Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Anty-pozdrowienia dla milicjantow w bezowej Vectrze WI 90????? 20:20 pod Cytadela w kierunku Centrum i zaraz pozniej anty-pozdrowienia dla wisniowej drugiej ekipy milicjantow przy wyjezdzie z tunelu vis a vis Karowej.

Swini na lustrach jednych i drugich nie zauwazylem, ale ...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla kierowniczek oczywiście blondynek samochodów, które blokowały skrzyżowania na warszawskich ulicach. Pierwszy raz jechałem w szczycie komunikacyjnym z Okęcia do siebie. To co zobaczyłem w tym korku :evil: Ludzie wogóle nie umieją się zachować :shock:

Dziewczyny nie obraźcie się, ale gdyby było mniej takich kierowców Warszawa nie stała by w takich korkach. Mówię. No i oczywiście pozdrawiam te kobitki, które umieją jeździć :cool:

Oraz pozdrawiam chłopaków z czarnego Buga, którym chyba coś nawaliło bo zjechali koło złotych tarasów i sprawdzali coś pod maską koło 17.30 :neutral: Świnek na dupce nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla kirewowniczek oczywiście blondynek samochodów, które blokowały skrzyżowania na warszawskich ulicach. Pierwszy raz jechałem w szczycie komunikacyjnym z Okęcia do siebie. To co zobaczyłem w tym korku Ludzie wogóle nie umieją się zachować

Moim zdaniem to jest wina bardzo niskiego poziomu szkolenia na kursach, ale czego się można spodziewać, jeżeli instruktorem można już w wieku 21 lat zostać :evil:

No i oczywiście pozdrawiam te kobitki, które umiją jeździć

Odpozdrawiam :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla kirewowniczek oczywiście blondynek samochodów, które blokowały skrzyżowania na warszawskich ulicach. Pierwszy raz jechałem w szczycie komunikacyjnym z Okęcia do siebie. To co zobaczyłem w tym korku Ludzie wogóle nie umieją się zachować

Moim zdaniem to jest wina bardzo niskiego poziomu szkolenia na kursach, ale czego się można spodziewać, jeżeli instruktorem można już w wieku 21 lat zostać :evil:

Hahaha... Wypraszam sobie z tym instruktorem w wieku 21lat. Poprostu niektórzy nie umieją uczyć praktycznie. Tylko uczą do ezaminu. I nie uczą przewidywać wielu rzeczy na drodze. Czasem łamiąc jakiś przepis można uwolnić pas jazdy na wprost itd. Tylko trzeba myśleć i o innych użytkownikach, a nie o własnej dup.. Co go będę wpuszczał niech stoi. Wielu u Nas kierowców tak myśli. Dziś dużo widziałem :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie z tym instruktorem w wieku 21lat.

A to Ty masz 21? :razz: To nie było do Ciebie, tylko ogólnie (18+3) :wink: . Poza tym mieszkam niedaleko PORDu i widzę co się dzieje, jak jeżdżą Lki, i co robi instruktor podczas jazdy :roll:

A kierowca w wieku 21 lat jest w grupie "tych do 24 lat" - wiesz o czym mówię :razz: , więc :roll: :wink:

To zresztą nie moja teoria, tylko zasłyszana na kursie dla egzaminatorów, aczkolwiek się z nią zgadzam :mrgreen:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie z tym instruktorem w wieku 21lat.

A to Ty masz 21? :razz: To nie było do Ciebie, tylko ogólnie (18+3) :wink: . Poza tym mieszkam niedaleko PORDu i widzę co się dzieje, jak jeżdżą Lki, i co robi instruktor podczas jazdy :roll:

A kierowca w wieku 21 lat jest w grupie "tych do 24 lat" - wiesz o czym mówię :razz: , więc :roll: :wink:

To zresztą nie moja teoria, tylko zasłyszana na kursie dla egzaminatorów, aczkolwiek się z nią zgadzam :mrgreen:

 

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Tak to ja to ten małolat :wink: :mrgreen:

Wiesz. Wszędzie są ludzie szumowiny itd. I ludzie, którzy nie umieją przekazać wiedzy praktycznej. Ja się do tej bardziej nadaje. Sam mi kolega powiedział, który mnie wysłał na kurs i chce zatrudnić. Bo umiem to przekazać. Co do teorii to by był on :smile:

Szkoda tylko, że w lkach nie ma dwóch kierownic :roll:

Co do 24 lat wiem o czym mówisz. To to samo co i z wszystkimi motocykistami... Znajdzie się paru pajaców. Wiesz kiedyś też każdy z Was miał 21 lat i był w tej grupie 24. No bo ja w niej jestem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Erich awidzianego około 15 30 w Wiśle, machałem trąbiłem darłem ale mnie nie widział

 

Przepraszam faktycznie byłem w Wiśle wracałem z Salmopolu byłem z żonciu na poszukiwaniach śniegu , dzięki nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dzielnej zaogi G - A.Koper Propotion dzis caly dzien w MAZURKASIE

 

dsc00055t.jpg

 

 

Oraz dla pewnego niebieskiego WRX blob-eye'a (chyba?) przed ktorego sie wcisnalem ok20 na wysokosci Mennicy na Wislostradzie swoim sluzbowym niebieskim dyszlem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie nie pozdrawiam kierowcy oświniaczonego "Prawie jak subaru" Tribeki, któren to kierowca mało co mi w dupę nie wjechał jak kulturnie chciałem się przed niego włączyć do ruchu, na al.solidarności przy tunelu pod Starym Miastem, ok 18.20.

Świnkę mam po lewej stronie, ale co tam...nie widział z tej swojej wysokiej sterówki :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...