, by sprawdzic, czy dalej taka sama dobra.... i przegapilem. Pomimo dwoch ogromnych transparentow dopiero za drugim razem znalazlem to miejsce :mrgreen: Od tej pory co najmniej raz w tygodniu na grochoweczke staram sie wpasc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj bulgocze dosc dyskretnie, a to za sprawa back boxa prodrive'a i reszty niestety seryjnego wydechu. Jakis przelotowy center pipe sprawilby pewnie, ze bulgot bylby glosniejszy.

 

[ Dodano: Nie Lis 22, 2009 10:22 am ]

Na zwycieska wpadlem na grochowke wojskowa - najlepsza we Wroclawiu :mrgreen:

No to możemy tam założyc klub Subaru bo też tam bywam :lol: Potwierdzam że grochówka pierwsza liga!!!

Pozdrawiam Was obu i do miłego na grochówce!

Odpozdrawiam :) W najblizszym czasie bede probowal zmajstrowac wlasna grochowke o porownywalnej jakosci (nie wiem, czy bez kuchni polowej sie to uda, ale ponoc wielogodzinne gotowanie na najmniejszym gazie czyni cuda - sprawdzone z gulaszem wolowym), bo Wroclaw ostatnio tak zakorkowany, ze dojechanie na Zwycieska zabiera mi blisko godzine, a wrocic jeszcze trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie machałeś. Nawet się zatrzymałem i trąbiłem. :???:

 

ahem... musiałem spać.

 

a w pierwszej chwili myslalem ze to wizyta w kasynie, bo po to tam chodze :mrgreen:

 

w takich miejscach tez zasypiam... :mrgreen:

 

...narkolepsja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...